Mafia 2 Hile Programı İndir

Mafia 2 hile programı indir, nasıl indirilir, neler sağlar gibi konularda güncel bilgileri bu yazımızda sizlerle paylaşacağız. Mafia 2 her ne kadar eski bir oyun olsa da oyuncuların ilgisini kaybetmeyen nadir oyunlardan. Oyuna olan ilgi sebebiyle geçtiğimiz yıllarda Definitive Edition’da piyasaya sürüldü. Kullanıcıların bu derecede fazla ilgi göstermesinin sebepleri arasında oyunun sürükleyici hikayesinin yanı sıra düşük sistem gereksinimlerine sahip olması da sıralanabilir. Her ne kadar güzel bir oyun olsa da çok da kolay sayılamaz. Bundan dolayı pek çok kullanıcı Mafia 2 hile programı indirmek adına araştırmalar yapıyor. Bizler de bu yazımızda mafia 2 için hile programını nasıl indireceğinizi anlatacağız.

Hile programı tamamıyla ücretsiz olmakla birlikte, paralı sürüm de içermektedir. Bu sürümü alırsanız, telefon üzerinden hile özelliklerini telefondan aktif ya da pasif hale getirebilirsiniz. Ayrıca bir kaç önemli özelliğe daha sahip olabilirsiniz.

Mafia 2 Hile Programı İndir

Mafia 2 içerisinde zor olan pek çok nokta bulunmakta. Sizlere bu gün oyun içerisinde oynayışınız kolaylaştıracak bir hile göstereceğiz. Oyun içerisinde para kazanmak, çatışmak, aranmama gibi pek çok özelliği içerisinde barındırmakta. Ayrıca paylaşacağımız hile programı ile birlikte sadece Mafia 2 için değil diğer oyunlarda da hile yapabilirsiniz. Neredeyse tüm oyunları bünyesinde barındırmakta. Hilenin tüm özelliklerini anlattıktan sonra en altta hile indirme linkini bulabilirsiniz.

Mafia 2 Sınırsız Can

Mafia II (Classic) on Steam

Mafia 2 hile programı sayesinde sınırsız cana sahip olabilirsiniz. Oyun içerisinde zaman zaman çatışmalar olabilmekte, özellikle böyle zamanlarda fazla zorlanmamak adına kullanabileceğiniz bir yöntem. Ayrıca sınırsız canı dilediğinizde açabilir ve kapatabilirsiniz. Hile içerisinde bunu açıp kapatmak için kullanacağınız tuş F1. Sadece kullanmak istediğiniz noktalarda kullandıktan sonra hileyi tümden kapatabilirsiniz.

Mafia 2 Sınırsız Şarjör

Mafia II Ps3 Fiyatı, Taksit Seçenekleri ile Satın Al

Her oyunda olduğu gibi Mafia 2 için de şarjör değiştirmek size vakit kaybettirebilir. Bundan dolayı hilenin bu özelliğini kullanmak sizlere zaman kazandıracaktır. Çatışmalar esnasında şarjör değiştirirken savunmasız kalmamak adına kullanabileceğiniz bir hile. F2 tuşuna basarak sınırsız şarjörü açabilir ya da kapatabilirsiniz.

Mafia 2 Sınırsız Mermi

Mafia 2, Mafia 3 ve Saints Row The Third yeniden geliyor

Oyun içerisinde neredeyse sürekli olarak kurşun sıkmaktasınız. Mafia 2 hile programı sayesinde sınırsız mermiye sahip olabilirsiniz. Özellikle bir çok görevde şarjör ve mermi konusunda sorun yaşanabiliyor. Hile programını kullanarak bu gibi sorunların üstesinden gelebilirsiniz. Hile programını açtıktan sonra sınırsız mermiyi aktif hale getirmek için F3 tuşuna basmanız gerekiyor. Özellikle sınırsız şarjör ile birlikte kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Mafia 2 Sekmeme Hilesi

Oyun içerisinde silahlar sekiyor ve tam olarak hedeflediğiniz konuma gitmemeye başlıyor. Bundan kaynaklı olarak çatışma esnasında zaman zaman boş yere kurşun ve zaman harcanabiliyor. Sekmeme hilesiyle birlikte işaretlediğiniz konuma mermileriniz gidecektir. Hilenin tam anlamıyla çalışması için F4 ve F5′e basmanız gerekiyor.

Mafia 2 Asla Aranmama

Mafia2 – Cops Mod/Collection - Mafia Game Mods

Mafia 2 içerisinde suç işlediğinizde yani oyunun işleyişine uygun olarak ilerlediğinizde polisler tarafından aranıyorsunuz. Daha sonrasında da ister istemez çatışma çıkabiliyor. Bu gibi durumlarla hiç baş başa kalmamak için asla aranmama özelliğini aktif hale getirebilirsiniz. Bu sayede polisler ne yaparsanız yapın sizi aramayacaktır. Oyun içerisinde hile programını kullanarak bu özelliği aktif hale getirmek için F6′ya basmanız gerekmekte. Yine aynı tuşa basarak polislerin sizin peşinize düşmesini aktif hale getirebilirsiniz. Ancak unutmayın, bazı görevlerde polislerin sizi araması şart oluyor, bu yüzden bu gibi görevlerde deaktif hale getirmeniz gerekiyor.

Mafia 2 Sınırsız Para Hilesi

Mafia II 75 percent off on Steam | VG247

Mafia 2 içerisinde en büyük sorunlardan bir tanesi yeterince paranın görevlerden gelmiyor oluşu. Her ne kadar sitemiz içerisinde Mafia 2 para nasıl kazanılır yazımızda farklı taktikleri anlattıysak da daha kısa yoldan paraya ulaşmak isterseniz kullanabilirsiniz. Hileyi aktif hale getirmek isterseniz F7′ye basmanız gerekmekte ancak bu daha farklı. f7’ye her bastığınızda oyun hesabınıza para eklenecek. Eklenecek miktar eğer değiştirmezseniz 100 dolar olacaktır. Shift + F7 yaparak eklenecek miktarı artırabilirsiniz. Bu sayede Mafia 2 sınırsız para hilesini yapabilirsiniz.

Mafia II cheats screenshot

Yukarıda Mafia 2 hile programının özelliklerinden ve hangi tuşlarla çalıştırılacağından bahsettik. HİLEYİ İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN.  Yukarıda bahsettiğimiz hilenin aktif hale gelmesi için hileyi açtıktan sonra oyunu açmalı ve hilenin içerisinde Mafia 2’yi bulmalısınız. Daha sonra sağ üstte bulunan play tuşuna basmalısınız. Bundan sonra dilerseniz hile menüsünde tuşları görebilir ya da direkt olarak yazımızdan bakabilirsiniz.

Mafia 2 hile programıyla alakalı detayları paylaştık, hileyle alakalı sorularınızı ya da önerilerinizi bizlere yorumlar kısmından yazabilirsiniz.

Vizyu.com sizlere yarar sağlayacak çeşitli bilgileri güncel olarak konu alarak sizlere faydalı olmayı misyon edinmiştir. Ayrıca sorularınızı yorumlar bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Yorum yapın