Erkek Flörtle Konuşulacak Konular

Erkek flörtle konuşulacak konular nelerdir, hangi konularda konuşmak daha az sessizlik verir gibi konularda güncel bilgileri yazımızda paylaşacağız. Bu sayede oturduğunuz, zaman geçirdiğiniz esnada oluşan sessizliklerden kurtulacaksınız. Ayrıca mesajlaşmalarda konunun kalmaması ve kapanıyor olması gibi durumlardan aşağıdaki başlıkları konu olarak açabilir ve bu durumlardan kurtulabilirsiniz. Aşağıdaki her başlık bu anlamda faydalı olacaktır diyemeyiz elbette ancak kendinize ve flörtünüze uygun olan başlıkları seçmelisiniz.

Texting: The No. 1 Communication Method | Club Solutions

Erkek Flörtle Konuşulacak Konular

Flört aşamasında özellikle iletişim kurmak son derece önemli. Genel anlamda konu bulmak ve konuşmayı devam ettirmek gibi sorunlar erkeğe yıkılıyor olsa da. Bu yükler erkeği bir süre sonra bıktırabiliyor ve yılmalarına sebep olabiliyor, sonucunda da erkekler uzaklaşabiliyorlar.

Onun İlgilendiği Şeyleri Sorun

Özgeçmişe Eklemek için 40 Hobi | AB Proje Yönetimi

Buluşmalara ve konuşmalara devam ettiğiniz süreçte hem flörtünüzü tanımak için hem de konuşurken onun da zevk almasını sağlamak için son derece mantıklı bir adım olacaktır. Erkek flörtle konuşulacak konular arasında kesinlikle liste başında geliyor. Genel anlamda geçmişte yaşadıklarıyla alakalı çok detaya girmeyen sorular sorabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse, okuduğu okulları, okumayı sevip sevmediği, sosyal medyada ne kadar zaman geçirdiği, oyun oynamayı sevip sevmediği ya da benzeri hobileri ve ilgi alanlarını sorarak öğrenebilirsiniz. Ayrıca bunlara dikkat etmenizde de fayda var, karşınızdaki insanı tanımak için son derece önemli noktalardandır.

Gündemi Paylaşın

Burada bahsettiğimiz gündem kendi hayatınızda oluşan şeyler değil elbette. Her ikinizin de ilgisini çekmesi adına, ülke gündemi ya da magazin gündemi ya da ortak ilgi duyduğunuz şeylerin gündemini takip etmelisiniz. Daha sonra burada dikkat çeken şeyleri flörtünüze gönderebilirsiniz. Bu sayede erkek flörtle konuşulacak konularda hiç bitmeyen bir kaynağa sahip olursunuz. Unutmayın ki özellikle ülkemizde gündem haberleri hiç bitmiyor.

Varsayımsal Seçimlerden Konuşun

6 Best BPM Software to Look Out for in 2022 | Kissflow

Erkek flörtle konuşulacak konular arasında keyifli başlıklardan bir tanesi. Herkes farazi seçimler yapmakta keyif alır, hatta bu konuda açılmış pek çok YouTube kanalı da bulunmakta. Flörtünüzle de bu gibi konuları konuşmak hem ona hem de size keyif verecektir. Elbette bu gibi varsayımları karşılıklı olarak yapmalı ve birbirinizle kıyaslamalısınız. Örnek vermek gerekirse, hayatının son 2 saati olsa ne yapmak isterdin?, bir spor dalında profesyonel olacak olsaydın bu hangisi olurdu? gibi konularda konuşabilirsiniz. Ayrıca bu sayede bazı konularda flörtünüzün neler düşündüğünü de anlayabilirsiniz.

Kendisini Alakalı Konuşmasını İsteyin

Kişiler kendileriyle alakalı bir şeyler anlattıklarında, özellikle bu anlattıkları şeyler onların hayatlarında özel şeylerse sizlere daha yakın hissetmeye başlayacaklardır. Ayrıca karşınızdaki insan bir şeyler anlattığında doğru tepkileri verirseniz, önemsediğinizi hissettirebilirsiniz.

Takip Ettiği Sporlar Hakkında Sorular Sorun

Sport Images | Free Vectors, Stock Photos & PSD

Erkekler genel anlamda bir spor dalına ilgi duyarlar. Ülkemizde çoğunluk futbol olsa da farklı spor dallarına da ilgi fazlaca vardır. Erkek flörtle konuşulacak konular arasında kesinlikle onun sevdiği spor dallarıyla alakalı konuşmak da mantıklı bir seçim olacaktır. Sevdiği spor dalından siz anlamak zorunda değilsiniz, gerekirse sporla alakalı bilgileri sizlere anlatmasını isteyin, zaman zaman sosyal medya üzerinden ona bu sporla alakalı videolar atın.

Ayrıca BURADAN erkeklerle konuşulacak eğlenceli konular yazımıza da bakabilir, farklı konuları da bulabilirsiniz. Sormak istediklerinizi ya da düşüncelerinizi yorumlardan yazabilirsiniz.

Vizyu.com sizlere yarar sağlayacak çeşitli bilgileri güncel olarak konu alarak sizlere faydalı olmayı misyon edinmiştir. Ayrıca sorularınızı yorumlar bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Yorum yapın