Football Manager 2020 Transfer Yaması

Football Manager 2020 transfer yaması sayesinde güncel takımlar ve transferler ile oynayabilirsiniz. Football Manager 2020 çıktığı zaman diliminde pek çok kullanıcı tarafından büyük bir ilgi gördü. Football Manager her yıl oyunlarını güncelleyerek çıkarıyor ancak eski oyunlarına transfer güncellemelerini bırakıyor. Bundan dolayı yeni oyunu almak istemeyen kullanıcılar artık güncel transferlerden yararlanamıyor.

Yazımızda Football Manager 2020 transfer yamasını paylaşacağız, bu yama sayesinde oyunun yeni sürümlerinden pek bir farkı kalmayacak. Yani oyunun yenisini almadan direkt güncellemelere sahip olabiliyorsunuz.

Football Manager 2020 Transfer Yaması

Football Manager 2020 transfer yamasını sizlerle paylaşacağız. Yama sadece oyuncuların transferlerini güncellemekle kalmıyor aşağıda listeleyeceğimiz yenilikleri de oyununuza katıyor. Bildiğiniz üzere Football Manager 2020’de bazı takımların tam adları yok. Ayrıca oyun içerisinde bazı ligler de bulunmuyor, yamayla birlikte bu sorun da ortadan kalkıyor.

Ayrıca günümüzde gelişmekte olan kadın futbol ligleri konusunda da güncellemeler bu yamayla birlikte oyuna eklenmiş durumda. Pek çok büyük takımın kadın liginin de geliştirmeleri bu yamayla oyununuzda güncel olarak bulunacak.

Football Manager 2020’nin en büyük sorunlarından bir tanesi de yeterince stadyum bulunmaması elbette. Pek çok büyük takımın stadyumu oyun içerisinde bulunmuyor. Türk takımları da dahil olmak üzere yamayla birlikte 5000’den fazla stadyum oyuna dahil edilmiş durumda.

Ayrıca pek çok futbol takımının da Football Manager 2020’de olmaması büyük bir eksiklik. Ancak bu yamayla birlikte 16000 adet yeni futbol takımı da oyuna dahil ediliyor. Bu takımlar genellikle Alman asıllı olsalar da farklı milletlerden takımlar da eklenmiş durumda. Bu sayının içerisine elbette kadın ligi de dahil.

Yukarıdakiler dahil olmak üzere pek çok yenilik Football Manager 2020’ye bu yamayla birlikte ekleniyor ve oyunun Football Manager 2022 ile neredeyse hiç bir farkı kalmıyor. Yamayı indirmeniz için gerekli olan linki aşağıda bulabilirsiniz.

Football Manager 2020 Transfer Yaması

Football Manager 2020 Transfer Yaması

Football Manager 2020 Transfer Yaması Kurulumu

  1. Hemen aşağıda bulunan linke tıklayarak indirme bağlantısına gidin.
  2. İndirdiğiniz dosyaların içerisinde bulunan “Setup” dosyasını çalıştırın. Burada sizlere kurulum için bir konum soracak. Eğer oyunu farklı bir konuma kurmadıysanız “Belgeler/Sport Interactive/Football Manager 2020/editor data” bu konuma kurulum yapın.
  3. Daha sonra yeni bir kariyer oluşturun ve veritabanı sekmesinden yüklü olan yamayı seçin (eğer yamayı seçmezseniz yeni özellikler geçerli olmayacaktır).
  4. Kurulumda takıldığınız bir nokta olursa hemen aşağıda bulunan videoyu da izleyebilirsiniz.

Football Manager 2020 Transfer Yamasını Buraya Tıklayarak İndirebilirsiniz.

Sizler için kurulum videosunu da hemen yukarıya bırakıyoruz. Video içerisinde gösterilen adımları takip ederek rahatlıkla kurulum yapabilirsiniz. Ayrıca kurulumla ya da oyunla alakalı sorularınızı yorumlar kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz.

Vizyu.com sizlere yarar sağlayacak çeşitli bilgileri güncel olarak konu alarak sizlere faydalı olmayı misyon edinmiştir. Ayrıca sorularınızı yorumlar bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Yorum yapın