WordPress veritabanı hatası: [Disk full (/tmp/#sql_137067_6.MAI); waiting for someone to free some space... (errno: 28 "No space left on device")]
SHOW FULL COLUMNS FROM `wpdp_options`

Mafia 2 Para Nasıl Kazanılır? - Vizyu

Mafia 2 Para Nasıl Kazanılır?

Mafia 2 para nasıl kazanılır, taktikleri nelerdir gibi konularda güncel bilgileri yazımızda paylaşacağız. Mafia 2 geçmişten günümüze pek çok kişinin severek oynadığı oyunlardan bir tanesi. Oyunun pek çok kişi tarafından sevilerek oynanmasının bir çok farklı sebebi bulunmakta. Ancak Mafia 2 Definive Edition’un çıkışıyla birlikte tekrardan popüler bir hale geldi. Oyunun hikayesi her ne kadar kısa sürse de oyuncular açısından çok fazla şey ifade etmekte.

Mafia II (Classic) on Steam

Mafia 2 Para Nasıl Kazanılır?

Mafia 2’nin çeşitli dünyası içerisinde para kazanabileceğiniz pek çok farklı yol bulunmakta. Yazımızda Mafia 2 para nasıl kazanılır konusunda en iyi kullanılacak metotları bir araya getireceğiz. Hikaye içerisinde bulunan görevleri tamamlayarak kazanabileceğiniz para maalesef sınırlı. Bundan dolayı vereceğimiz metot ile fazlaca para kazanabilirsiniz.

Mafia 2’de para kazanmanın en kolay yolu belki de oyuna yeni başlayan kişiler için araba çalıp Mike Bruski’ye satmak olacaktır. Ortalama olarak araç başına 400 – 500 dolar kadar para kazandırır bunu yapmak size. Özellikle oyunda ikinci bölüme geçtikten sonra bu işlemi yapmak sizleri çok az riske soktuğundan dolayı para kazanmanın iyi bir yoludur. Hedefiniz elbette bu kısımda park halinde olan arabalar olmalı.

Mafia 2 Mağazalar Aracılığı İlk Para Kazanmak

Mafia 2™ gameplay HD #1 - YouTube

Yukarıda da söylediğimiz gibi Mafia 2 üzerinde para kazanmanın birbirinden farklı yolları bulunmakta. Oyun içerisinde bulunan çeşitli mağazaları soymak sizlere iyi miktarlarda para kazandırabilir. Bu mağazalar içerisinde ise giyim mağazaları en fazla para getirebilecek olanlardır. Ancak elbette oyunun bu konuyla alakalı birkaç önlemi de bulunmakta, bunlardan en önemlisi ise her bir mağazayı bölüm başına 1 kere soyabiliyor olmanız.

Oyunun biraz daha ilerleyen zamanlarında para kazanmak adına farklı yollar da ortaya çıkmakta. İlerleyen dönemde rıhtımda bulunan Derek Pappalardo’ya araba alabilirsiniz. Teferruatlar hallolduktan sonra bu işlemler karşılığında sizlere para verilecek. Ancak arzu edilen araçları bulmanız biraz zor olabiliyor bundan dolayı oyun içerisinde biraz zaman harcamanız gerekebilir. Belki para kazanmanın en iyi yolu değil ancak kesinlikle etkili bir yol olduğu söylenebilir.

Mafia 2 Sistem Gereksinimleri [PC] | Minimum Önerilen | TozluMercek

Mafia 2 para nasıl kazanılır sorusuna karşılık yukarıda birbirinden farklı pek çok yol açıkladık. Para kazanmak için Mike Brushi’nin parçalayıcısını kesinlikle hafife almayın. Etraftan bulduğunuz arabaları götürerek binlerce dolar para kazanabilirsiniz. Bu araçlar da kısa zaman içerisinde tekrar ortaya çıkacaktır.

Mafia 2 para nasıl kazanılır sorusu için sizlerin de vereceği farklı cevaplar varsa yorumlar kısmından sizler de paylaşım yapabilirsiniz. Ayrıca Mafia 2 Araba Yamaları adlı yazımıza da bakabilirsiniz.

Vizyu.com sizlere yarar sağlayacak çeşitli bilgileri güncel olarak konu alarak sizlere faydalı olmayı misyon edinmiştir. Ayrıca sorularınızı yorumlar bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Yorum yapın