Louis Vuitton Erkek Çanta Modelleri – 10 Öneri

Louis Vuitton Erkek Çanta modellerini, bel ve sırt çantalarını, kullanıcı yorumlarını ve önerilerini sizler için yazımızda bir araya getirdik. Louis Vuitton dünya genelinde son derece meşhur olmuş ve pek çok kişi tarafından kullanılan çantalara sahiptir. Louis Vuitton markasına ait çantalar, kendine özgü tasarımlarıyla son derece dikkat çekmektedir. Louis Vuitton çantalar arasında en çok dikkat çeken ve kullanıcıların beğendiği modelleri sizler için yazımızda bir araya getirdik.

Louis Vuitton Nedir? Hangi Ülkeye Aittir?

Louis Vuitton, dünyaca ünlü ürünler üreten bir çanta markasıdır. El çantası, bel çantası, valiz gibi farklı modellerde üretimler yapmaktadır, ürettiği ürünler ise neredeyse dünyanın her yerinde faal olarak kullanılmaktadır. Tasarımlarının kendilerine ait olduğunu göstermek için kendi logolarını kullanmaktadılar ve neredeyse tüm çantalarını bu logodan tanıyabilirsiniz. 27 milyar doları aşkın bütçesiyle birlikte hitap ettiği zümre dahilinde en iyi çanta üreticilerinde bir tanesidir. Kimilerine göre büyük çıkış yaptığı 2016 yılından beridir dünyanın en lüks markası sayılmaktadır.

Louis Vuitton 1854 yılında ilk olarak Fransa’da çıktı. Daha sonrasında 1987 yılına kadar faal almış ve bu yılda LVMH’ye satılmıştır. Buradan internet sitelerine giderek inceleme yapabilirsiniz.

Louis Vuitton Nasıl Okunur?

Adı tamamıyla yabancı olan Louis Vuitton’ın okunması ülkemizde biraz sorun olabilmekte. Adı Fransızca olduğundan dolayı onlar gibi okumamız pek mümkün değil. Louis Vuitton markasının Türkçe okunuşu “Lui Viton” şeklindedir. Orijinal Fransızca okunuşu yine bu okunuşa benzerdir fakat Fransız aksanız bulunmaktadır.

Louis Vuitton Mağazaları Nerede?

Yukarıda da anlattığımız gibi Louis Vuitton son derece seçkin bir çanta markasıdır. Bundan dolayı dünya üzerinde sadece seçkin şehirlerde sınırlı sayıda mağazası bulunmaktadır. Dünya üzerinde bulunan 60 ülkede toplamda 374 mağazası bulunmaktadır. Louis Vuitton mağazaları Türkiye’de nerede sorusunu da sizler için yanıtlayacağız;

Louis Vuitton’ın mağazalarından 6 tanesi Türkiye’de bulunmaktadır. Türkiye’de bulunan bu 6 mağazadan 5 tanesi İstanbul’da bulunmaktadır. Ayrıca farklı bölgelerde bulunmasından kaynaklı olarak erişmek de son derece kolay durumda.

Louis Vuitton Türkiye Mağazaları

louis vuitton türkiyedeki mağazaları

Louis Vuitton

  • Louis Vuitton İstanbul Zorlu Center
  • Louis Vuitton İstanbul İstinye Park
  • Louis Vuitton İstanbul Nişantaşı
  • Louis Vuitton İstanbul Havalimanı
  • Louis Vuitton İstanbul Emaar Square
  • Louis Vuitton Bodrum

Yukarıda Louis Vuitton’ın İstanbul’da bulunan 5 adet mağazasını sıraladık. Son kalan mağaza ise turistik ziyaretler için cennet olan Bodrum’da bulunmaktadır.

Louis Vuitton En Ucuz Hangi Ülkede?

Louis Vuitton markası her ne kadar büyük farklılıklar oluşturuyor olmasa da fiyatları ülkeden ülkeye değişiklik göstermektedir. En ucuz fiyatlar İngiltere, Türkiye ve Fransa’da bulunmaktadır. Louis Vuitton bu fiyatlar para birimleri üzerinden hesaplanmakla birlikte en ucuza mal edebileceğiniz üç ülke verdiğimiz şekildedir.

En İyi 10 Louis Vuitton Erkek Çanta Modelleri 

2022 – 2023 Louis Vuitton erkek çanta modellerini aşağıda sizler için listeleyeceğiz, genel olarak en çok beğenilen ve en çok tercih edilen 10 çantayı sizler için aşağıda listeliyoruz. Bu liste erkekler için alınabilecek en çanta modellerinde oluşmaktadır. Louis Vuitton’ın en beğenilen çanta modellerine birlikte göz atalım.

Haberci Çantası Modeli

messenger

Louis Vuitton markası erkekler için de çok farklı çeşitlerde çantalar üretmektedir. Yukarıda bulunan çanta en çok satan çantalardan bir tanesidir. Ufak ve taşınabilir olmasından kaynaklı olarak tercih sebebi olmaktadır. Cüzdan, telefon ve diğer eşyaları rahatlıkla koyabileceğiniz tip bir çantadır. Ayrıca renginden kaynaklı olarak bir çok giyim tipiyle de birlikte kullanabileceğiniz türdendir. İnternet üzerindeki insanların yorumlar da göz önüne alındığında erkekler için kullanılabilecek en iyi Louis Vuitton çantalardan bir tanesi.

