Clash of Clans 12. Seviye Köy Düzeni [Kopyalamalı]

Clash of Clans 12. seviye köy düzeni kopyalayarak kaydetme, savunma düzenleri, 2022 güncel düzenler, hepsini yazımızda bulabilirsiniz. Öncelikle Clash of Clans yapısından biraz bahsedelim daha sonra ise Clash of Clans 12. seviye köy düzenine geçelim.

Clash of Clans üzerinde bildiğiniz üzere yaptığınız saldırılar büyük bir öneme sahip, ancak bu saldırılar kadar önemli olan bir diğer şey ise kesinlikle savunmalar. Bundan dolayı sizlere birbirinden farklı kopyalama linki olan pek çok köy düzeni vereceğiz. Bu düzenlerin genel anlamda hangi tür saldırılara karşı koruma sağlayacağını da sizlere ayrıca aktaracağız.

Düzenlerin linklerini de vereceğiz, bu linkleri kullanmak için Clash of Clans’ın yüklü olduğu cihazınızdan linklere tıklamanız gerekmekte. Linklerin bazıları yurtdışı sitelerinden alındı, eğer sorun olursa yorumlar kısmından çok kısa bir zaman içerisinde güncelleme almasını sağlayabilirsiniz.

Clash of Clans 12. Seviye Köy Düzeni [Kopyalamalı]

Birbirinden farklı düzenler vereceğiz, hemen aşağılarında linkleri de bulabileceksiniz. Bunlara basarak direkt olarak düzenleri kopyalayabilirsiniz. Resimler aynen düzenlere aittir.

best th12 base link anti everything

TIKLA KOPYALA

Yukarıdaki düzen genel anlamda pek çok saldırı türü için etkilidir. Düzen olarak pek çok kişiye saldırırken kolay gibi gözüküyor olsa da 3 yıldız almanın çok güç olduğu köylerden bir tanesidir. Bu yüzden özellikle klan savaşlarında karşıdan 3 yıldız’a 2 yıldız takası yapabileceğiniz savaşlarda kullanabilirsiniz.

level 12 base layout for loot protection link

TIKLA KOPYALA

Yukarıda bulunan düzen ise genel anlamda ana bina ulaşmanın zor olduğu bir düzendir. Dilerseniz okçu kulesi gibi dışarıda olan birimleri içeri alabilir ve bazı ufak tefek düzenlemelerde bulunabilirsiniz.

town hall 12 base links

TIKLA KOPYALA

Bu düzende ise 2 yıldız alınmasına genellikle müsaade edilirken 3 yıldız için rakibin fazlaca zorlaması gerekmektedir. Bundan dolayı yine klan savaşlarından karşıdan 3 yıldız almayı garanti görüyorsanız kullanabileceğiniz yollardan bir tanesidir.

coc th12 layout link

TIKLA KOPYALA

Yukarıdaki düzen önceki ana bina seviyelerinde kullanılan tarza yakındır. Genel anlamda bu köylere havadan saldırmak daha mantıklı olsa da çoğu zaman 3 yıldız almak son derece zordur. Tasarımda yapılması gereken 3-4 değişiklik olsa da oyun tecrübelerinize göre ve rakiplerinizin saldırılarını analiz ederek rahatlıkla bu işlemi yapabilirsiniz.

island infernos to saving gold and elixir

TIKLA KOPYALA

Eğer yıldız konusunda daha fazla şans istiyorsanız kara iksir deposuyla ana bina yer değişikliği yapabilirsiniz. Onun dışında yine 3 yıldız alması güç savunma tiplerinden bir tanesidir.

clash of clans town hall 12 layout link

TIKLA KOPYALA

Genel anlamda oltalama amacıyla kullanılmakta olan bir köy düzeni, dışarıdan bakanlar kupa kaybetmek adına ana binayı oraya koyduğunuzu düşünecek ve ona göre saldıracaklar, işin aslında ise pek çok tuzak ve Tesla onları karşılayacak.

best th12 farming base link

TIKLA KOPYALA

Genel olarak 2 yıldız verebileceğiniz ancak rakiplerin 3 yıldız almakta zorlanacağı tasarımlardan bir tanesi, ayrıca savunma odaklı saldırı birimlerini de rahatlıkla tuzağa çekebileceğiniz bir düzen türü.

th12 war base layout ink 2022

TIKLA KOPYALA

Düzen oldukça güzel olsa da bombaları güzelce dağıtmalı mantıklı kullanmalısınız.

best town hall 12 farming base link

TIKLA KOPYALA

Genel olarak basit bir düzen olsa da yine 3 yıldız almanın zor olacağı düzenlerden bir tanesidir, saldıranlar ya büyülerinden feragat edecek ya da havadan saldırmak zorunda kalacaktır.

coc th12 farming base link

TIKLA KOPYALA

Tasarım genellikle saldıranların hafife alacağı bir düzene sahiptir. Ancak kullanmadan önce bilmelisiniz ki düzenleme yapmadığınız durumda ana binanız çok da koruma altında olmayacaktır.

clash of clans th12 farming base link

TIKLA KOPYALA

Standart bir düzen, klasik sevenler için birebirdir.

clash of clans town hall 12 farming base

TIKLA KOPYALA

Olabilecek en iyi Clash of Clans 12. seviye köy düzeni tiplerinden bir tanesidir. Bu düzen hem ana binayı hem de kartalı güzel seviyede korumaktadır. Elbette tercih sizin olsa da biz klan olarak TH 12’de aktif olarak bu düzeni kullanıyoruz ve kullandık.

level 12 farming layout anti 3 stars link

TIKLA KOPYALA

Yukarıdaki düzen genel olarak daha alt ana bina seviyelerinde ki düzenlerin geliştirilmesiyle ortaya çıkmış bir düzen tipidir. Clash of Clans 12. seviye köy düzeni listesinde yine olması gerektiğini düşündük.

level 12 base for saving loot

TIKLA KOPYALA

Yukarıdaki düzen de kullanılabilecek en iyi düzenlerden bir tanesidir. Clash of Clans 12. seviye köy düzeni listesinde ilk 5 sıraya oynayacaktır.

level 12 loot layout copy link

TIKLA KOPYALA

Clash of Clans 12. seviye köy düzeni listesinde finale yine iyi bir köy düzeni bırakmak istedik, kullanabileceğiniz en iyi düzenlerden bir tanesidir. Genellikle saldırı birimlerinin gireceği noktalara bombaları serpiştirmek isteyebilirsiniz.

 

Vizyu.com sizlere yarar sağlayacak çeşitli bilgileri güncel olarak konu alarak sizlere faydalı olmayı misyon edinmiştir. Ayrıca sorularınızı yorumlar bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Yorum yapın