WordPress veritabanı hatası: [Disk full (/tmp/#sql_137067_2.MAI); waiting for someone to free some space... (errno: 28 "No space left on device")]
SHOW FULL COLUMNS FROM `wpdp_options`

Forza Horizon 4 Açılıp Kapanıyor Çözümü - Vizyu

Forza Horizon 4 Açılıp Kapanıyor Çözümü

Forza Horizon 4 açılıp kapanıyor sorununun çözümü için yapılması gerekenleri anlatacağız. 5 adımda rahatlıkla çözüme ulaşabilirsiniz. Forza Horizon 5 çıkmasına rağmen Forza Horizon 4 hala oynanan ve pek çok kişi tarafından sevilen bir oyun. Oyunun grafikleri hala çağımızın çok ilerisinde olmasından kaynaklı olarak kullanıcıları tatmin ediyor. Ayrıca Forza Horizon 5’in sistem gereksinimlerinin çok fazla olmasından ve fiyatının Forza Horizon 4’e nazaran çok daha pahalı olmasından kaynaklı olarak kullanıcılar yeni oyuna geçiş yapamıyorlar.

Forza Horizon 4 Ultimate Edition US XBOX One / Windows 10 CD Key | Buy  cheap on Kinguin.net

Steam üzerinde sık sık indirime girmesinden kaynaklı olarak yenisi çıkmasına rağmen her geçen gün satın alım yapılıyor. Ancak kullanıcıların sık yaşadıkları sorunlardan bir tanesi “Forza Horizon 4 açılıp kapanıyor” sorunu. Zannedildiğinden çok daha kolay bir şekilde çözüme ulaşabilirsiniz.

Forza Horizon 4 Açılıp Kapanıyor Çözümü

Forza Horizon 4’ü yukarıda yeterine anlattık. Kullanıcılar oyunu satın aldıktan sonra girmek istediklerinde açılıp kapanma sorunu yaşıyorlar. Elbette yeni alınan oyunun böyle bir sorun yaşatması da son derece can sıkıcı oluyor. Daha fazla uzatmadan Forza Horizon 4 açılıp kapanıyor çözümüne geçelim.

Forza Horizon 4 | Xbox Game Studios | AMD

Genellikle bu hata Windows kullanıcı adınızda Türkçe karakter olmasından kaynaklanmakta. Windows adınızı değiştirmeden önce, Forza Horizon 4 açılıp kapanıyor sorununun bundan kaynaklandığından emin olmanız lazım. Bunun için kullanıcı adınızı değiştirmeden önce yeni bir kullanıcı oluşturmak çok daha mantıklı olacaktır. Ancak yeni oluşturacağınız kullanıcının oyunlara ve steam’e erişebilmesi gerekiyor. Bundan dolayı tam yetkiyle oluşturmanız gerekiyor. Ayrıca Türkçe karakter içeren bir kullanıcı adı da vermemelisiniz.

Yeni kullanıcı oluşturduktan sonra sorunsuz olarak oyuna giriş yapabiliyorsanız artık kullanıcı adınızı değiştirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenleri BURADA bulabilirsiniz. Verdiğimiz site Microsoft’un resmi sitesidir. Bundan dolayı genel anlamda güncel Windows sürümüne uygun olarak anlatılmış adımlardır. Adımları uyguladıktan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın. Bundan sonra Forza Horizon 4 açılıp kapanıyor sorunu ortadan kalkacaktır.

Forza Horizon 4 açılıp kapanıyor sorununu anlattık, sormak istediklerinizi bizlere ve diğer kullanıcılara yorumlar kısmından sorabilirsiniz.

Vizyu.com sizlere yarar sağlayacak çeşitli bilgileri güncel olarak konu alarak sizlere faydalı olmayı misyon edinmiştir. Ayrıca sorularınızı yorumlar bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Yorum yapın