Cities Skylines Sınırsız Para Hilesi [Modlu&Modsuz]

Cities Skylines sınırsız para hilesi nasıl yapılır? Sınırsız para modu nasıl aktif edilir? Gibi konularda güncel bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. Cities Skylines son zamanlarda pek çok kullanıcı tarafından severek oynanılan oyunlardan bir tanesi. Oyuncular oyun içerisinde en baştan kuracakları bir şehrin belediye başkanı olacaklar tüm gelişmelerde ve ilerlemelerde şehirle beraber hareket edecekler. Kısacası oyun içerisinde yapılması gereken pek çok şey bulunmakta. Elbette bunlar için de kaynak harcaması yapılması gerekiyor. Oyun içerisinde normal şartlarda bu kadar parayı elde etmek son derece zor olabilmekte, bunun yerine direkt olarak Cities Skylines sınırsız para hilesi kullanabilir, para anlamında yaşayacağınız kaygılarınıza son verebilirsiniz.

Cities skylines sınırsız para hilesinin kullanılması, kullanıcıların oyun içerisinde maddi açıdan sorun yaşamasını engelleyerek estetik anlamda çok daha iyi işler çıkarmasını sağlıyor. Ayrıca maddi anlamda vatandaştan vergi almak zorunda kalınmadığından onların da mutluluk oranlarında düşüş olmuyor. Kısacası pek çok farklı işlevi bulunmakta.

Cities Skylines Sınırsız Para Hilesi Modlu

Cities Skylines sınırsız para hilesi yapmak için birbirinden farklı yollar bulunmakta. Bunlar arasında en basit olan yol mod kullanarak yapmak olacaktır. Oyun içerisinde mod kullanamayan ya da bu şekilde yapmak istemeyen kişiler için ayrıca modsuz olarak da paylaşım yapılacaktır.

Oyun içerisinde normal şartlarda Türkçe olmamasından dolayı İngilizce menüden resim göstereceğiz.

Cities Skylines Sınırsız Para Hilesi [Modlu&Modsuz]

Yukarıda resimde gördüğünüz gibi oyun içerisinde modlar kısmından sınırsız parayı açabiliyorsunuz. Bunun için ana menüdeyken Content Manager (İçerik Yöneticisi) -> Mods seçeneklerine tıklayarak yukarıda resimde bulunan menüye ulaşacaksınız. Bu noktadan sonra Unlimited Money (Sınırsız Para) seçeneğinin hemen altında bulunan ON seçeneğine basın. Bu şekilde yeni bir oyuna başladıktan sonra sınırsız parayla başlayacaksınız.

Cities Skylines Sınırsız Para Hilesi Modsuz

Yukarıda bulunan modlu işlem her ne kadar daha kolay olsa da bu anlatacağımız yöntemde tek bir hile bulunmuyor, dilerseniz daha fazla seçeneği aktif hale getirerek hilenizi çeşitlendirebilirsiniz. Bu adımda Cities Skylines sınırsız para hilesi yapmak için dışarıdan bir dosya indirmeniz gerekecek. Bu programla alakalı biz gerekli taramaları yaptık ve internet üzerinde oldukça popüler bir uygulama. Sadece Cities Skylines için değil neredeyse single player olan tüm oyunlarda hile yapmanızı sağlayan bir program.

Aşağıda programı ve program ile yapabileceklerinizi paylaşacağız, ancak öncesinde programla alakalı olarak her ne kadar kendimiz taramalarda bulunmuş olsak da güvenlikle alakalı kendi taramalarınızı yapmanız gerektiğini unutmayın.

Neredeyse tüm oyunlarda hile yapmanızı sağlayan ve Cities Skylines sınırsız para hilesi yapmanıza da olanak sağlayan program WeMods. Bu programı bir kere kurduktan sonra güncellemeler haricinde oyunlar açısından yeni bir şey indirmiyor ve direkt olarak oyunlarla birlikte çalıştırıyorsunuz. Sitelerine BURADAN giderek indirme işlemini yapabilirsiniz.

Cities: Skylines cheats screenshot

Yukarıdaki resimde WeMod içerisinde bulunan 5 farklı özellik gösterilmiş durumda. F1 tuşuna atanmış olan hile Cities Skylines sınırsız para hilesi yapmanızı sağlamakta. Diğer tuşlar da zaten kolaylıkla anlayabileceğiniz şekilde adlandırılmış durumda.

Çalıştırmak için oyunu açtıktan sonra sağ üstte bulunan Play seçeneğine basın, bu esnada eğer oyununuz lisanslıysa otomatik olarak oyunu bulacaktır ve çalışmaya başlayacaktır.

Ayrıca BURAYA tıklayarak Cities Skylines Sınırsız Toprak hilesine de bir göz atabilirsiniz.

Cities skylines sınırsız para hilesiyle alakalı sormak istediklerinizi bizlere yorumlar kısmından sorabilirsiniz.

Cities Skylines Sınırsız Para Hilesi [Modlu&Modsuz]

Vizyu.com sizlere yarar sağlayacak çeşitli bilgileri güncel olarak konu alarak sizlere faydalı olmayı misyon edinmiştir. Ayrıca sorularınızı yorumlar bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Yorum yapın