Bir Erkeği Kendine Nasıl Aşık Edersin? [11 Maddede Aşk]

Bir erkeği kendine nasıl aşık edersin, onun sevgisini nasıl kazanırsın? Başlıklarla açıklıyoruz. İlişkiler aslında canlıdır, zamanınıza ve sevginize ihtiyaç duyarlar, bunlarla beslenirler. Yazımızda anlattıklarımızla birlikte bir erkeği kendine nasıl aşık edersin detaylıca anlatacağız. Yazdıklarımızı uygularsanız, onun dikkatini çekebilir, sevgisini kazanabilirsin.

Bir Erkeği Kendine Nasıl Aşık Edersin?

Yazımız boyunca erkeğin sizi sevmesi, seviyor olarak kalması için farklı ve son derece basit yollardan bahsedeceğiz. Yazımızda ki yollardan kendinize ve karşınızdaki insana uygun olan yolları seçebilir ve uygulamaya başlayabilirsiniz. Daha anlaşılır olması için bir erkeği kendine nasıl aşık edersin sorusunun yanıtını başlıklarla açıklıyoruz.

Her şeyden önce ona karşı hisleriniz varsa ve o sizinle aynı şekilde hissetmiyorsa, cesaretiniz kırılmasın. Aşağıda vereceğimiz yolları denemeden vazgeçmeyin.

1- Giyiminize Özen Gösterin, Kendinize Güvenin

The Psychology Of Clothing | Current Boutique

Elbette akla gelebilecek yollardan bir tanesi ancak bunu yanlış anlamamanız son derece önemli. Demek istediğimiz açık giyinmek ve bu şekilde dikkat çekmek değil. Temiz ve canlı bir kıyafet, sizin tarzınıza ve kendinize güvendiğinizi gösteren en büyük etmenlerden bir tanesidir. Kendinizi ifade etmenin en iyi yollarından bir tanesidir, siyahlar içinde gezmek yerine renkli giyinmeye özen gösterebilirsiniz. Karşınızdaki kişi de bu değişimi görecektir, dikkatinden kaçmayacaktır.

2- Onunla Eğlenceli Sohbetler Edin

51 Funny Memes About Relationships in 2022 - Happier Human

Bir erkeği kendine nasıl aşık edersin sorusunun en önemli cevaplarından bir tanesi, eğlenceli ve keyifli sohbetlerden geçmektedir. Kız ya da erkek herkes karşısındaki insanla eğlenceli sohbetler etmek, güzel zaman geçirmek ister. Karşınızdaki insanı güldürmek, eğlenceli aktivitelerde bulunmak son derece önemlidir. Ayrıca onun mizahına gülmeniz de son derece önemlidir. Erkeklerle konuşulacak eğlenceli konulara giderek bu konuda fikir edinebilirsiniz.

3- Kokunun Önemi

10 ways to smell good all the time - Times of India

Günümüzde herkes parfüm kullanıyor ancak bilinçsiz olarak. Koku hafızası unutulmamaktadır, bundan dolayı karşınızdaki insanın zihnine kazınacak bir parfüme sahip olmalısınız. Bahsettiğimiz koku türü, ucuz şekerli parfümlerden değildir. Ayrıca parfüm kullanırken karşınızdaki kişinin dikkatini çekmek adına şişeyi üzerinize boşaltmamalısınız. Kısacası sevdiğiniz insanla aynı ortamdayken kokunuzdan rahatsız olmamalı.

4- Karşınızdaki İnsanın Hobilerine ve İlgi Alanlarına İlgi Gösterin

My City - Five hobbies you can try picking up

Herkes günlük hayatında iş ve sorumlulukları haricinde bir şeylerle uğraşmak, zaman geçirmek ister. Karşınızdaki insanın ilgi alanlarını öğrenmeli ve bunlara önem vermelisiniz. Herkes hayatında önemsediği şeyleri paylaşmayı ister, karşınızdakine bu anlamda iyi bir dinleyici olduğunuzu göstermelisiniz. Bir erkeği kendine nasıl aşık edersin sorusu için yanıtların en önemlilerinden bir tanesi. Sizin iyi bir dinleyici olduğunu ve onu anladığınızı gördükçe daha yakın hissedecektir.

