WordPress veritabanı hatası: [Disk full (/tmp/#sql_137067_5.MAI); waiting for someone to free some space... (errno: 28 "No space left on device")]
SHOW FULL COLUMNS FROM `wpdp_options`

Mount and Blade Warband En İyi Askerler - Vizyu

Mount and Blade Warband En İyi Askerler

Mount and Blade Warband en iyi askerler, krallıklara ait en iyi askerler hangileri gibi konularda güncel bilgileri bu yazımızda paylaşacağız. Mount and Blade çıkışının üzerinden uzun zaman geçmesine rağmen pek çok oyuncu tarafından sevilerek oynanan bir oyun. Her ne kadar Bannerlord çıkmış olsa da gerek sistem gereksinimleri gerekse karakterle özdeşleşme açısından son derece tercih edilebilir durumda.

Mount & Blade: Warband Steam'de %75 İndirimli

Mount and Blade Warband En İyi Askerler

Mount and Blade eski bir oyun ve pek çok kişi tarafından aktif olarak oynanmaya devam ediyor, haliyle bu kadar oyuncunun olmasından kaynaklı olarak sürekli olarak piyasaya modları çıkıyor. Biz Warband en iyi askerler’i modsuz versiyona göre açıklayacağız. Oyun içerisinde eklenen modlar askerlerin dengesini değiştirebildiğinden dolayı modlu versiyonlar için bu liste çok geçerli durumda olmayabilir.

Mount and Blade Warband en iyi askerler listesi için her bir asker birimi en güçlü nerede bulunabilir şeklinde listeleyeceğiz. Bu askerleri bildiğiniz gibi o krallıkların köylerine ve şehirlerine giderek toplayabilirsiniz. Askerler elbette ilk seviyede çok güçlü olmayacaktır, listedeki askerler son seviyede diğer krallıkların aynı birimlerine göre daha iyi olanlar olarak listelenmiştir.

Pin on Gaming Journalism

Bu liste elbette kişisel tecrübelerimiz ve diğer kullanıcıların yorumlarına göre düzenlenmiştir, bireysel olarak farklı yorumlar olabilir.

Mount and Blade Warband en iyi askerler listesi;

Oyunun en iyi okçuları: Veagir Okçuları ya da Rodok Keskin Nişancısı

Oyunun en iyi piyadeleri: Nord Kahramanları ya da Rodok Çavuşu

Oyunun en iyi atlıları: Svadya Şövalyesi

Elbette karakterlerinizin bayrak bonusu da oluyor bundan dolayı ordunuzu buna göre toplamak da son derece mantıklı bir hareket olacaktır.

Banner | Mount & Blade Wiki | Fandom

Yukarıda bulunan liste elbette oyunun verilerine göre değil oyuncuların değerlendirmelerine göre yapılmıştır, kendiniz de denemeler yapabilir ve zaman içerisinde size uygun olan birlikleri bulabilirsiniz. Bu askerleri son seviye halde ordunuzda bulundurmalı aynı zamanda savaş alanında düzgün bir planlama yapmalısınız. Bu sayede çok fazla kaybınız olmadan savaştan rahatlıkla çıkabilirsiniz.

Mount and Blade Warband en iyi askerler listesini sizinle paylaştık, sizler de kendi deneyimlerinizi ve görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlere aktarabilirsiniz.

Vizyu.com sizlere yarar sağlayacak çeşitli bilgileri güncel olarak konu alarak sizlere faydalı olmayı misyon edinmiştir. Ayrıca sorularınızı yorumlar bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Yorum yapın