Mafia 2 Araba Yamaları [6 Araba]

Mafia 2 araba yamaları içerisinde BMW, Porsche, kamyon, Chevrolet gibi pek çok farklı araç bulunmakta. Yazımız boyunca bu modları güncel olarak listeleyeceğiz. Dilediğiniz modu oyuna ekleyerek araçları sürmeye başlayabilirsiniz. Her ne kadar oyun kısa olsa da pek çok kullanıcı oyunun yapısından ve onlara hatırlattıklarından dolayı keyifle oynamaya devam ediyor. Ayrıca oyunun tercih edilmesinde bir diğer büyük etmen ise sistem gereksinimlerinin son derece düşük olması.

Mafia 2 Araba Yamaları

Oyun içerisinde hikayenin kısa sürede bitmesine rağmen kullanıcılar severek oynamakta. Bu esnada da kendi sevdikleri araçları kullanmak istemeleri son derece doğal. Bu sebeple yazımızda kullanıcıların yaptıkları Mafia 2 araba yamalarını paylaşacağız. Sevdiklerinizi, denemek istediklerinizi oyuna ekleyerek, keyifle oynayabilirsiniz.

Mafia 2 Porsche Yaması

1964 model Porsche 901 (911) ile Mafia 2’de vakit geçirebilirsiniz. Oyunun atmosferik havasına son derece uygun olduğundan dolayı oyun içerisinde de keyifli zaman geçirmenizi sağlayacaktır. Oyun içerisinde silindir ile değiştirilmektedir. Ayrıca aracın sesleri de yamayla birlikte eklenmekedir. Ayrıca kir ve araç ışıkları da yamayla birlikte eklenmiş durumda ve oynanışa bol miktarda eğlence katmakta.

İndirmek İçin Buraya Tıklayın

Mafia 2 Chevrolet Impala Yaması

Bu modla birlikte zamanının efsane olan araçlarından bir tanesi, yine zamanında efsane olmuş oyunlardan bir tanesinin içerisinde kendisine yer buluyor. Modu indirdiğinizde her ne kadar İngilizce de olsa readme dosyasını okumalı ve talimatlara uygun olarak kurulum yapmalısınız. Mafia 2 klasik ile çalışmaktadır. Mafia 2 araba yamaları arasında en ilgi çekici araçlardan bir tanesi olduğu kesin. Her ne kadar Porsche yaması kadar detaylı ve ayrıntılı olmasa da oyun atmosferine yenilik kattığı kesin.

İndirmek İçin Buraya Tıklayın

Mafia 2 BMW M3 GTR E46 Yaması

Her ne kadar Mafia 2 atmosferine çok uygun gözükmüyor olsa da son derece gelişmiş bir yama. Ayrıca genel anlamda BMW severleri düşünürsek tüm ayrıntıları dikkatle yapılmış bir mod. Mafia 2 BMW yaması bünyesinde araç sesi de barındırmaktadır. Ses dosyaları Need For Speed’den alındığından dolayı son derece gerçekçi ve oyun motorlarına uygun olarak iş görmekte. Ayrıca aracın görünüşü de Need for Speed’den alındı. Eğer BMW seviyorsanız mutlaka indirip kurmanız gereken modlardan bir tanesi.

İndirmek İçin Buraya Tıklayın

Mafia 2 BMW M3 E36 Cabrio Yaması

BMW’nin klasik olmuş ve bir çok araba severin hayallerini süsleyen aracı yamayı indirerek Mafia 2’de kullanabilirsiniz. Aracın cabrio versiyonu olduğunu ve görünüşünü yukarıdaki resimlerden görebilirsiniz. Ayrıca aracın dış modellemesi ise diğerlerinin aksine GTA 4’den alınmış durumda. Modun düzgün çalışması için oyun ayarlarından “gerçekçi sürüş modunu” açmanız gerektiğini unutmayın. Ayrıca geliştiricinin araba sevdalılarına bir de özel notu olmuş, eğer drift yapmak istiyorsanız gamepad kullanın olarak belirtmiş. Mafia 2 araba yamaları arasında ikinci BMW yaması ve her ikisi de son derece gelişmiş yamalar.

İndirmek İçin Buraya Tıklayın

Mafia 2 1953 Chevrolet Corvette Yaması

Mafia 2 araba yamaları arasında yine klasik bir araba ile birlikteyiz. Cabrio olmasının yanı sıra oyun yapısına uygun olması da sizleri atmosferden uzaklaştırmıyor. Oyun içerisinde Shubert Frigate ile değiştirilmektedir. Diğer yamalar kadar ayrıntılı olmasa da son derece keyifli bir yama. Biz ekip olarak oynarken bu yamayı da kullandık ve son derece keyif aldık. Sadece mafia 2 klasik modunda çalışmaktadır.

Mafia 2 Ford Mustang Yaması

Bir çok araç severin yine hayallerinde olan araç Ford Mustang Mafia 2 içerisinde son derece keyifli oluyor. Tavsiye edebileceğimiz bir diğer mod. Yine Mafia 2’nin classic versiyonu için yapılmış bir mod. Walker Rocket ile değiştirilmektedir. Ayrıca bu modun diğerlerinden farkı yamayla birlikte jantların da gelmesi. Kısacası zevkle kullanabileceğiniz ve keyfinizi doruklara taşıyacak bir mod.

Buraya Tıklayarak İndirebilirsiniz. 

Yukarıda birbirinden farklı Mafia 2 araba yamalarını sizlerle paylaştık. Mafia 2 BMW yaması ve Mustang yamasını özellikle tavsiye ediyoruz. Özellikle istediğiniz ya da takıldığınız bir nokta olursa yorumlar kısmından ulaşabilirsiniz.

Vizyu.com sizlere yarar sağlayacak çeşitli bilgileri güncel olarak konu alarak sizlere faydalı olmayı misyon edinmiştir. Ayrıca sorularınızı yorumlar bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Yorum yapın