CS Go İninal Kart İle Skin Almak

CS Go ininal kart ile skin almak için uygulayabileceğiniz güncel yolları yazımızda paylaşacağız. İninal kart kullanarak rahatlıkla skin satın alabileceksiniz. İninal kart kullanım kolaylığı açısından pek çok kişinin severek kullandığı bir kart tipidir. Pek çok öğrenci ve 18 yaş altı kişi için vazgeçilmez kartlardan bir tanesi. Üstelik kartın kullanım aidatı olmaması, kart içerisinde farklı avantajlar sunması son derece tercih edilesi bir hale getiriyor.

CS Go İninal Kart ile Skin Almak

İninal kartın ne kadar işlevsel olduğunu yukarıda da anlattık. Aslında çalışma mantığı da diğer kartlardan çok da farklı değil. CS Go skini nereden almak istediğiniz elbette işlemleri değiştiriyor ancak genel anlamda mantık aynı olacaktır. Skinlerin ana satış noktasının Steam olmasından dolayı CS Go İninal Kart ile skin almak rehberinde Steam’a yer vereceğiz.

Bildiğiniz gibi ininal pek çok oyun platformunda geçiyor ancak Steam üzerinde zaman zaman sorun çıkabiliyor. Her ne kadar Steam ödeme metotları sürekli olarak güncelleniyor olsa da İninal ile alakalı sorunlar değişmiyor. Bundan kaynaklı olarak dışarıdan Steam bakiye kodu alacağız ve Steam’e yükleyeceğiz. Vereceğimiz adımları tam anlamıyla izleyerek rahatlıkla CS Go ininal kart ile sakin almak işlemini tamamlayabilirsiniz.

  • İlk olarak İninal kartınızda almak istediğiniz skin kadar para olduğundan emin olmalısınız.
  • Steam Cüzdan Kodları en az 20 TL olarak satılmakta. Bundan dolayı 20 TL altı yükleme yapmak istiyorsanız diğer yola atlayabilirsiniz. Genel olarak cüzdan kodları şu şekilde ilerlemekte, 20 TL , 50 TL, 100 TL, 200 TL, 250 TL… Elbette 2 adet 20 TL’lik kod alarak 40 TL gibi bir bakiye de elde edebilirsiniz.
  • Steam cüzdan kodu almak için kullanabileceğiniz pek çok site bulunmakta, bizim önerimiz BURASI (Sponsorluk bağlantımız yoktur, ekibimizin oyunlarda kullandığı sitedir). (Yazıyı okuduğunuz esnada stok kalmamış olursa, farklı sitelerden alırken cüzdan kodu miktarında ödeme yapmaya dikkat edin. Bir çok site yüklenecek bakiyeden 5 TL fazlasını istemekte).
  • Satın alım yaptıktan kısa bir süre sonra site sizlere kod teslim edecek. Bu kodu kimseyle paylaşmadan, Steam hesabınıza girmeniz gerekiyor. Hemen aşağıda sırayla vereceğimiz adımları takip ederek bu işlemi isterseniz internet sitesi üzerinden, isterseniz de direkt olarak Steam bilgisayar uygulaması üzerinden kod ile yüklemenizi yapabilirsiniz.

CS Go İninal Kart İle Skin Almak

Yukarıda Steam web arayüzü gözükmektedir. İnternet sitesinin sağ üst kısmında kullanıcı adınızın hemen altında bakiye gözükmektedir. Bu kısıma tıklamanız gerekmekte.

CS Go İninal Kart İle Skin Almak

İlk adımları tamamladıktan sonra hemen yukarıdaki kısım karşınıza gelecek. Burada “Steam cüzdanınıza para ekleyin” seçeneğine basın.

CS Go İninal Kart İle Skin Almak

2. adımı tamamladıktan sonra hemen yukarıdaki gibi bir ekran karşınıza çıkacak. Burada hemen sağ kısımda bulunan Steam Hesabınız sekmesinin altında bulunan “Steam cüzdanı kodu veya hediye kartı kullan” seçeneğini seçmeniz gerekiyor.

CS Go İninal Kart İle Skin Almak

En son adım olarak ise siteden satın almış olduğunuz cüzdan kodunu buraya girmeniz gerekiyor. Burada da belirttiği gibi yabancı ülkelerin Steam kodları ülkemizde kullanılamıyor bundan dolayı satın alırken mutlaka TR mağazası için kod almalısınız (bizim sizlere verdiğimiz site TR Kodu satmaktadır).

Yukarıda verdiğimiz işlemleri tamamdıktan sonra ininal kart ile Steam Bakiye yükleme işlemini tamamlayacaksınız. Bundan sonra ise CS Go İninal Kart ile skin almak kısmını halledeceğiz.

  • CS Go İninal Kart ile skin almak için karar verdiyseniz zaten yüksek ihtimalle hangisini alacağınızı ve nasıl alacağınızı da biliyorsunuzdur. Ancak yine de adım adım açıklayalım.
  • İlk olarak BURAYA girmeniz gerekiyor. Burası CS:Go’nun topluluk mağazasıdır. Burada kullanıcılar kendi belirledikleri fiyatlar üzerinden kasa, silah skini, bıçak skini gibi çeşitli şeyler alabilirsiniz. Elbette kurun yükselmesinden dolayı fiyatlar eskisi kadar uygun değil.
  • Buradan seçtiğiniz malzemeye para vererek alabilirsiniz, daha sonrasında oyun içerisinde kuşanmanız gerekmekte. Dilerseniz bu parayla anahtar alarak var olan kutularınızı da açabilirsiniz.

CS Go İninal Kart ile skin almak ile alakalı olarak sormak istediklerinizi yorumlar kısmından bizlere sorabilirsiniz.

 

 

Vizyu.com sizlere yarar sağlayacak çeşitli bilgileri güncel olarak konu alarak sizlere faydalı olmayı misyon edinmiştir. Ayrıca sorularınızı yorumlar bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Yorum yapın