5- Onun Arkadaşı Olmaya Çalışın

7 signs your best friend is in love with you | The Times of India

Pek çok insan bunu çok önemsemese de ilişkiler açısından arkadaşlıklar çok önemlidir. Bir şeyler paylaşabilmek, konuşabilmek sizi birbirinize bağlayan en önemli şeylerden bir tanesidir. Ona zaman ayırın ve ihtiyaç duyduğu zamanlarda sizin onun yanınızda olacağını bilmenizi sağlayın. Bu sayede konuşmadığınız zaman dilimlerinde ya da zor zamanlarında aklına gelecek ilk isim olabilirsiniz. Karşınızdaki kişi bir erkek olduğundan dolayı bu konuda çok daha şanslısınız. Erkekler yaşadıklarını ve hissettilerini tam anlamıyla birbirleriyle paylaşmıyor, bu boşluğu siz doldurabilirsiniz.

6- Kendin Ol

Can You Be Yourself at Work? | Psychology Today

Basit olmak aslında zannedilenden çok daha önemlidir. Bir erkeği kendine nasıl aşık edersinin cevapları arasında sizlere şaşırtıcı gelen bir başlık olsa da son derece önemlidir. Sadece karşınızdaki insanın gözünü boyamak amacıyla rol yapmayın. Hem gelecekte gerçeklerin ortaya çıktığı zaman diliminde karşınızdakinin sizden soğumasına sebep olacaktır hem de sürekli olarak rol yapmak zorunda kalmayacaksınız.

7- Nazik ve Cömert Olun

Brand Generosity: What is It and How Can My Business Achieve It?

Her ne kadar ülkemizde kadınlar açısından bu durum çok yaygın olmasa da cömert olmanız önemlidir. Karşınızdaki insan sizin banka hesabınız ya da içi dolu cüzdanınız değil. Karşınızdaki insan sizi bir şekilde mutlu ediyorsa, siz de onu mutlu etmek adına bir şeyler yapabilirsiniz. Bu ufak bir hediye ya da bir yemek olabilir tamamıyla sizin tercihiniz. Aranızdaki bağı da düşünerek bir şeyler yapabilirsiniz.

8- Hayattaki Tutkularınız Hakkında Konuşun

A Real Conversation - or Falling in Love - in 36 Questions or Less - Hey Sigmund

Yukarıda karşınızdaki insanın hobilerini, isteklerini dinleyin diyerek, bir erkeği kendine nasıl aşık edersin sorusu için temel cevapları açıkladık. Karşınızdaki insan sizlere bu gibi şeyleri anlattığında sadece dinlemek yerine sizler de kendi hedeflerinizden ve tutkularınızdan bahsedebilirsiniz. Kısacası siz onu tanırken onun da sizi tanıması için fırsat verebilirsiniz. Hedefleriniz konusunda gerçekleri söyleyin, hoşuna gitmek ve dikkat çekmek için bir şeyleri abartmayın.

9- Eğlenceli Yönünüzü Göstermeyi İhmal Etmeyin

34 Funny & Romantic Memes About Love for 2022 - Happier Human

Bir erkeği kendine nasıl aşık edersin sorusunun en önemli noktalarından bir tanesi de eğlenceli tarafınız olacaktır. Karşınızdaki insanla bir geleceğiniz olursa eğer zaman geçirdikçe her açıdan sizi tanımaya başlayacaktır. Böylece önemli bir tarafınızı karşınızdaki insandan esirgemeniz çok mantıklı olmayacaktır. Kendiniz olun, tuhaf fikirlerinizi paylaşmaktan korkmayın, iyi olmasa bile şarkılar söyleyin ve kendiniz olun.

10- Formda Kalın

How to Stay Fit and Healthy Without Actively Working Out | Winn Perry

Günümüzde güzellik algıları standarda oturmuş olsa da vücut ölçüleriniz son derece önemli bunu inkar etmek yalan söylemek olur. Elbette mükemmel bir vücuda sahip olun anlamında söylemiyoruz bunu ancak kendinize özen gösterin, vücudunuzu ve kilonuzu koruyun.

11- Güleryüzlü Olun

Hollywood Smile Nedir? Nasıl Yapılır? - Bütün İşimiz Diş

Güleryüzlü olmak her ne kadar çok fazla önemsenmese de aslında en önemli noktalardan bir tanesidir. Erkekler bunun farkına varmayabilir, farkında olsalar da dile getirmeyebilirler ancak güler yüzlü olmanız son derece önemlidir. Demek istediğimiz sahte kahkahalar atmanızdan daha çok kendinizi serbest bırakıp, söylenenlerin eğlenceli tarafına odaklanmanız. Emin olun sandığınızdan çok daha etkili olacaktır, kimse yanında sürekli somurtan birisini istemez.

Vizyu.com sizlere yarar sağlayacak çeşitli bilgileri güncel olarak konu alarak sizlere faydalı olmayı misyon edinmiştir. Ayrıca sorularınızı yorumlar bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Yorum yapın