Clash of Clans 6. Seviye İnşaatçı Üssü Düzeni

Clash of Clans 6. seviye inşaatçı üssü düzeni, kopyalama linkleriyle, en iyi düzenleri yazımızda sizlerle paylaşacağız. Clash of Clans bildiğiniz üzere strateji ağırlıklı bir oyun, köyünüzü rakiplerin saldırılarına karşı iyi bir şekilde düzenlemeli ve saldırılarını savuşturmalısınız.

Elbette saldırılarınızı da aynı şekilde iyi dizayn etmelisiniz. En az savunma kadar önemlidir çünkü saldırılarınız da, hem ganimet toplamanız hem de kupa sayınızı artırmanız için saldırılarınızı da iyi organize etmeniz şart.

Köy resimlerinden beğendiğinizi hemen altında bulunan TIKLA KOPYALA seçeneğine basarak, kendi düzeniniz haline getirebilirsiniz. Kısacası tek tek dizmek için zaman kaybetmenize gerek yok. Her tasarımın altında güçlü ve zayıf yönlerinden de bahsedeceğiz.

Clash of Clans 6. Seviye İnşaatçı Üssü Düzeni

Aşağıda sizlerle farklı tasarımlar aktaracağız, kimisini kendimiz hazırladık kimisini internet araştırmalarımız sonucunda bulduk. Hangisini beğeniyorsanız direkt olarak olağan tasarımınız haline getirebilirsiniz. Güçlü ve zayıf yönlerine dikkat ederek kendinize göre değişiklikler de yapabilirsiniz.

best builder hall 6 base anti 1 star link

TIKLA UYGULA

Tasarıma genel anlamda bakıldığında en etkili savunma birimlerinden birisi olan havan, tam ortada belediye binası kadar iyi korunuyor. Tuzakların konumları eziciye götürdüğü için eğer basit savunma birimleri denk gelirlerse tek seferde ortadan kaldıracaktır. Ateş makinası ise dışarıdan saldırılar için iyi bir konumda, kısacası kullanılabilecek son derece etkili bir savunma düzenidir. Özellikle kara saldırılarında işlevseldir.

best defence base for builder hall 6 link

TIKLA UYGULA

Bu düzende havan topu öncekine göre biraz daha dışarıda, saldıranlar elbette ilk olarak havan topunu hedefleyecektir. Ancak savunma odaklı saldırma birimleri ilk olarak duvarlardan içeri girmeye çalışacak ve tuzaklara takılacak, ardında da ateş makinası menziline girecekler. Kısacası ezicilerin de konumlar düşünüldüğünde 3 yıldız alması hayli güç bir tasarım

good builder hall 6 layout link

TIKLA UYGULA

Bu düzende öncekilere nazaran ezicilerin işlevleri daha büyük hale geliyor, havan için hazırlanmış özel bir koruma olmasa da hava savunması anlamında oldukça başarılı olduğunu söylemek lazım. Ayrıca köy dışında bulunan fırlatıcı tuzakların genel konumları da ezicilere odaklayacak şekilde.

bb6 layout link

TIKLA UYGULA

Diğer tasarımlara göre biraz daha farklı bir düzene sahip. Genel anlamda saldırı birimleri sizin duvarlarınızla fazlaca zaman kaybedecek, elbette bu esnada savunma birimleriniz de fazlaca hasar verecek. Savunma birimleri genel anlamda duvarlara saldırmayacak ancak belirlenen rotada ilerleyecekler.

excellent builder layout anti baby dragon link

TIKLA UYGULA

Bu düzen yurt dışında bulunan sitelerde en çok sevilen tasarımlardan bir tanesi. Biz de bu yüzden Clash of Clans 6. seviye inşaatçı üssü düzeni listesinde yer verdik. Bize göre yukarıda bulunan pek çok tasarım bundan daha iyi olsa da çeşitlilik olması adına listemizde yer alan bir tasarım, genel anlamda kara ve hava birimlerine karşı fena iş çıkarmayacaktır.

Anti 2 Star BH6 Base Link

TIKLA UYGULA

Gördüğünüz savunma düzeninde havan iyi korunuyor gibi gözükse de aslında son derece korunmasız. Elbette saldırı birimlerini genel anlamda eksiltecektir bu esnada ancak havanın çok fazla işlevi olmayacaktır savaşta. Genel anlamda bu savunma türü 2 yıldız düşmanı olarak geçmektedir. Ana binaya da erişemedikleri için sadece %50 ve üstü yıldızını alarak tek yıldızda kalır saldırgan.

clash of clans bh06 base link

TIKLA UYGULA

Havan olarak yine korumasız bir durumda olsa da diğer savunma birimleri oldukça güçlü darbeler indirebilecek seviyede. Ayrıca ezicilerin konumu işlevsiz gözüküyor olsa da kara savunmaları anlamında son derece işlevseldir. Bu savunma düzenini kullanmayı düşünüyorsanız, duvar seviyelerinizi geliştirmeyi ihmal etmeyin. Genel anlamda 3 yıldız alması son derece güç bir köy düzeni. Bundan dolayı Clash of Clans 6. seviye inşaatçı üssü düzeni listesinde yer verdik.

top builder hall 06 link

TIKLA UYGULA

Düzen genel anlamda diğerlerinden farklı olarak çizgi şeklinde bir tasarıma sahip. Hava savunmalarında genel olarak fazla başarılı bulmuyor olsak da kara için başarılı bir savunma düzeni denilebilir. Ayrıca köyün diziliminin diğer köylerden farklı olmasından kaynaklı olarak pek çok kişi saldırılarında nasıl konuşlandıracağını bilmiyor.

best level bh06 base design link

TIKLA UYGULA

Genel olarak havan topu korumasız gibi gözüküyor olsa da orada bulunan tuzaklardan dolayı rakibinizi gafil avlayabilirsiniz. Dilerseniz orada ve çevresinde bulunan tuzak sayısını artırabilir ve daha en başından saldırı birimlerinin yarısını yok edebilirsiniz. Fakat unutmayın eğer bu düzeni kullanmayı düşünüyorsanız, havanın orada bulunan tuzakların seviyesinin iyi olması son derece önemli.

Yukarıda birbirinden farklı Clash of Clans 6. seviye inşaatçı üssü düzeni paylaştık, sizler hangisini seçtiğinizi ya da sorularınızı yorumlar kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz.

Vizyu.com sizlere yarar sağlayacak çeşitli bilgileri güncel olarak konu alarak sizlere faydalı olmayı misyon edinmiştir. Ayrıca sorularınızı yorumlar bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Yorum yapın