Human Fall Flat Hile Kodları – Konsol Hileleri

Human Fall Flat hile kodları nasıl kullanılır, kodlar nelerdir, nereye girilmelidir, ne işe yararlar gibi konularda güncel bilgileri yazımıda bulabilirsiniz. Hile kodlarından önce birazcık Human Fall Flat’den bahsedelim daha sonra konsol hilelerine geçeriz. Hilelerimiz arasında uçma kodu gibi çeşitli hileler bulunmakta, internet üzerinde bulabileceğiniz tüm hile kodlarını bir araya topladık.

Human Fall Flat arkadaşlarınızla ve tek basınıza oynayabileceğiniz son derece keyifli bir oyun. Human Fall Flat hile kodlarını paylaşırken online ve offline modda kullanabileceklerinizi ayrı ayrı sizlere aktaracağız. Arkadaşlarınızla oynarken offline mod hilelerini kullanmanız mümkün olmayacaktır. Ayrıca bazı hile kodlarını kullanmanız gerçekten oyunun eğlence miktarını artıracaktır. Bunun dışında ise kolay olan bölümlerde, normal şartlarda kullanmanızı çok tavsiye etmiyoruz.

Human Fall Flat Hile Kodları – Konsol Hileleri

Human Fall Flat hile kodlarını yukarıda söylediğimiz gibi hem offline mod için hem de online mod için ayrıca paylaşacağız. Paylaşımlara geçmeden önce bilmeniz gereken bir şey var, hile kodlarını aktif ettiğiniz anda “başarım kazanamayacaksınız” bundan dolayı oyunu ilk oynayışınız ise ve hile kodları kullanırsanız hiç başarım kazanamadan bitireceksiniz.

Bir diğer bilmeniz gereken şey ise Human Fall Flat hile kodlarını girmek için konsolu açmanız gerekmekte. Konsol ise klavyede é tuşu (1’in hemen sol kısmında bulunan tuş) ile açılmaktadır.

Human Fall Flat Multiplayer Sunucu Kodları

Aşağıda vereceğimiz kodlar genel olarak hile olarak adlandırılmasa da bilinmesi gerekmektedir. Özellikle private bir server’da oyun oynuyorsanız dışarıdan kişilerin rahatsız etmemesi için kodları mutlaka bilmeniz gerekmekte.

Singleplayer modunun tersine burada kodları chat’e yazmanız gerekmektedir. Konsola yazmanız durumunda çalışmayacaktır. Oyun içerisinde bir çok farklı kod bulunmakta ancak gerçekten hile denilebilecek sadece 1 adet kod bulunmakta. 

Tırmanma Hilesi: climcheat (Oyun içerisinde gerçekten hile denilebilecek tek koddur.)

  • /list : Sunucuda bulunan tüm oyuncuları listeler.
  • /kick (oyuncu adı): Adını yazdığınız oyuncuyu sunucudan atmanızı sağlar.
  • /mute (oyuncu adı): Adını yazdığınız oyuncuyu sunucu içerisinde susturmanızı sağlar.
  • Son kayıt yerine ışınlan: L +  numara (0 to 7) + checkpoint numarası (boşluklar olmadan) + Enter
  • First Person Kamera ( FPS Mode): FPS + Enter

Yukarıda ise en işlevsel olan sunucu kodlarını verdik. Bunlar dışında ufak tefek kamera kodları bulabilirsiniz ancak hiç birisi hile niteliği taşımamakta.

Yukarıdakiler sadece kod olarak kullanılan hile tipleridir, dışarıdan indirebileceğiniz çeşitli hileler de bulunmaktadır. Her ne kadar oyunun eğlencesi anlamında pek önermiyor olsak da ufak bir araştırma yaparak bulabilirsiniz. Yaşadığınız sorunları yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Vizyu.com sizlere yarar sağlayacak çeşitli bilgileri güncel olarak konu alarak sizlere faydalı olmayı misyon edinmiştir. Ayrıca sorularınızı yorumlar bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Yorum yapın