Christopher Haberci Modeli

christopher-haberci-modeli

Louis Vuitton çanta modelleri arasında biraz daha büyük olan bu model daha fazla eşya taşımanıza olanak sağlamaktadır. Christopher Haberci modelli bu çanta düz renkleri ve sportif hatları olan bir çantadır. Resimden de görüleceği üzere Louis Vuitton logosu barındırmayan nadir çantalardan bir tanesidir. 2022 yılı erkek çanta modelleri arasında dikkat çeken farklı tarz modellerden bir tanesidir. Yukarıda bulunan çantaya göre iç hacminin daha büyük olması sebebiyle, kullanım amacına göre tercih edilebilecek bir çantadır.

Chrtistopher XS Modeli

christopher

Louis Vuitton erkek çanta modellerinde tek bir tarz olmadığını daha önce de söylemiştik. Ayrıca Christopher XS modeli piyasada bulunan diğer modellerle de pek benzerlik göstermemekle birlikte son derece hoş bir model. İsminden de anlayabileceğiniz üzere küçük bir modeldir, çantasında çok fazla şey taşımayacak kişiler için kullanılabilecek modellerdendir. Ayrıca çantanın sağ kısmında da Louis Vuitton logosu bulunmaktadır. Genel olarak spor tipte olan bu çanta bir çok kıyafet tipiyle rahatlıkla kombinlenebilir.

S Kilit Askı Çantası Modeli

s kilit haberci

Louis Vuitton çantaları arasında çapraz modellerden olan S Kilit Askı Çantası Modeli alışık olduğumuz Louis Vuitton renklerinin yanı sıra ayrıyeten düz siyah ve saks mavisi renkleriyle 2022 modelleri arasında farklı tarzlarda karşımıza çıkıyor.

Evrak Çantası Modeli

evrak cantasi

Louis Vuitton erkek çanta modelleri arasında tek tip çantalar yerine farklı tiplerde çantalara yer verdik. Evrak çantası tipinde olan bu çanta genel anlamda evrak taşımak için son derece uygun bir çantadır. Çanta bilgisayar taşımak için uygun olmamakla birlikte, elde taşındığında valiz tipi olarak da kullanılabilmektedir. Çanta içerisinde birden fazla göz bulunmaktadır, son derece kullanışlı bir çanta modelidir.

Trunk Messenger PM Modeli

trunk messenger

Köşeli tasarımıyla dikkat çeken bir başka Louis Vuitton erkek çanta modeli. Ayrıca askısının kemer tipi olmasından kaynaklı olarak dikkat çekmektedir. Daha resmi tipte olan bu çantayı da rahatlıkla kombinlerinizde kullanabilirsiniz.

Duo Messenger Modeli

duo messenger

Askısında fazladan bir cüzdan da bulunmakla birlikte rengiyle dikkat çeken bir modeldir. Büyüklük itibariyle günlük hayatta dilediğiniz eşyaları rahatlıkla yanınızda taşıyabilirsiniz. Ayrıca renk olarak tereddütte kaldıysanız siyah rengini de satın alabilirsiniz. Askısında da farklı tipler bulunmaktadır.

Sırt Çantası Modeli

backpack

Louis Vuitton erkek çantaları arasında sadece omuz çantaları değil aynı zamanda sırt çantaları da bulunmaktadır. Günlük hayatta her zaman omuz çantaları kullanılamadığından dolayı sırt çantası da kullanmak istenebilir. Tasarım anlamında son derece dikkat çeken bir sırt çantasıdır. Ayrıca çantanın göz düğmeleri üzerinde bulunan Louis Vuitton logoları da son derece dikkat çekmektedir.

Discovery Sırt Çantası Modeli

discovery sirt cantasi

Louis Vuitton erkek çantaları modelleri arasında daha yumuşak tip bir çantadır. Köşeli bir tasarım yerine daha oval bir tasarımda olan çanta 2022 – 2023 sezonunun dikkat çeken farklı tip çantalarından bir tanesidir. Ayrıca okul çantası olarak da kullamaya elverişlidir. Çift fermuarlı olması ve elde taşınabilir oluşuyla en beğenilen çantalardan bir tanesidir.

Avenue Sling Çanta Modeli

avenue slig bag

Damalı yapısı itibariyle Louis Vuitton erkek çanta modellerinden en dikkat çekenlerden bir tanesidir. Tek taraflı sırf çantası olarak kullanabileceğiniz gibi omuzdan takarak önde de kullanılabilir. Louis Vuitton Avenue Sling çanta modeli en dikkat çeken modellerden bir tanesidir.

Louis Vuitton Çanta Fiyatları 2022

Louis Vuitton çanta fiyatları bildiğiniz gibi ülkemizde üretilmiyor ve TL’ye çevirildiğinde fiyatlar sürekli olarak değişiklik göstermektedir. Louis Vuitton çantaların fiyatları en düşük 1.500 $ dolardan başlarken 10.000 $’a kadar yükselebilmektedir. Yukarıda da yer verdiğimiz en çok satan modeller 2000 – 4000$ arasında fiyat etiketine sahiptir.

 

Vizyu.com sizlere yarar sağlayacak çeşitli bilgileri güncel olarak konu alarak sizlere faydalı olmayı misyon edinmiştir. Ayrıca sorularınızı yorumlar bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Yorum yapın