2 GB Ram Oyun Önerisi

2 gb ram oyun önerisi, bu ram miktarı ile hangi oyunlar oynanır ve kaldırır gibi soruların yanıtlarını aktacağız. Günümüz şartlarında bilgisayarları yenilemek zor olabiliyor ya da yeni bilgisayar alırken oyun bilgisayarı almak da bir hayli güç olabiliyor. Bu gibi durumlarda elimizdekiyle oynayabileceğimiz seçeneklere bakmak en mantıklısı oluyor. Aşağıda bir liste hazırlayacağız ve 2 GB ram ile oynayabileceğiniz oyun önerilerinden bahsedeceğiz. Ayrıca bulabildiğimiz tüm oyunlar hakkında fikir edinebilmeniz açısından videoları da eklemeye çalışacağız.

2 GB Ram Oyun Önerisi

Listemizde tüm oyunları listelemek yerine en ilgi çekici olan oyunları sizlere aktacağız. Zamanında meşhur olmuş pek çok eski oyun 2 GB ram ile oynanabilir durumda. Elbette bazı oyunlar için ekran kartı durumunuz da son derece önemli olacaktır. Sonuç olarak listemizde ilginizi çeken oyunları satın alabilir ya da internet üzerinden indirebilirsiniz.

Age of Empires Serisi

Age of Empires bilgisayarla ya da oyunlarla azıcık ilgilenmiş her bireyin duyduğu bir oyundur. Eski bir oyun olmasından kaynaklı olarak grafik anlamında çok bir şey vaat etmiyor olsa da oyunun genel amacına bakıldığı zaman grafik gereksinimi de duymayacaksınız zaten. Oyun genel anlamda bir strateji oyunudur, isterseniz arkadaşlarınıza karşı oynayabilir ya da kendi başınıza bilgisayara karşı oynayabilirsiniz. Sonuç olarak 2 GB ram oyun önerisi listesinde ilk sırada olmayı hak edecek oyun dünyası efsanelerinden bir tanesidir.

Battlefield 1942 – Battlefield 2

Battlefield oyun dünyasının en iyi FPS oyunlarından bir tanesi denilebilir. Seri halinde FPS oyunları çıkararak yıllardır iyi işler başarıyorlar. Son zamanlarda piyasaya sürdükleri oyunların sistem gereksinimleri her ne kadar yüksek olsa da eski oyunlarını oynamak için 2 GB Ram yeterli olacaktır. Bu oyunları Steam üzerinden satın alabilir ya da direkt olarak internetten indirebilirsiniz. Eğer FPS oyunu seviyorsanız düşük sistem gereksinimleri sebebiyle zevkle oynayabileceğiniz bir FPS oyunudur.

GTA Vice City

GTA ismini bilgisayarla alakanız olsun ya da olmasın mutlaka duymuşsunuzdur. Serinin popüler olmasında büyük işler başaran Vice City kesinlike 2 GB ram seviyesinde oynanabilecek oyunlardan bir tanesidir. Her ne kadar eski bir oyun olsa da GTA oyunlarının mantığına sahip son derece keyifli bir yapıdadır. Oyun için internette bulabileceğiniz pek çok farklı mod bulmakta ancak bu modları indirirken 2 GB ram ile kullanabileceğiniz modlar olmasına dikkat etmeniz faydalı olacaktır. Ayrıca oyunu indirmeyi düşünüyorsanız şimdiden helikopter görevi için uyaralım, sinir sisteminiz incinebilir. 2 GB ram önerisinin bir sonraki oyununa geçelim.

Max Payne 1 ve 2

Max Payne serisi 2 GB ram oyun önerisi listesinde olmazsa olmaz oyunlardan bir tanesi. Günümüzde hala bir çok kişi tarafından sevilen ve nostalji olarak oynanan bir oyun. Sisteminiz bu iki oyunu da oynamaya genel anlamda müsaade edebilir cinsten. Elbette işlemci ve ekran kartı konusunda da sistem gereksinimlerini karşılaştırmanız daha iyi olacaktır.

