Hakkımızda

Sitemiz her açıdan değerli okurlarımızı farklı içeriklerle buluşturmak için donatılmaktadır. Bu içeriklerinin tamamı sizleri bilgilendirmek adına özenle yazılan, doyurucu yapıdadırlar. Ayrıca yine bu içerikler günlük hayatta karşılaşacağınız pek çok sorunla alakalı olarak sizlere aktif çözümler sunmaktadır. 2022 yılında kurulan sitemiz güncel kalmaya ve her an bünyesini yeni içeriklerle güncellemeye devam etmektedir. Sizler de bu içerikleri yakından takip etmek için bildirimleri açabilir ya da mail aboneliği başlatabilirsiniz.

Neler Yapıyoruz?

Sitemiz bünyesinde değerli okurlarımızın fayda sağlaması amacıyla pek çok farklı kategoriden içerik paylaşılmaktadır. Bu içerikler kimi zaman bir haber, kimi zaman adım adım anlatılan nasıl yapılır konuları kimi zaman ise popüler bilgilerden oluşmaktadır. İçeriklerimizin devamlılığını sağlamak için sürekli olarak çalışan ekibimiz sizlerin merak ettiklerini, takıldığı noktaları cevaplamak adına her daim burada görev başında olacaktır. Ayrıca sitemiz bünyesine üye olarak sizler de sitemizde kendi adınızla birlikte yayınlanacak yazılar gönderebilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara hem adınızı duyurabilir hem de fayda sağlayabilirsiniz. Ayrıca sitemize güncel olarak girilen nasıl yapılır, haber bültenleri, bilgiler ve benzeri içeriklerden haberdar olmak için mail aboneliğinizi başlatarak anlık olarak bildirimler alabilirsiniz.

Aktif olarak bir mail kullanmıyorsanız, dilerseniz sosyal mecralardan da bizleri takip edebilir, içeriklerimizden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Eğer sitemizde paylaşılan içeriklerle alakalı soru/sorun ya da görüşleriniz varsa bizlere admin@vizyu[nokta]com adresinden ulaşabilirsiniz.