King of Retail Nasıl Bir Oyun – Alınır Mı?

King of Retail nasıl bir oyun, alınır mı, parasına değer mi gibi konularda güncel bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. Simülasyon oyunları zaman içerisinde daha popüler bir hale gelmeye başladı. Bir yerleri işletmek, karakteri ve işleyişi geliştirmek, para kazanmak gibi işlemleri oyunlarda gerçekleştirmek artık oyuncuların ilk tercihlerinden bir tanesi olmuş durumda. Elbette simülasyon oyunlarının da zaafları bulunmakta, bir süre sonra döngüye girmesi hep aynı şeyleri yapmak, olay örgüsünün bitmesi gibi olaylar kullanıcılar için oyunun tükendiği anlamına gelmektedir. Bundan dolayı simülasyon severler piyasada var olan oyunları incelemek ve yenilerine geçmek konusunda istekli olmak zorundalar. King of Retail | Steam PC oyun

King of Retail Nasıl Bir Oyun – Alınır Mı?

King of Retail henüz yeni çıkmış bir oyun, ancak kullanıcıların yavaş yavaş ilgisini çekmeye başlamış durumda. Öncelikle oyunun en güzel yanlarından bir tanesi, sistem gereksinimlerinin ciddi anlamda düşük olması. Elbette oyunun piyasaya yeni çıkmasından kaynaklanan bug ve optimizasyon sorunları bulunmakta. Sistem gereksinimiyle alakalı tek kötü yan ise alakasız bir şekilde 15 GB gibi bir alan istemesi.

Oyun içerisinde kendi mağazanızı oluşturacaksınız, elbette daha sonra bu mağazayı işletmeye ve ayakta tutmaya çalışacaksınız. Ayrıca oyun içerisinde diğer oyunlara nazaran ilgilenmeniz gereken pek çok farklı nokta bulunmakta. Simülasyon severlerin bile şaşıracağı ve işleyiş dışı diyeceği özellikleri bünyesinde bulunduran King of Retail ayrıca uygun bir fiyat etiketine de sahip.

King of Retail System Requirements - Can I Run It? - PCGameBenchmark

Oyun içerisinde müşteri memnuniyeti oldukça önemli bir unsur, bunun yanı sıra tahmin etmediğiniz kadar özelleştirmeyi de oyun içerisinde yapmanız gerekiyor. Olumlu yanlarının yanı sıra ise oyun içi fiziksel

Kendi mağazanızı oluşturup, işletmeye çalışabileceğiniz bu oyunda; temas etmeniz gereken birçok yönetim unsuruyla karşılaşabilirsiniz. Mağazanızı açmadan önce yapmanız gereken birtakım işleri tamamlayıp, sonrasında da ürünlerinizi müşterilerle buluşturabilirsiniz. Bu saatten sonra ise müşterilerinizi memnun edecek ve size iyi kazanç sağlayacak hamlelerinizi yapmak için uğraşıp, mağazanızı daha da geliştirip ilerletmek için çaba gösterebilirsiniz. Oyun fizikleri her ne kadar çok iyi olmasa da, sizler içerikte asıl önemli yer tutan yönetim ve satış unsurunu içeren olayların kendisine odaklanabilirsiniz.

King of Retail eğer simülasyon oyunlarına karşı ilginiz varsa parasına göre alınabilecek ve keyifle oynanabilecek bir oyun. Sizler de oyunla alakalı düşüncelerinizi yorum yazarak paylaşabilirsiniz.

Vizyu.com sizlere yarar sağlayacak çeşitli bilgileri güncel olarak konu alarak sizlere faydalı olmayı misyon edinmiştir. Ayrıca sorularınızı yorumlar bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Yorum yapın