BİM’de Satılan Yulaf Ezmesi [2022]

Bim’de satılan yulaf ezmesi fiyatı ne kadar, kıyaslama, 2022 kullanıcı yorumlarını sitemizde bulabilirsiniz. Bim’de pek çok farklı ürün satılmakta, tüketici tarafından tercih edilmesinin bir çok sebebinden bir tanesi ise fiyatlarının muadillerine göre daha uygun olması. Ayrıca her ürün için geçerli olmasa da bazı ürünlerde muadillerine göre çok daha başarılı işler ortaya çıkarabiliyorlar. Bim’de satılan yulaf ezmesi de dikkat çeken ürünlerden bir tanesi. Özellikle rakip yulaf ezmelerine karşı değerlendirme yapıldığında son derece iyi denebilecek düzeyde.

Bim’de satılan yulaf ezmesi sürekli olarak değişiklik göstermekte. Bir süre boyunca Kelly’s marka yulaf ezmesi satıldı ancak ilerleyen zaman diliminde çok fazla şikayet olmasından dolayı satıştan kaldırıldı. Son zamanlarda ise Lifalif marka yulaf ezmesi satılmaya başlandı. Peki fiyatları ve kullanıcı yorumları nasıl, fazla uzatmadan geçelim.

Eti Lifalif Yulaf Ezmesi 500 G - A101

Bim’de Satılan Yulaf Ezmesi Fiyatı

Bim’de satılan yulaf ezmesi dediğimiz gibi önceden farklı markalar olsa da şu anda lifalif marka satılmaya başlandı. Bundan dolayı güncel olan bu marka üzerinden içeriğimize devam edeceğiz. 22 TL civarında bir fiyat etiketiyle karşımıza çıkıyor. Elbette dalgalanmalardan etkileniyor ve zaman zaman -/+ 1 TL civarında oynama oluyor.

Fiyat değerlendirmesi olarak bakıldığı zaman internet üzerinden daha uygun fiyatlara satın alınabiliyor. Son zamanlarda pek çok ürünü en uygun fiyata bulabileceğiniz platform amazon. Yine yulaf ezmesinde de şu anda BİM’e en büyük rakip Amazon. İnternet üzerinden sipariş vermek isterseniz 15.49 TL gibi bir fiyatla BURADAN alabilirsiniz. Ayrıca aynı marka olan Lifalik yulaf ezmesini A101 üzerinden de 23.50 TL’ye satın alabilirsiniz.

Eğer bulunduğunuz ilde Bizim mağazası varsa oradan da direkt olarak 18.61 TL gibi bir fiyata fiziksel olarak satın alabilirsiniz. Ancak Bizim mağazaları genellikle toptan satışlar yapmakta ve satışlarda kendi kartlarını kullanmak vs. gibi şartlar da bulunmakta. Ayrıca her ilde bulunmuyor olmaları da bir diğer dezavantaj.

Kısacası fiyat değerlendirmesi yapıldığı taktirde, eğer fiziksel alışveriş yapacaksanız Lifalif yulaf ezmesini en uygun olarak Bizim marketlerden alabilirsiniz. Daha sonrasında BİM ya da Migros üzerinden aynı fiyata satın alabilirsiniz. Eğer internet üzerinden sipariş verecekseniz ilk tercihiniz amazon olmalı. Kısa süre içerisinde teslimat yapmalarıyla da ünlü bir firma olduğunu hatırlatalım.

Bim Yulaf Ezmesi Yorumları 2022

Kullanıcı Yorumları | Pazardanal.com

Aşağıdaki yorumlar kullanıcıların genel anlamda ticaret sitelerine yazdıkları yorumlardır. Bim’de satılan yulaf ezmesi ile alakalı hem iyi hem de kötü olmak üzere çeşitli yorumları sizler için toparladık.

-Sürekli bir şeyler ekleyerek tatlandırmak gerekiyor bunun yerine aynı firmanın kuru meyveli olan yulafını tavsiye ederim.

-Sürekli kabuk çıkıyor. Eti markası diye alıyoruz ama kabuktan geçilmiyor. Eskiden BİM’in kendi markası olarak sattığı yulaflar bunlara göre çok daha iyiydi.

-Başka markaların ürünlerini de kullandım ancak Lifalif nedense çok daha hoş geliyor bana. 14 lirayken iki paket aldım keşke birkaç paket daha alsaydım. Umarım tekrar indirime girer.

-Spor hayatim nedeniyle duzenli yiyorum ve bugune kadar bir cok markayi denedim. Robottan gecirmeden islatip yiyorsaniz cabuk yumusama ve lezzet bakimindan harika. Robottan gecirip yiyorsaniz daha uygun fiyata urunler de var.

-Hayatımda ilk defa yiyecektim bu tuhaf şeylerden, Bim’e ve Eti’ye güvenerek bu markadan aldım. Her ne kadar tadı çok kötü olsa da meğer bunların normali bu şekildeymiş. Zaman içerisinde alışıyormuşum. Parasını verdik aldık şimdi mecbur yiyeceğiz.

 

Vizyu.com sizlere yarar sağlayacak çeşitli bilgileri güncel olarak konu alarak sizlere faydalı olmayı misyon edinmiştir. Ayrıca sorularınızı yorumlar bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Yorum yapın