Garmin Saat Nasıl Sıfırlanır? [3 Adımda Sıfırlayın]

Garmin saat nasıl sıfırlanır, ilk baştaki haline nasıl getirilir gibi konularda güncel bilgileri yazımızda paylaşacağız. Eğer saatinizi satmaya karar verdiyseniz ya da birisine ödün olarak veriyorsanız sıfırlamak en mantıklı yol olacaktır. Garmin saati sıfırlamak sandığınızdan daha kolay, çok kolay bir şekilde bu işlemi yapabilirsiniz.

Adım adım aktaracağız, adımları takip ederek Garmin saatinizi rahatlıkla sıfırlayabilirsiniz.

Garmin Saat Nasıl Sıfırlanır?

Garmin saati sıfırlamak için aslında sandığınızdan çok daha basit anlatacağımız 3 adımla birlikte saatinizi rahatlıkla sıfırlayabilirsiniz. İşlemleri yaparken zorlanmamanız adına resimlerle de sizlere anlattık.

1- İlk olarak saati tamamıyla kapatmanız gerekmekte. Sıfırlama işlemi aksi taktirde başlamayacaktır. Kapatmak için aşağıda resimdeki hale getirebilir ve onaylayabilirsiniz.

Saati kapatmadan önce verilerinizi senkronize etmek isterseniz Garmin Connect uygulamasını kullanarak bu işlemi yapabilirsiniz. Senkronize etmediğiniz verilerinizin sıfırlama işleminden sonra silineceğini unutmayın.

2- Şimdi saat tamamıyla kapandıktan sonra, back ve light düğmelerine basın.

3-Yukarıdaki işlemi başarıyla tamamladıktan sonra sıfırlama ekranıyla karşılacaksınız. Bu ekran hemen aşağıdaki şekilde olacaktır. Bu ekranda size “Başlangıç ayarlarına dönülsün mü” olarak soruluyor. Aşağıdan “Yes” seçeneğini seçerek Garmin saat sıfırlama işlemini başlatmış olacaksınız.

Evet seçeneğini seçtikten sonra, ortalama olarak 10 dakika süren bir işlem olacak. Bundan dolayı sabırla beklemeniz gerekiyor. Ayrıca bu esnada farklı tuşlara basmayın, sadece beklemede kalın. İşlem tamamlandıktan sonra saat kapanacaktır. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Garmin saat nasıl sıfırlanır sorusunun yanıtını 3 adımda anlattık.

Sık Sorulan Sorular

Garmin Saati tekrar nasıl başlatırım?

Saati yeniden başlatmak için Güç düğmesine tekrar basmanız ve ekrandaki adımları uygulamanız yeterlidir. Kurulum benzeri işlemler yapmanız gerekebilir. Oldukça kısa ve basit işlemlerdir, daha sonrasında saat açılacaktır ve normal kullanıma uygun hale gelecektir.

Verilerim Garmin uygulamasına kaydedilecek mi?

Verilerinizi sıfırlamadan önce Garmin Connect uygulamasına (yani telefonunuza) senkronize ettiyseniz önceki verilerinizi uygulama üzerinde görebilirsiniz. Ayrıca sıfırlamadan sonra eşleşme işlemi bittikten sonra yine verileriniz Garmin Connect uygulamasına senkronize edilmeye devam edilecektir. Daha sonrasında tekrar sıfırlama işlemi yaparsanız, yine senkronize ederek verilerinizi güvende tutabilirsiniz.

Garmin saat nasıl sıfırlanır adım adım sizler için aktardık. Her ne kadar en basit şekilde anlatmış olsak da sormak istediklerinizi ya da yaşadığınız problemleri yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Vizyu.com sizlere yarar sağlayacak çeşitli bilgileri güncel olarak konu alarak sizlere faydalı olmayı misyon edinmiştir. Ayrıca sorularınızı yorumlar bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Yorum yapın