WordPress veritabanı hatası: [Disk full (/tmp/#sql_137067_1.MAI); waiting for someone to free some space... (errno: 28 "No space left on device")]
SHOW FULL COLUMNS FROM `wpdp_options`

Hoşlanıp Açılamayan Erkek Nasıl Davranır? - Vizyu

Hoşlanıp Açılamayan Erkek Nasıl Davranır?

Hoşlanıp açılamayan erkek nasıl davranır, nasıl hareketler sergiler gibi konularda birbirinden farklı davranışları sizler için listeledik. Hoşlanan fakat sevdiği kıza açılamayan erkekler her ne kadar istemiyor olsa da davranışlarında bunu gösterirler. Yazımızda hoşlanıp açılmayan erkek nasıl davranır bundan bahsedeceğiz, eğer karşınızdaki insan bu kriterlere uyuyorsa onu cesaretlendirebilir ve açılmasını sağlayabilirsiniz.

26 Romantic Ways to Show Your Love for Someone - Lifehack

Hoşlanıp Açılamayan Erkek Nasıl Davranır?

Aşık olan ya da açılamayan erkek duygu beslediği kişiyi gördüğünde beklenmeyen tutumlar geliştirebilir. Yani, sevdiği kişiyi gördüğünde çok rahat davranabilir ya da aşırı rahat tavırlar gösterebilir. Her iki durumda da hoşlanıp açılamayan erkeğin nasıl davranacağını sizler için anlattık, eğer listedekilerle uyumlu davranışlar gösteriyorsa size karşı düşünceleri arkadaşlıktan öte olabilir.

Hoşlanıp Açılamayan Erkek Nasıl Anlaşılır?

Eğer kişiler arasında duygular karşılıklı ise iki taraftan bir tanesinin adım atması gerekmekte. Ülkemizde genel anlamda adım atması beklenen taraf erkeklerdir. Her ne kadar kızlar açısından son derece sinir bozucu olsa da erkekler zaman zaman hoşlansa da açılmayabiliyorlar. Erkeklerin bunu yapmasındaki en büyük sebep, hislerinin karşılıksız olabileceğini düşünmeleridir.

Hoşlanıp açılamayan erkek genellikle ya çok içe dönük, utangaç bir yapıya sahiptir ya da hayatında bir ilişki istemiyor olabilir. Eğer karşınızdaki kişinin de sizden hoşlandığından eminseniz ve buna rağmen açılmıyorsa bu konuda onu zorlamak yerine sabretmelisiniz. Hayatında ya da duygularında beklemek istediği, emin olmak istediği bir şeyler olabilir.

Ancak beklemeden ve sabretmeden önce hoşlanıp açılamayan erkek nasıl davranır bunu sizlere madde madde açıklayacağız. Bu davranışlar karşınızdaki kişinin hareketlerine uygunsa eğer hoşlandığından emin olabilirsiniz.

1- Çok Utangaç ve Çekingen Davranabilir

Dad Stop Embarrassing Me! 2. sezon gelecek mi? İşte Netflix'in kararı! -  Diziler.com

Karşınızdaki kişi sizin yanınızdayken ya da sizinle konuşurken çok katı ve çekingen davranabilir. Aslında bu tarz davranan kişileri anlamak diğer maddelerde saydıklarımızı anlamaktan çok daha kolay olacaktır. Hoşlanıp açılamayan erkek sizi gördüğü noktada uzaklaşmaya çalışabilir, konuşmaktan kaçınabilir. Ayrıca konuşmalarınız esnasından direkt olarak size bakmaktan çekinir, gözlerini kaçırır. Davranışlarından kaynaklı olarak hoşlandığını anlayabileceğinizi düşünerek çekimser kalmaya, kaçmaya devam edecektir.

Bunu anlamanın en basit yolu ise, gerçekten arkadaşlarının yanındayken nasıl davrandığına, tavırlarına bakabilirsiniz. Daha sonra size nasıl davrandığı ile kıyaslayabilir ve davranışlarının yukarıdaki gibi olup olmadığına kanaat getirebilirsiniz.

Kısaca hoşlanıp açılamayan erkek nasıl davranır sorusunun ilk yanıtı çok utangaç olabilmeleridir.

2- Size Bakarken Yakalarsınız

Hoşlanıp açılamayan erkek nasıl davranır sorusunun temel yanıtların bir tanesi de budur. Bulunduğunuz ortamlarda ki bu sınıf olabilir, kafeterya olabilir ya da sizler için hangi alan uygunsa… Sizin bakmadığınız anlarda genellikle sizi incelemeye ve size bakmaya çalışacaktır. Sizin baktığınız esnada ise kafasını farklı yöne çevirerek, ilgilenmediğini göstermeyi amaçlayacaktır. Ayrıca olmadığınız durumlarda da gözleri sürekli sizi arayacaktır.

3- Çok Rahat ve Alaycı Tavırlar Sergileyebilir

What Is Love? Understand the Christian Meaning

Her ne kadar yukarıda saydığımız maddelere göre biraz ters olsa da her insan aynı tepkileri vermek zorunda değildir. Bundan dolayı flörtünüz çok rahat ve alaycı tavırlar sergileyebilir. Bunun ana sebeplerinden bir tanesi, erkekler zaman zaman duygularının karşılıksız olduğunu düşünür ve durumu bu yüzden sizlere belli etmemeye çalışırlar. Kısacası bu rahat tavırları kamuflaj yöntemi olarak kullanırlar. Hatta zaman zaman sizlere karşı alaycı tavırlar sergiler, gıcık eder ve şakalaşırlar. Kısacası burada asıl amaçları sizin bu hoşlanmayı anlamamanız. Eğer etrafınızda sizinle bu kadar uğraşan birisi varsa, sizden hoşlanıyor olma ihtimali daha yüksektir.

4- Korumacı ve Kıskanç Tavırlar Sergileyebilirler

What to Do When You Don't Love Someone

Hoşlanıp açılamayan erkek nasıl davranır, cevaplarından 4.’deyiz. Karşınızdaki erkek sizi üzecek olaylardan ve kişilerden sakınmaya çalışır. Bunun temel sebebi elbette sizi düşünüyor olmasından kaynaklıdır. Ayrıca zaman zaman bu koruma içgüdüsünü abartarak hayatınıza karışabilir ve bu durum sizi rahatsız da edebilir. Ayrıca hayatınızda bulunan erkekleri ya da birisine ilgi duymanızı da kıskanabilirler. Fakat bu kıskançlığı açıkça ortaya çıkarabilecek bir ilişkiniz olmadığı için bunu içlerine atarlar ve sizden saklarlar. Bu içe atmanın sonucunda öfke patlamaları, gereksiz tepkiler ortaya çıkabilir.

Hoşlanıp açılamayan erkek nasıl davranır sorusuyla alakalı birbirinden farklı yanıtları listeledik. Sormak istediklerinizi yorumlar kısmından bizlere ve diğer okuyuculara sorabilirsiniz.

 

Vizyu.com sizlere yarar sağlayacak çeşitli bilgileri güncel olarak konu alarak sizlere faydalı olmayı misyon edinmiştir. Ayrıca sorularınızı yorumlar bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Yorum yapın