Need For Speed Underground 1-2

90’lı yıllarda doğan her çocuğun bir dönem hayatında bulunmuş efsane araba yarışı oyunu Need for Speed 2 GB ram oyun önerisi listesinde de olmazsa olmaz. Araba yarışı denildiğinde o dönemde akla gelen tek oyun denilebilir. Araçların lisanslı olması, halk arasında hali hazırda popüler olan araçların oyun içerisinde var olması gibi pek çok etken de oyunun albenisini artırdı. Pek çok arabacın günümüzde hala bu oyunlardakine benzer modifikasyonlarla süslendiğini görmek mümkün. Sonuç olarak düşük sistem gereksinimleriyle kaliteli oyun oynamak isteyen arkadaşların mutlaka oynaması gereken bir oyun.

Mount & Blade Warband

Bir Türk oyunu olarak piyasaya çıkan harika bir yapım. 2 GB ram oyun önerisi listesinde strateji tabanlı oyunlar arasında mükemmel olanlardan bir tanesi. Oyun içerisinde kendi krallığınızı oluşturmak için çabalıyorsunuz ayrıca savaşlara katılıyor ve kılıç sallıyorsunuz. Grafikleri her ne kadar günümüz oyunları kadar güncel olmasa da oyunun dünyasına girdikten sonra kendinizi kaptıracak ve saatler harcayacaksınız. Ekipten de pek çok arkadaşımızın sevdiği ve saatlerce oynadığı bir oyun. Sistem gereksinimi olarak fazla bir şey istemiyor olsa da savaş sahnelerinde fazlaca asker olması zaman zaman bilgisayar açısından sorun oluşturabiliyor. Warband kesinlikle tavsiye ettiğimiz bir oyun.

Assassin’s Creed 2

Assassin’s Creed 2 oyun dünyasının en iyi oyunlarından bir tanesi olduğu kesin. Her ne kadar oynaması çok kolay bir oyun olmasa da aşırı keyifli ve sizi Assassin’s Creed dünyasına çekecek bir oyun olduğu kesin. Sonuç olarak grafik anlamında da bizlere göre doyurucu olan oyun mükemmel bir hikayeye sahip bir oyun. Oynarken keyiften 4 köşe olacağınız bu oyunu direkt olarak steam üzerinden satın alabilir ya da internet üzerinden bulabilirsiniz. Oyunun sistem gereksinimlerine göre 2 GB ram ile rahatlıkla oynayabileceğiniz bir oyun. Hemen aşağıdaki videoyu izlemeniz zaten oyunu indirmeniz için yeterli olacaktır.

Left 4 Dead

Left 4 Dead 2 GB ram oyun önerisi listesinde en güncel oyunlardan bir tanesi. Oyun son derece heyecan verici bir yapıya sahip. Ancak oyun içerisinde başkalarıyla oynamak için aktif bir internet bağlantısına ihtiyacınız var. Ayrıca arkadaşlarınızla birlikte de keyifle oynayabileceğiniz bir oyun. Oyunun sistem gereksinimlerine bakıldığında 1 GB ram yeterli olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca oyun steam üzerinde zaman zaman indirime giriyor ve çok uygun miktarlara satın alınabiliyor.

Crysis Warhead (1)

Crysis Warhead efsane serinin başlangıç oyunu olarak mükemmel bir oyun denilebilir. Ayrıca diğer oyunlardan ayırıcı bir yapısı var son derece yenilikçiydi zamanına göre. Oyun içerisinde spoiler vermemek adına daha fazla bilgi vermeyeceğiz ancak oyunun hikayesi de son derece şaşırtacak sizleri. Oyunun zorluk ayarlarına bağlı olarak zaman zaman zor olabileceğini söylemek de lazım. 2 GB ram ile oynanabilecek en iyi oyunlardan bir tanesi kesinlikle.

Yukarıda 2 Gb ram ile oynanabilecek oyun önerilerinde bulunduk. Bu oyunları rahatlıkla oynayabilir ve büyük keyif alabilirsiniz. Zamanının en etkili ve ilgi çeken oyunlarıdır. Oynarken bolca keyif alacağınızı düşünüyoruz. Sizlerin de diğer oyunculara önerileri varsa yorumlardan paylaşabilirsiniz.

Vizyu.com sizlere yarar sağlayacak çeşitli bilgileri güncel olarak konu alarak sizlere faydalı olmayı misyon edinmiştir. Ayrıca sorularınızı yorumlar bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Yorum yapın