Euro Truck Simulator 2 Şoförler Az Para Getiriyor

Euro Truck Simulator 2 şöförler az para getiriyor sorunu için birbirinden farklı taktikleri yazımızda sizlerle paylaşacağız. Euro Truck Simulator 2’ye ilk başladığınız zaman kendinize ait bir aracınız bile olmuyor. İlk yüklerinizi tamamladıktan sonra oyun bankası sizlere kendi tırınızı alabilmek için kredi verebileceğini söylüyor. Bu noktada daha hızlı gelişebilmek adına bu krediyi kullanabilirsiniz. Elbette bu adımdan sonra kredi ödemeleriniz başlıyor ancak sürmeye devam etiğiniz müddetçe ödemelerden çok daha fazlasını kazanabilirsiniz.

Ayrıca başlangıçta cezalardan dolayı çok fazla para kaybediyorsanız bu cezaları kapatabilirsiniz. Yeterli paranız olduğunda yeni bir tır alarak şoförlerinize vermeye başlayacaksınız. Zaman içerisinde şoförleriniz artsa da istediğiniz kadar para getirmeyecektir. Euro Truck Simulator 2 şöförler az para getiriyor sorunu için sizlere birkaç taktik vereceğiz, ancak bunlardan hiç birisi hile değildir.

Euro Truck Simulator 2 Şoförler Az Para Getiriyor

Euro Truck Simulator 2 Şoförler Az Para Getiriyor

Euro Truck Simulator 2 oynayan herkesin başlangıç zamanlarında yaşadığı sorunlardan bir tanesi de şoförlerin az para getiriyor olmasıdır. Eğer daha önce şirket bünyenize şoför alımı yaptıysanız, iş ve işçi bulma kurumunda alabileceğiniz şoförlerin puanları olduğunu görebilirsiniz. Bu puanlar elbette oyunun başında daha düşük olarak sunulmakta, bundan dolayı şoförler oldukça az para getirmekte.

İşe aldığınız şoförleriniz de sizler gibi seviye atlıyor ve bu seviyelerine göre para getiriyor. Ancak şoförleriniz daha basit işler aldığından dolayı seviye atlamaları sizler kadar hızlı olmuyor. Henüz erken seviyelerde hem kredi borçlarınız kaynaklı olarak hem de yeni yerler satın almak için ihtiyacınız olan parayı toplamak zor oluyor. Bu yüzden pek çok kullanıcı da Euro Truck simulator 2 şoförler az para getiriyor sorununa çözüm bulmak istiyor. Elbette bunların her birisini para hilesi kullanarak aşabilirsiniz, fakat bu yazımızda para hilesini değil, şoförlerin daha fazla para getirme yollarını anlatacağız.

Euro Truck Simulator 2 Şoförlerin Yetenek Dağılımları

Get Cash in Euro Truck Simulator 2 (ETS2) Without Using Cheats or Mods -  WORKING July 2022! - YouTube

Euro Truck Simulator 2 şoförler az para getiriyor sorunu için uygulanabilecek en iyi yollardan bir tanesi de şoförlerin yetenek dağılımlarını düzenlemek olacaktır. Şoför menüsünden bu işlemleri yapabilirsiniz, ancak burada düzenlemeleri yaparken mantıklı seçimler yapmak çok daha çabuk para kazanmanızı sağlayacaktır. Burada yetenekleri seçerken önceliğinizi uzun yol olarak ayarlamanız mantıklı olacaktır. Bu sayede şoförler daha uzun yol yapacaktır bu sayede size gelen para miktarı da artış gösterecektir.

Uzun yolu tamamladıktan sonra ADR vermeniz mantıklı olacaktır. Gelirinizi artıran bir diğer önemli faktör olacaktır. 2. sırada son seviye yapabileceğiniz yetenek ADR’dir. Sonrasında ise Değerli yük seviyesini yükseltmeniz en mantıklısı olacaktır. Bu sayede şoförleriniz hem uzun yol yapacak hem de değerli yük taşıyacaktır, bu seviyeden sonra getirdikleri para miktarınca ciddi değişiklikler olacaktır.

Değerli yük yeteceğini de tamamladıktan sonra Hassas yük vermeniz en isabetlisi olacaktır. Bildiğiniz gibi oyunda değerli yüklerin bir çoğu hassas olarak geçmekte. Bundan dolayı şoförleriniz iki bonusu bir arada toplayacaktır. Sonucunda da elbette size gelen para artış gösterecektir. Tam zamanında teslimat ise 5. sırada yükseltmeniz gereken yetenek olacaktır. Teslimatlarda genel anlamda kaza vs. olmadıkça gecikme olmayacaktır dolayısıyla şoförleriniz bu bonusu da alacaktır. Diğerlerine nazaran daha az miktarda para vermesinden dolayı 5. sıraya bıraktık.

ETS 2 kötü şoför sorunu | Technopat Sosyal

Son olarak da ekonomik sürüş yeteneğini son seviyeye getirmeniz gerekmekte. Bu özelliğin size ekstra para getirisi olmayacaktır. Bundan dolayı son sıraya bırakmak en mantıklısı olacaktır. Ara sıra kesilen şoför giderleri miktarının düşmesini sağlamakta. Bu miktarlar da oldukça az olduğundan dolayı çok bir farklılık oluşturmayacaktır.

