CS Money Güvenilir Mi? – Kullanıcı Yorumları

Cs money güvenilir mi? Kullanıcı yorumları neler, nelere dikkat etmek gerekiyor gibi bilgileri sizlerle paylaşacağız. CS:GO günümüzde oynanan ve kullanıcı sayısı en çok olan FPS oyunlarından bir tanesi. Oyunun köklü tarihinin yanı sıra kullanıcıların büyük bağlılığı da oyuna sürmekte.

Oyun dünya çapında o kadar popüler olmuş durumda ki bazı eşyaların satışları da mümkün hale gelmiş durumda. Bunlar bıçaklar, kasalar, silah görünümleri ve daha bir çok şey. Sonuç olarak CS:GO oyun olmasının yanı sıra tam bir ticarethane olmuş durumda. Elbette kullanıcılar bu eşyaları satmak ve almak için bazı pazar yerleri kullanıyorlar, bunlardan bir tanesi de CS Money. Peki bu kadar popüler olan bu Cs Money güvenilir mi? Site üzerinden işlem yapan kullanıcılar ve site geçmişiyle birlikte yazımız boyunca sizlere tüm bilgileri sunacağız.

En İyi 9 CSGO Trade Sitesi (Güvenilir CSGO Trade Siteleri!) - buldumZ

CS Money Güvenilir Mi?

Cs Money eşya takası ve satımı anlamında en çok kullanılan platformlardan bir tanesi. Ancak platform içerisinde pek çok farklı kullanıcı barınmakta ve zaman zaman sorun yaşayan pek çok kullanıcı da var. Sizlere bu kullanıcı yorumlarını aktaracağız. Ancak siteden eğer işlem yapmayı düşünüyorsanız, öncelikli olarak Steam hesabınızdan mutlaka 2 adımlı doğrulamayı açmalısınız. Bu sayede hesabınızı takas işlemini başlatmadan ve gerekli yetkileri siteye vermeden önce hesabınızı güvene almış olacaksınız.

CS GO Sistem Gereksinimleri Neler? CS GO Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi  İçin Gerekli PC Donanım Özellikleri - Medya Haberleri

Yazının devamında CS Money sitesini kullanan kullanıcıların yorumlarına yer vereceğiz. Bundan sonra Cs Money güvenilir mi gibi sorulara kendiniz karar verir, takas işlemlerinizi ona göre gerçekleştirirsiniz. Sitenin bizimle herhangi bir bağlantısı olmamakla birlikte, yaşayabileceğiniz sorunlarda da kesinlikle sorumluluk kabul etmemekteyiz.

CS Money Sitesi Kullanıcı Yorumları

Zamanında birçok trade yapmıştım o sitede. Güvenilirlik açısından sıkıntınız olmasın.

Ben 2-3 ay önce boş skinlerimi oraya atıp Ak-47 skini almıştım. Sorun çıkmadı bende.

Ya ben kaç yıldır oradan trade yapıyorum 12 tane bıçağım oldu bayağı güvenli.
Bynogame’den silah satacaktım desteğe skinin nasıl resmini koyabilirim diye sorduğumda Cs Money’den yapabilirsiniz diye bir cevap aldım ve Cs Money’e giriş yaptıktan 5 dakika sonra Steam ® guard e posta ve telefon numarası değişti ve 5 yıllık içinde 100 tane oyun olan Steam hesabımı çaldılar.
Cs Money adlı siteden 149 küsur TL’lik bir takas gerçekleştirdim fakat bana yolladıkları ürün 92 TL’lik bir ürün sorduğumda ise ürün ile ilgili yardımcı olamayacağını söyledi. Takas gerçekleştirdiğim ürünlerimi geri istediğimde ise bana öyle bir şeyin olmayacağını söylediler.
Yukarıda bir kaç kullanıcı yorumuyla birlikte CS Money sitesinin değerlendirmelerini yaptık. Sizler de Cs Money güvenilir mi sorusu için yorumlarınızı yazarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

 

Vizyu.com sizlere yarar sağlayacak çeşitli bilgileri güncel olarak konu alarak sizlere faydalı olmayı misyon edinmiştir. Ayrıca sorularınızı yorumlar bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Yorum yapın