Human Fall Flat Kendi Yüzünü Koyma [Kamerasız]

Human Fall Flat kendi yüzünü koyma işlemi nasıl yapılır, kameralı ve kamerasız olarak nasıl eklenir gibi konularda güncel bilgileri aktaracağız. Human Fall Flat kendi içerisinde bir dünyası olan arkadaşlarınızla ya da tanımadığınız insanlarla beraber çok güzel vakit geçirebileceğiniz bir oyun. Sadece Windows için değil diğer platformlar için de piyasaya sürülmüş olan Human Fall Flat pek çok oyuncu tarafından keyifle oynanan oyunlardan bir tanesi. Oyun içerisinde bölümler var ve bu bölümlerde arkadaşlarınızla birlikte yapılması gereken şeyleri yapmaya çalışıyor, bölümleri tamamlıyorsunuz.

Human: Fall Flat - Google Play'de Uygulamalar

Oyun içerisinde kontroller diğer oyunlara göre çok daha zor, oyunu asıl keyifli yapan detay ise bu. Platform içerisinde kollarınızla tırmanmak, bir şeyleri tutmak, kontrol etmek gibi son derece beceri gerektiren işlemleri yapacaksınız. Ayrıca çoğu zaman arkadaşlarınızın da size yardım etmesi gerekecek, ortak hareket etmezseniz bölümü bitiremeyeceksiniz. Tüm bu detaylara bakıldığında neden oyunun bu kadar popüler olduğu rahatlıkla anlaşılıyor.

Human Fall Flat Kendi Yüzünü Koyma [Kamerasız]

Human Fall Flat hakkında yukarıda bazı bilgileri verdik. Arkadaşlarınız ile oynayabileceğiniz bu oyunda karakterlerinizi özelleştirebiliyorsunuz. Bu özelleştirmeleri yaparken oldukça fazla seçenek olsa da Human Fall Flat kendi yüzünü koyma işlemi benzersiz bir karakter oluşturmanızı sağlayacaktır.

Human Fall Flat ürününü satın al | Xbox

Öncelikle aşağıda Human Fall Flat kendi yüzünü koyma işlemini adım adım anlatacağız. Adımları uygulayarak hem kamera ile hem de kamerasız olarak nasıl yapacağınızı anlatacağız.

  • Eğer bilgisayarınızda WebCam varsa direkt olarak Human Fall Flat içerisinden kendi resminizi çekebilirsiniz. Karakter oluşturma menüsünden yapabileceğiniz son derece basit bir işlemdir.
  • Eğer bilgisayarınızda bir kamera yoksa veya var olan bir resmi koymak istiyorsanız adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.
  • İlk olarak bilgisayarınıza ManyCam’i indirmeniz gerekiyor. Dilerseniz BURADAN DİREKT sitesine gidebilirsiniz.
  • ManyCam bir sanal kamera uygulamasıdır, bu sayede Human Fall Flat kendi yüzünü koyma işlemini rahatlıkla yapabileceğiz.
  • İndirme işlemi tamamlandıktan sonra, kuruluma başlayın. Kısa süre içerisinde bitecektir, kurulumu tamamlayın.
  • Bu noktada programa girmeden önce Human Fall Flat koymak istediğiniz resmi indirin. Burada görsellerinizin boyutlarının çok düşük olmamasına özen göstermelisiniz.
  • ManyCam’e girerek görüntüyü açın. (Bunu yapmak için ManyCam’e girin ve sol altta bulunan kareye sağ tıklayın ve medya seçimi yapın. Medya seçim menüsünde, daha önceden hazırladığınız resmi seçin.
  • Human Fall Flat’e girerek karakter düzenleme ekranına gidin. Daha sonra var olan karakterinizi özelleştirin. WebCam seçeneğine basın ve burada ManyCam’i seçin. ManyCam otomatik olarak sizin daha önceden seçtiğiniz görseli kullanacaktır.
  • Ayrıca yukarıdaki adımları yaptıktan sonra yakınlaştırma, uzaklaştırma gibi çeşitli işlemleri de yapabilirsiniz. Online’de oynarken sorun yaşayabilirsiniz, güncellemelere bağlı olarak arkadaşlarınız sizin gibi görüntüleme yapamayabilir.

Vizyu.com sizlere yarar sağlayacak çeşitli bilgileri güncel olarak konu alarak sizlere faydalı olmayı misyon edinmiştir. Ayrıca sorularınızı yorumlar bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Yorum yapın