Yukarıdaki sıralama kişisel tecrübelerden baz alınarak yapılmıştır. Tam seviyeye gelindikten sonra şoförleriniz ekonomik olarak ciddi miktarda faydası olacaktır. Ayrıca şoförlerinizi henüz garajlarınıza alırken yukarıdaki sıralamaya göre seçmeniz en mantıklısı olacaktır. Yani ilk seviyelerde bir şoför seçerken uzun yolu yüksek bir şoför almak daha mantıklı olacaktır ve sizlere daha kısa vadede daha fazla para kazandıracaktır.

Sıralama Euro Truck Simulator 2 şoförler az para getiriyor sorunundan bağımsız gibi gözükebilir ancak aşağıda verilen taktikleri uygularken bu sıralama çok lazım olacaktır. Bu yüzden listeye uygun hareket etmelisiniz.

Faydalı Bilgi: Euro Truck Simulator 2 şoförler az para getiriyor sorunu ile direkt olarak bağlantılı olmasa da, oyun içerisinde özellikle yeni başladığınız esnada bir garajı son seviye yapmak hiç de mantıklı olmayacaktır. Bunun yerine gidip yeni bir garaj satın almak çok daha ucuz ve daha fazla şoför için yer vermektedir.

Euro Truck 2 Şoförlerin Fazla Para Getirmesi İçin Taktikler

Euro Truck Simulator 2 şoförler az para getiriyor sorunuyla alakalı hem bilgi verdik hem de şoförler için yetenek gelişiminin nasıl olması gerektiğini anlattık. Oyun içerisinde uygulanabilecek birbirinden farklı taktikler bulunmakta burada 2-3 tanesini açıklayacağız, sizler hangisinden faydalanmak isterseniz onu seçin.

Euro Truck Simulator 2 (ETS 2) Hileleri - Tamindir

İlk taktiğimizi uygulamak için biraz para kazanmanız gerekiyor. Ancak yukarıdaki şoför gelişimiyle birleştiğinde yakın zamanda çok fazla para kazanmanızı sağlayacak yollardan bir tanesidir. Bu taktiği yapabilmek için 2 adet garaja ihtiyacınız olmakta. Bu garajların arası olabildiğince uzak olmak zorunda. Oyun içerisinde garajlar arasında dilediğiniz gibi ışınlanabiliyorsunuz, elbette bu ışınlanma esnasında oyun zamanı da ilerlemekte. Bunu dilediğiniz sayıda yapabilirsiniz ve bunu tekrarladığınız süre içerisinde şoförleriniz çalışmaya devam edecek.

Euro Truck Simulator 2 şoförler az para getiriyor sorununa sahip olduğunuza göre, şoför seviyeleriniz çok yüksek olmasa gerek bundan dolayı başlangıçta para olarak eksiye düşebilirsiniz, ancak 10 günden sonra tekrar kredi çekme hakkı verilecektir böylece devam edebilirsiniz. Durmayıp devam ettiğiniz sürece çok kısa bir süre içerisinde değil banka size borç vermek, siz bankaya borç verecek duruma geleceksiniz.

Euro Truck Simulator 2 Kolay Para Kazanma Taktiği

Euro Truck Simulator 2 şoförler az para getiriyor sorunu için kullanılabilecek en iyi yöntemlerden bir tanesidir. Bu yöntem sayesinde hem şoförleriniz daha hızlı seviye atlayacak hem de siz para içerisinde yüzmeye başlayacaksınız. Fazla uzatmadan yola geçelim, ancak mantığı ile anlatmak daha iyi olacaktır.

SCS Software's blog: Euro Truck Simulator 2: 1.40 Release

Oyun içerisinde bildiğiniz gibi üst üste 3 defa uyuma hakkınız bulunuyor. Oyunda uyuduğunuzda oyun saati olarak 9 saat ilerlemektesiniz. Hesaplandığında ise 3 kere uyuduğunuzda 27 saat ileri gitmektesiniz. Ancak oyun bundan sonra en az 2 saatlik zaman geçirmeden sizin tekrar uyumanıza müsade etmiyor. Bu süreden kurtulmak için çekici yardımını kullanacağız. Çekici ile kendi şehrinize çekildiğinizde tekrar uyuyabiliyor konuma geliyorsunuz. Bu süre içerisinde şoförleriniz sizlere para getirmeye devam ediyorlar.

Adımları söylendiği gibi yaptığınız taktirde, eğer kredi borcunuz yoksa kısa süre içerisinde paranızda çok büyük artış olacaktır, eğer kredi borcunuz varsa bu süreçte banka sizden para çekecektir ancak elbette borcunuz azalacaktır. Paranız aynı kalsa bile şoförleriniz yeteneklerini ve sürüş puanını artırmaktalar. Euro Truck Simulator 2 şoförler az para getiriyor sorunu için verdiğimiz şoför gelişi planlarına sadık kalırsanız çok kısa sürede size gelen para çok artacaktır.

Yukarıda Euro Truck Simulator 2 şoförler az para getiriyor sorununu açıkladık, ayrıca para kazanma taktiği de verdik. Sizlerin de taktikleri ya da soruları varsa yorumlar kısmından paylaşabilir veya bizlere sorabilirsiniz.

Vizyu.com sizlere yarar sağlayacak çeşitli bilgileri güncel olarak konu alarak sizlere faydalı olmayı misyon edinmiştir. Ayrıca sorularınızı yorumlar bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Yorum yapın