WordPress veritabanı hatası: [Disk full (/tmp/#sql_137067_3.MAI); waiting for someone to free some space... (errno: 28 "No space left on device")]
SHOW FULL COLUMNS FROM `wpdp_options`

Clash Royale Klan Savaşı Destesi - Vizyu

Clash Royale Klan Savaşı Destesi

Clash Royale klan savaşı destesi için bu gün sizlere liste paylaşacağız. En iyi klan savaşı destelerini ve kopyalama seçeneklerine yazımızda yer vereceğiz. Clash Royale yıllardır oyuncuların keyifli oynadığı bolca rekabet içeren bir oyun. Oyunun ilk çıktığı zamanlarda her ne kadar klan mantığı olmasa da, ilerleyen süreçte Supercell klan savaşlarını Clash Royale için de aktif hale getirdi.

Clash Royale Klan Savaşı Destesi

Clash Royale klan savaşı destesinde vereceğimiz birlikler sayesinde, savaşlarda başarı oranınız normale oranla çok daha fazla olacaktır. Bu desteleri uygulamanız daha kolay bir hale gelsin diye sizler için kopyalama linklerini de destelerin hemen altlarına ekledik. Bu sayede oyun içerisinde tek tek ayar yapmak yerine, direkt sitemiz üzerinden kopyalama seçeneğini uygulayabilirsiniz.

clash royale war deck 0_1

Pekka ve iskelet ordusunun bulunduğu bu dizilim, ortalama olarak 4.3 Elixir tüketmekte. Son derece güçlü olan bu desteyi klan savaşlarında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

BURAYA TIKLAYARAK DİREKT OLARAK DESTEYİ KOPYALAYABİLİRSİNİZ. 

clash royale war deck 0_2

BURAYA TIKLAYARAK DİREKT OLARAK DESTEYİ KOPYALAYABİLİRSİNİZ. 

Minyon ve domuz binicilerin de bulunduğu klan savaşı destesinin ortama 3.2 Elixir kullanmakta. Klan savaşlarında kullanabileceğiniz son derece güçlü bir destedir.

clash royale war deck 0_3

BURAYA TIKLAYARAK DİREKT OLARAK DESTEYİ KOPYALAYABİLİRSİNİZ. 

Golem ve büyücülerin bulunduğu bir diğer saldırı tipi, savaşlarda üstünlük kurmanızı sağlayacak destelerden bir tanesi. Ortalama olarak 4.1 elixir ile klan savaşlarında direkt olarak kazanabileceğiniz bir deste.

clash royale war deck 0_4

İskeletor ve benzeri saldırı odaklı son derece güçlü bir deste. Bu sayede klan savaşlarında rahatlıkla üstünlük sağlayabilirsiniz. Ortalama olarak 4.3 elixir olan bir deste.

BURAYA TIKLAYARAK DİREKT OLARAK DESTEYİ KOPYALAYABİLİRSİNİZ. 

Sormak istediklerinizi ve düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlere sorabilirsiniz, ayrıca kendi kullandığınız desteleri yorumlar kısmından diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

 

Vizyu.com sizlere yarar sağlayacak çeşitli bilgileri güncel olarak konu alarak sizlere faydalı olmayı misyon edinmiştir. Ayrıca sorularınızı yorumlar bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Yorum yapın