Euro Truck Simulator 2 Zorlu Yollar Modları

Euro Truck Simulator 2 zorlu yollar modları indir, dağ yolları, rampalı yollar içeren modları yazımızda sizlerle paylaşacağız. Farklı modları derledik sizler için. Öncelikle biraz Euro Truck Simulator 2’den bahsedelim daha sonra ise Euro Truck Simulator 2 zorlu yollar modlarına geçeceğiz. Euro Truck Simulator 2 yıllardır aktif olarak oynanan ve yapımcılar tarafından geliştirilmeye devam eden bir simülasyon oyunu. Oyun içerisinde emanet tırlarla yük taşımaya başlıyor ve daha sonra kendi tırınızı alıyorsunuz, şirket kuruyorsunuz ve başka şoförler alıyorsunuz. Elbette bunları yapmak yazmak kadar kolay olmuyor ve zaman alıyor.

Her ne kadar alternatif olması için oyunlar piyasaya sürülse de Euro Truck Simulator 2 kadar başarılı olamadılar ve piyasada kendilerine yer bulamadılar. Euro Truck Simulator 2’den sonra oyunun 3. bölümünün çıkmamasının en büyük sebebi ise sürekli olarak geliştirilmeye devam etmesi ve DLC’lerle desteklenmesi. Elbette kullanıcılar da dışarıdan modlar yapmaya devam ediyorlar. Bu yazımızda Euro Truck Simulator 2 zorlu yollar modlarını paylaşacağız. Her birisinin özelliklerini ve boyutlarını sizlerle paylaşacağız, ancak yüklemeleri yapmadan önce oyununuzun mutlaka yedeğini almanız gerektiğini unutmayın.

Euro Truck Simulator 2 Zorlu Yollar Modları İndir

Birbirinden farklı Euro Truck Simulator 2 zorlu yollar modu paylaşacağız sizlerle, her birisinin boyutunu ve zorluklarını ayrıca başlıklandıracağız. Neredeyse piyasada bulunan tüm modları sizlere yazımız içerisinde derleyeceğiz. Siz beğendiklerinizi indirerek kullanabilirsiniz.

Zorlu Yollar Haritası (1.25 – 1.26)

road2

road-3

Bu mod içerisinde son derece zorlu bir yol sizleri bekliyor. Toplamda 2961 kilometre uzunluğunda olan bu zorlu yol modu oyun keyfinizi doruklara çıkaracak cinsten. Mod genel anlamda Avrupa’da ve Fransa’da geçmekte. Genel olarak orijinal haritada Paris banliyöleri biraz değişikliklere uğramış durumda. Hem dağların içerisinden geçeceğiniz hem de faklı tip (asfalt, çakıl, kum) yüzeyler barındıran pek çok zorlu yol bulunmakta. Modu kullanmadan önce dikkat etmeniz gereken şeylerden bir tanesi Vive la France ! moduyla çakışma yaşanabileceği. Bu mod DLC çıkmadan önce yapılmış durumda ve bu sebepten dolayı zaman zaman çakışmalar ortaya çıkabilmekte. Bu mod 1.25 / 1.26 sürümlerinde test edilmiş. Kendi sürümünüzle uyumlu olmamasına karşın yedeklemelerinizi almayı unutmayın. Hemen aşağıya videoda bırakıyoruz, inceleyebilirsiniz. Mod toplamda 106 mb’dır. 

BURAYA TIKLAYARAK İNDİREBİLİRSİNİZ. 

Zorlu Yollar Modu V4.0 (1.45.X)

Yine son derece zorlu yolları olan bir modla birlikteyiz. Mod sürekli olarak güncelleme alarak oyuna adapte oluyor. Zor yollar ve yol tipleri olan bu modun en iyi yanı oyunun güncel versiyonuna adapte edilmiş durumda. Modun diğerlerine göre en büyük artısı ise otoyolların da bulunması. Bir çok özel yolu da içerisinde bulundurmakta. Yine öbür modlarda olduğu gibi çim, toprak, çakıl yollar bulunmakta. 35 adet şehirde 85 adet zorlu yollar bulunmakta.

BURAYA TIKLAYARAK İNDİREBİLİRSİNİZ. 

Macaristan Map Modu (1.37)

Bu mod yukarıda sıraladıklarımızdan biraz daha farklı. Oyun içerisinde zorlaştıran unsurlar biraz daha farklı. Genel anlamda videodan da anlayabileceğiniz üzere yol kenarlarında bulunan araçlar ve çalışmalar haritanın zorlaşması için yapılmış. Bu modun en dikkat çeken tarafı ise haritanın son derece büyük olması. 70 adet düzenlenmiş şehir bulunmakta, modu geliştiren ekibin hedefi ise 300 adet şehir eklemek. Verdiğimiz videonun Youtube kanalından modun güncellemelerini takip edebilirsiniz. Modun boyutu ise 1.18 gb. 

BURAYA TIKLAYARAK İNDİREBİLİRSİNİZ. 

Euro Truck Simulator 2 zorlu yollar modlarını indirme linkleriyle sizlerle paylaştık. Sizlerin de beğendileri modlar varsa yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Vizyu.com sizlere yarar sağlayacak çeşitli bilgileri güncel olarak konu alarak sizlere faydalı olmayı misyon edinmiştir. Ayrıca sorularınızı yorumlar bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Yorum yapın