Assassin’s Creed Origins Level Hilesi

Assassin’s Creed Origins level hilesi nasıl yapılır? Nasıl kullanılır gibi soruların güncel cevaplarını bu yazımızda sizlerle paylaşacağız. Assassin’s Creed Origins ekim 2017 yılında piyasaya sürülmüş, Assassin’s Creed serisinin başarılı bulunan oyunlarından bir tanesi. Oyunun genel mantığından biraz bahsettikten sonra Assassin’s Creed Origins level hilesinin nasıl yapılacağından bahsedelim. Oyunda bir karakteri yönetiyorsunuz ve oyun içerisinde ana ve yan görevler bulunmakta. Bu görevleri yaparak oyun içerisinde farklı özellikleri açabilir karakterinizi eskisine nazaran çok daha iyi bir hale getirebilirsiniz. Ayrıca oyun içerisinde görevleri yaparak para biriktirebilir ve bu şekilde dilediğiniz silah ve zırhları alma şansına sahip olabilirsiniz.

Assassin’s Creed Origins level hilesi ile alakalı bir çok seçenek olsa da sizlere en güvenilir ve en kolay yolu anlatacağız bu gün. Yazımızda anlatacağımız adımları uygulayarak çok kolay bir şekilde hile yapabilirsiniz, ayrıca program diğer hile programları gibi virüs, zararlı yazılım içermiyor.

Assassin's Creed® Origins - The Hidden Ones Steam'de

Assassin’s Creed Origins Level Hilesi

Assassin’s Creed Origins level hilesi yapabileceğiniz pek çok farklı yol bulunmaktadır. Hem yazıyı uzatmamak adına hem de direkt olarak en kolay yolu anlatmak adına sizlere tek bir yoldan bahsedeceğiz. Anlatacağımız adımlarla oyun içerisinde Assassin’s Creed Origins level hilesi dahil olmak üzere pek çok farklı hileyi de yapabilirsiniz. Hemen aşağıdan hile menüsünü görebilirsiniz;

Screenshot_1.jpg

Yukarıda resimde Assassin’s Creed Origins hile menüsü gözükmekte. Göstereceğimiz bu hile neredeyse bilgisayar üzerinde oynayabileceğiniz tüm oyunlarda hile yapmanızı sağlamakta. Ücretsiz olarak da kullanabilirsiniz bunun yanı sıra paralı üyelik alarak da farklı özelliklerden faydalanabilirsiniz. Paralı özellik genel anlamda hile menüsünü telefonunuzdan kontrol edebilmenizi, hile ayarlarını daha kolay yönetebilmenizi sağlar.

Ayrıca diğer hilelerden farklı olarak antivirüs programları tarafından virüs olarak bulunmamakla birlikte her oyun için ayrıca hile indirmenize gerek kalmadan tüm oyunlarda kullanabilirsiniz. Hilemizin adı WeMod. WeMod linkini resmi sitesinden sizlere vereceğiz ve direkt olarak buradan indirme şansınız olacak.

WeMod kurulumunu yaptıktan sonra olur da virüs programları sorun çıkartırsa WeMod uygulaması için özel erişim izni verebilirsiniz. Sonuç olarak bir hile yazılımı ve bilgisayar üzerinde oyun dosyalarında da olsa değişiklik yapıyor, bundan dolayı antivirüs programları tarafından zaman zaman sorunlu algılanabiliyor.

WeMod’a BURADAN gidebilirsiniz.

Assassin's Creed Origins Cheats and Trainer for Uplay - Trainers - WeMod  Community

Sitesine giriş yaptıktan sonra sağ üstte bulunan “Download” butonuna basarak indirme işlemini başlatabilirsiniz. Windows 7 ve üzeri Windows sistemlerinde akıcı olarak çalışmaktadır. Eğer oyunları crackli olarak indirdiyseniz oyunları otomatik algılamaz. Play yazan yerin orada bulunan oka tıklayarak custom demeli ve dosya yolunu göstermelisiniz.

Ayrıca oyunu hangi market üzerinden aldığınız da son derece önemli, oyunların hile sayfalarına girince 2. resimde de görebileceğiniz gibi farklı mağazalar bulunmakta, buradan hangisinden alım yaptıysanız onu seçmelisiniz aksi taktirde hile çalışmayacaktır.

Assassin’s Creed Origins Level Hilesi ile alakalı en kolay ve en etkili yolu sizlere aktardık, yazımızın başında da dediğimiz gibi pek çok benzer program kullanılabilir ancak hem güvenilir oluşu hem de pratik oluşu kaynaklı kullanılabilecek en iyi yazılım bizim görüşümüze göre WeMod’dur. Sormak istediklerinizi ya da yaşadığınız sorunları yorumlardan bizlere sorabilirsiniz.

Vizyu.com sizlere yarar sağlayacak çeşitli bilgileri güncel olarak konu alarak sizlere faydalı olmayı misyon edinmiştir. Ayrıca sorularınızı yorumlar bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Yorum yapın