GTA San Andreas Araba Satın Almak

GTA San Andreas araba satın almak mümkün. Yazımız boyunca araba satın almakla alakalı sağlanması gereken koşulları aktaracağız sizlere. GTA San Andreas’dan kısaca bahsettikten sonra konuya geçelim. Oyunun çıktığı dönemde aşırı ilgi görmesiyle birlikte neredeyse oynamayan hiç kimse kalmadı. Başarısını yıllarca sürdürmesinde elbette 3. şahısların çıkardıkları modlar da son derece önemli. Yazımız boyunca hem modlarla nasıl araba alabileceğinizi hem de direkt olarak oyunun kendi bünyesi içerisinde legal yollardan araba alabileceğinizi sizlere aktaracağız.

Eskimeyen Efsane Oyun GTA San Andreas Hileleri

Her ne kadar oyun içerisinde araba almaya çok ihtiyacınız olmasa da bazı araçları trafikte bulmak zor oluyor ayrıca bazı oyuncular yasal yollardan araba alarak garajına götürmenin hazzını tatmak isteyebiliyor. Ancak GTA San Andreas araba satın almak için sağlamanız gereken koşullar bulunmakta. Bu koşulları aşağıda sizler için sıralayacağız. Ayrıca yukarıda da söylediğimiz gibi dışarıdan mod yükleyerek de bunu sağlayabilirsiniz.

GTA San Andreas Araba Satın Almak

Oyun içerisinde bildiğiniz gibi görevler bulunmakta. Bu görevlerden pek çoğu da arabaları içeriyor. Ancak baştan belirtmekte fayda var ki bu görevler zor ve sağlamak için uygulanması gereken pek çok adım var. Eğer uğraşmak istemiyorsanız direkt olarak internet üzerinden tamamıyla bitirilmiş bir GTA San Andreas dosyası indirebilir ve bu oyunla oynayabilirsiniz. Zor yoldan kendi emeğinizle halletmek isterseniz ise aşağıda vereceğimiz görevleri tamamlamanız gerekmekte.

GTA San Andreas Hileleri 2022 (PC ve Mac) - ShiftDelete.Net

Oyun içerisinde San Fierro’da araba galerisi alabiliyorsunuz. Bu galeriyi aldıktan sonra yeni görevler de beraberinde gelmekte. Bu görevlerden bir tanesi de havaalanının yanındaki rıhtıma araba satma görevi. Siz havaalanına araba götürdükçe alabileceğiniz yeni arabalar da beraberinde açılmakta. Ancak bu arabaları dilediğiniz zaman alamıyorsunuz, gün gün satın alım yapabilirsiniz. Ayrıca galeriyi almak için oyun içerisinde yine görev yapmanız gerekiyor.

WooZie görevlerini yaptığınızda galeriyi alabilirsiniz. Bunu yapmak için ise karakterinizin akciğerine alabildiği nefes kapasitesini artırıp deniz altı görevlerini yapmalısınız. Bu sayede GTA San Andreas araba satın almak için önünüzde bir engel kalmıyor.

Eğer yukarıda verdiğimiz yollar sizler için zor geliyorsa direkt olarak 3. parti modlar indirebilir ve oyunu dilediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Ancak mod indirirken unutmamanız gereken bir nokta var, oyun son derece eski ve modlar da doğal olarak artık eski. Bundan dolayı oyun dosyalarına atacağınız modların öncesinde yorumlarını okumayı ihmal etmeyin. Aksi taktirde oyununuz çalışmayabilir.

Yukarıda verdiğimiz yöntemlerle birlikte GTA San Andreas araba satın alma işini halledebilirsiniz. Takıldığınız ya da sormak istediğiniz noktaları yorumlardan bizlere sorabilirsiniz. Ayrıca bildiğiniz üzere zamanında oyunun bu kadar kişi tarafından oynanması ve kimileri için efsane olmasından dolayı geçen yıl RockStar Games oyunun farklı bir versiyonunu piyasaya sundu. BURADAN linke giderek oyunu inceleyebilirsiniz.

 

Vizyu.com sizlere yarar sağlayacak çeşitli bilgileri güncel olarak konu alarak sizlere faydalı olmayı misyon edinmiştir. Ayrıca sorularınızı yorumlar bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Yorum yapın