Mount and Blade Warband Esir Satma

Mount and blade warband esir satma, esirlerle ne yapılır, para kazanma gibi konularda güncel bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. Mount and Blade Warband genel anlamda bir savaş oyunu, kendi krallıklarınızı kurabileceğiniz var olan krallıklar için savaşabileceğiniz, şehirleri kuşatabileceğiniz çok çeşitli bir oyun. Oyun içerisinde kendi ordunuzu toplayabilir, var olan bir kral için çalışabilir ya da tek başınıza derebeylerinizle krallıklara kafa tutabilirsiniz.

Mount and Blade Warband Esir Satma

Mount and Blade Warband içerisinde sırayla pek çok savaş ve kuşatma yapacaksınız. Bu kuşatmalarda, savaşlarda hatta savunmalarda düşman ordularından esir alma gibi bir hakkınız oluyor. Aldığınız bu esirler arasında zaman zaman soylular olabiliyorlar. Soyluları genel anlamda bir kaleye koyarsanız çok kısa bir zaman içerisinde kaçacaklardır, bundan dolayı bizim tavsiyemiz son tercih olarak esirlerinizi kalelere verin.

Esirlerinizle yapabileceğiniz birden fazla şey bulunmakta, eğer paranız varsa ve karşı tarafında derebeylerinden birisini esir aldıysanız, onlara para ödeyerek kendi tarafınıza geçmesini teklif edebilirsiniz. Zaman zaman para ödemeden de geçiş yapanlar olabilir ancak riskli bir iş olduğundan dolayı geneli ödeme isteyecektir.

Aldığınız esirler üzerinden en azından savaş maliyetlerinin bir kısmını karşılayabilmek adına esirlerinizi satabilirsiniz. Mount and Blade Warband esir satma için esirleri almak isteyecek birileriyle karşılaşmanız gerekmekte. Bunun en iyi yolu ise esirlerinizle aynı milliyetten olan başka soylularla diyaloğa girmek olacaktır. Diyalog esnasında size para teklif ederek onu almaya çalışacaktır. Burada tercih tamamıyla size ait.

Biz ekip olarak genellikle esirlerimizi ortadan kaldırmayı tercih ediyoruz, zaman içerisinde sürekli olarak onlarla savaşmak, kuşatmaları altında kalmak gibi dertlerden bu sayede kurtuluyoruz. Tabii sitemizde bulunan Mount and Blade Warband sınırsız yemek hilesi kullanmamızın da etkisi var. Siz kendi tercihlerinize göre esirleri değerlendirebilirsiniz.

Sorularınızı ve Mount and Blade Warband esir satma fikirlerinizi yorumlardan bırakabilirsiniz.

Vizyu.com sizlere yarar sağlayacak çeşitli bilgileri güncel olarak konu alarak sizlere faydalı olmayı misyon edinmiştir. Ayrıca sorularınızı yorumlar bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Yorum yapın