Mount and Blade Warband Yemek Hilesi

Mount and Blade Warband Yemek Hilesi nasıl yapılır? Sınırsız yemek nasıl sağlanır, yemek sorunu nasıl çözülür? Mount and Blade Warband’tan biraz bahsettikten sonra Mount and Blade Warband yemek hilesi konusuna geçiş yapacağız. Mount and Blade Warband yakın zamanda çıkmış pek çok oyuncunun merakla beklediği bir savaş oyunu. Oyunu bu kadar ilgi çekici hale getiren ise savaş alanlarında neredeyse tamamıyla özgür olmanız, ayrıca oyun içerisinde yapacağınız stratejiler, insan ilişkileri de son derece önemli.

Mount&Blade Warband - TaleWorlds Entertainment

Genel olarak kendi krallığınızı kurmaya ya da var olan bir krallıkta yeni yerler feth etmeye çalıştığınız bir yapım diyebiliriz. Oyun içerisinde kendinize bir ordu kurmaya, feth ettiğiniz noktaları savunmaya ve çok daha fazlası için mücadele etmeye çalışıyorsunuz. Kısacası oldukça uğraşılmış ve pek çok yönden doygunluk veren bir oyun.

Mount and Blade Warband Yemek Hilesi

Normal şartlarda oyunlarda hile yapmak her ne kadar bir şeylerin keyifini kaçırıyor gibi olsa da Mount and Blade Warband yemek hilesi için aynısı söylenemez. Oyun içerisinde kendinize bir ordu kurmaya ve sürekli olarak bu nüfusu artırmaya çalıştığınız için ilerleyen zamanlarda yemek gibi sorunlar kendisini gösteriyor. Sonuç olarak bir noktadan sonra kendinizi ve orduyu doyurmak çok zor hale geliyor, ordunuz açlık sonucunda yavaş yavaş dağılmaya başlıyor ve ordu toplamak için harcadığınız onca zaman ve verdiğiniz onca emek boşa gidiyor. Sonuç olarak bu aşamada askerleri kaybetmemek adına yapılabilecek en iyi şey Mount and Blade Warband yemek hilesi olacaktır. 

Türk Yapımı Mount and Blade: Warband Geliyor!

Elbette oyun tercihlerinize bağlı olarak hile kullanmak istemeyebilirsiniz ancak bu oyun için kullanılmadığı taktirde bir noktadan sonra çok büyük zorluklarla baş başa kalıyorsunuz. Hile konusunda ise bir çok kişi Cheat Engine üzerinden yapmayı tercih ediyor olsa biz daha farklı bir uygulama üzerinden anlatacağız.

Hile için kullandığımız ve istediğinizde rahatlıkla açıp kapatabileceğiniz, oyunun akışını bozmayan bir programdan bahsedeceğiz. Bu programla birlikte sadece Mount and Blade Warband için değil neredeyse dilediğiniz her oyun için hile yapma şansınız olacaktır. Uygulamanın adı WeMod. Normal kullanımı ücretsiz olmakla birlikte, eğer telefondan kontrol, daha iyi editleme şansı gibi şeyler isterseniz paralı üyelikler de alabilirsiniz.

WeMod’un sitesine BURADAN gidebilirsiniz. 

Mount and Blade Warband hileleri (PC) | Leadergamer

Sitede sağ üstten indirdikten sonra bilgisayarınız üzerinde rahatlıkla hileyi kullanabilirsiniz. Hile içerisinde ordu ekleme, para ekleme, sınırsız EXP gibi pek çok özellik de kullanıma sunulmuş durumda. Dilediğiniz özelliği açabilir ya da kapatabilirsiniz, oyunu nasıl yönlendirmek isterseniz tüm ayarlar sizin elinizde.

Sormak istediklerinizi yorumlar kısmından sorabilirsiniz.

Vizyu.com sizlere yarar sağlayacak çeşitli bilgileri güncel olarak konu alarak sizlere faydalı olmayı misyon edinmiştir. Ayrıca sorularınızı yorumlar bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Yorum yapın