WordPress veritabanı hatası: [Disk full (/tmp/#sql_137067_1.MAI); waiting for someone to free some space... (errno: 28 "No space left on device")]
SHOW FULL COLUMNS FROM `wpdp_options`

Kingdom Come Deliverance Hile [Kod ve Program] - Vizyu

Kingdom Come Deliverance Hile [Kod ve Program]

Kingdom Come Deliverance hile kodları, konsol kodları ve hile programını yazımızda paylaşacağız. Yazımız içerisinde tüm hileleri bulabilirsiniz. Kingdom Come Deliverance, Warhorse Studio tarafından geliştirilen son derece keyifli bir FPS oyunudur. Tema olarak ise geçmiş zamanlarda Bohemya Krallığı’nda geçiyor.

Yazımız boyunca Kingdom Come Deliverance hile paylaşımı yapacağız. Hem oyun içerisinde bulunan kodlardan hem de vereceğimiz programdan rahatlıkla hile yapabilirsiniz. İkisi de aktif olarak çalışmaktadır, hangisini kullanacağınız tam anlamıyla sizin tercihinizdir.

Kingdom Come Deliverance Hile – Konsol

Kingdom Come Deliverance’de hileleri girmek için konsola ihtiyacınız bulunmakta. Oyun içerisinde konsolu açmak için ayarlanan özel bir tuş bulunmakta. “~” tuşuna basarak rahatlıkla oyun içerisinde konsolu aktif hale getirebilirsiniz. Daha sonra aşağıda vereceğimiz kodlardan hangisini isterseniz girerek aktif hale getirebilirsiniz.

Kingdom Come Deliverance Hile

Kingdom Come Deliverance Konsol Kodları

Yukarıda anlattıklarımızı uygulayarak Kingdom Come Deliverance içerisinde hile konsolunu rahatlıkla aktif hale getirebilirsiniz. Daha sonra aşağıda sizler için sıralayacağımız hile kodlarından dilediğinizi girerek oyun içerisinde hileleri çalıştırabilirsiniz.

Para Hilesi: wh_cheat_moneyX (X yerine dilediğiniz miktarda parayı girin.)

wh_cheat_addltem: Y türünden olan itemi X kadar bir miktarda almaya olanak sağlayacaktır.

e_WievDistRatioX: Oyun içerisinde görüş mesafenizin bir sınırı bulunmakta. X yerine 500’ü geçmeyecek şekilde bir değer vererek bu mesafeyi artırabilirsiniz.

r_Motionblur0: Hareket esnasında oyun içerisinde atışlar daha zor hale geliyor, bu kodu yazarak bu sorundan kurtulabilirsiniz.

e_ViewDistRatioVegetationX: Yine sınırı 500 olan bir hiledir. Ağaçların ne kadar uzaklıktan görüleceğini ayarlayabileceğiniz hiledir. (X yerine maksimum 500’e kadar bir değer girmelisiniz.)

wh_pl_showfirecursor1: Bildiğiniz üzere oyun içerisinde yaylar tam olarak nişanlanan noktaya gitmiyor, bu kod sayesinde bu sorundan kurtuluyorsunuz.

r_depthofFieldmode0: Diyoloh esnasın var olan derinliklerin ayarları ile ilgili bir değişiklik yapmada yardımcı olan hile kodu.

p_gravity_zX: X yerine 1-13 arasında bir değer girebilirsiniz, yer çekimini azaltmaya ya da artırmaya yarar.

Kingdom Come Deliverance Hile Programı

Kingdom Come Deliverance içerisinde hile yapmanın tek yolu konsol kodları değil elbette. Hatta bazı oyuncular Kingdom Come Deliverance hile kodlarının çalışmadığını söylüyorlar. Bu gibi sorunlar karşısında kullanabileceğiniz bir programa da yer vereceğiz. Programı sitemiz bünyesinde bulunan diğer oyunlarda da bulabilirsiniz.

Kingdom Come Deliverance Hile Programı

Kingdom Come Deliverance hile programı ile yapabileceklerinizi yukarıdaki fotoğraftan görebilirsiniz. Konsol kodlarından farklı olarak yapabileceğiniz bir çok şey bulunmakta. Sınırsız para, XP, enerji, dayanıklılık ve benzeri pek çok özelliği bünyesinde barındıran bir hiledir. Kısacası oyun içerisinde elde etmesi en güç şeyleri rahatlıkla elde etmenizi sağlayan bir hiledir.

Hileyi her ne kadar biz aktif olarak farklı oyunlarda da kullanıyor olsak da siz indirmeden önce gerekli taramaları mutlaka yapmalısınız. Hile ücretsiz olarak indirilip kullanılıyor, fakat almak isteyenler için ücretli versiyonu da bünyesinde barındırıyor. Ücretli versiyon ekstra bir özellik sunmuyor sadece hilelerin daha kolay bir şekilde aktif olmasını sağlayan (telefonla kontrol vb. gibi) kolaylıklar sunmakta. Kısacası tüm özellikleri ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Hileyi kendi sitelerine BURADAN giderek indirebilirsiniz.

Hileyi indirdikten sonra kurulumunu yapın daha sonra Kingdom Come Deliverance’e girin ve WeMod menüsünden hileyi aktif hale getirin. Bu işlemlerden sonra hile menüsünde bulunan tuşlara basarak hileleri aktif hale getirebilirsiniz.

Kingdom Come Deliverance hile paylaşımını hem konsol kodları hem de program ile yaptık. Sormak istediklerinizi ya da yaşadığınız sorunları yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Vizyu.com sizlere yarar sağlayacak çeşitli bilgileri güncel olarak konu alarak sizlere faydalı olmayı misyon edinmiştir. Ayrıca sorularınızı yorumlar bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Yorum yapın