NFS Most Wanted Para Hilesi (2005)

NFS Most Wanted para hilesi nasıl yapılır, NFS 2005 için sınırsız para hilesini yazımızda paylaşacağız. Vereceğimiz program sayesinde oyun içerisinde sınırsız paraya sahip olabilir, dilediğiniz arabaları alabilirsiniz. Oyun içerisinde çok çeşitli araçların olması sebebiyle NFS Most Wanted hala oynanan bir oyun. Kullanıcılar bazı araçlara erişmek için zorlanıyorlar, haliyle bu gibi durumlarda devreye hileler giriyor.

Need for Speed Most Wanted (2005)

NFS Most Wanted Para Hilesi

NFS Most Wanted para hilesiyle birlikte oyun içerisinde farklı hileler de yapabilirsiniz. Yazımızda diğer sitelerde bulunan oyun içi kodları vermeyeceğiz, bunun yerine neredeyse her oyunun hilesini içinde barındıran bir programdan bahsedeceğiz. Program sayesinde sınırsız nitrodan, asla aranmamaya kadar birbirinden farklı hileleri kullanabilirsiniz. Elbette bunlar tamamıyla sizlerin tercihindedir, dilerseniz açabilirsiniz. Daha fazla uzatmadan programa geçelim. Ancak geçmeden önce, programı biz ekip olarak pek çok farklı oyunda kullanıyoruz ve bir sorunla karşılaşmadık. Siz yine de kullanmadan önce gerekli virüs taramalarını yapın.

Program tamamıyla ücretsiz olmakla birlikte, dilerseniz ücretli sürümü de alabilirsiniz. Ücretli sürüm hileler anlamında bir getiride bulunmamakla birlikte, kullanım açısından bazı kolaylıklar sunmakta (telefondan kontrol vb. gibi). Bundan dolayı ücretli versiyonu almanıza gerek yok, direkt olarak ücretsiz sürümle hileyi kullanabilirsiniz.

Amazing Need For Speed Spoof Brings 'NFS: Most Wanted' To Life

Hilemizin adı WeMod, kendi sitesine BURADAN gidebilirsiniz. Siteye girdikten sonra sağ üstten Download butonuna basarak indirme işlemini başlatabilirsiniz. Bilgisayarınıza indikten sonra kurulumunu yapın. Kurulum bittikten sonra oyuna giriş yapın ve WeMod’u çalıştırın. Daha sonra menüden direkt olarak NFS Most Wanted’ı seçebilir ve sağ üstten play seçeneğine basarak aktif hale getirebilirsiniz.

Need for Speed Most Wanted cheats screenshot

Yukarıda hilenin menüsü gözükmektedir. Tuşları değiştirmek için premium sürüm almanız gerekiyor bundan dolayı burada yazan tuşları kullanmak zorundasınız. Hile aktif olduğunda ve kapattığınızda program ses çıkaracaktır. Oyun ekranındayken dahi bu sayede aktif ya da pasif durumda olduğunu anlayabilirsiniz. Aşağıda programın sayesinde kullanabileceklerinizi ayrı ayrı anlatacağız.

NFS Most Wanted Sınırsız Nitro Hilesi

Verdiğimiz program sayesinde NFS Most Wanted sınırsız nitro hilesi açabilirsiniz. Bu sayede yarışlarda fazla zorlanmadan kazanabilirsiniz. Direkt olarak para hilesi yapmak istemeyen ya da belli bir yarışta çok zorlanan oyuncular için daha uygun bir seçenek. Hileyi aktif hale getirmek için WeMod’u aktif hale getirdikten sonra F1 tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Bu aşamadan sonra fazladan bir şey yapmanıza gerek yok, NFS Most Wanted sınırsız nitro aktif olacaktır.

NFS Most Wanted Aranmama Hilesi

NFS Most Wanted aranmama hilesi sayesinde oyun içerisinde polis derdinden tamamıyla kurtulabilirsiniz. Bir çok yarışta başınıza bela olabiliyorlar. Ayrıca bazı araçların açımı için polislerden kurtulmanız da gerekebiliyor. Bu gibi durumlardan kolayca kurtulmak için aranmama hilesini aktif hale getirebilirsiniz. WeMod içinden hileyi açtıktan sonra F3′e basarak aktif hale getirebilirsiniz. Bazı görevlerin tamamlanması için aranmanız şart olabiliyor bundan dolayı aranmamayı sürekli aktif tutmak, oyunun ilerleyişini bozabilir.

NFS Most Wanted Sınırsız Zaman Hilesi

NFS Most Wanted sınırsız zaman hilesi, oyun içerisinde zaman zaman çok işe yarar olabiliyor. Bildiğiniz üzere NFS Most Wanted içerisinde bazı yarışlarda zaman sınırı olabiliyor. Bunlarda araçlardan daha çok zamanla yarışmanız gerekiyor ve bu çoğu oyuncu açısından daha gerici olabiliyor. Hilemiz sayesinde bundan kurtulabilir ve dilediğinizde zamanı dondurabilirsiniz. Bu sayede zaman sınırlı olan yarışlar problem olmaktan çıkıyor.

NFS Most Wanted Kazanma Hilesi

NFS Most Wanted kazanma hilesi sayesinde en zorlu yarışlardan bile galip olarak çıkabilirsiniz. Genel mantık olarak oyun içerisinde bitiş çizgisine arka sıralarda varsanız bile 1. kabul edilecek ve yarışı kazanmış sayılacaksınız. Oyun içerisinde çok fazla uğraşmayı sevmeyen kişiler için son derece uygun. Bu hileyi aktif hale getirdikten sonra tek yapmanız gereken bitiş çizgisine varmak. WeMod’u aktif hale getirdikten sonra F5′e basarak aktif edebilirsiniz.

NFS Most Wanted Para Hilesi

Son olarak NFS Most Wanted para hilesi bulunmakta. Bildiğiniz üzere oyun içerisinde araçlara ve yükseltmelere paralar harcamanız gerekiyor. Yarışlardan topladığınız miktarlar bazı araçlar için yeterli olmayabiliyor. Ayrıca daha iyi arabalar kullanmak istemek son derece doğal. NFS Most Wanted para hilesi sayesinde dilediğiniz gibi harcama yapabilirsiniz. WeMod’u aktif ettikten sonra F6 tuşuna basmanız yeterli. Eğer anında paranız yükselmezse, herhangi bir menüye girip çıkın. Ardından para miktarınız olabilecek en yüksek seviyeye gelecektir. Hilemiz Most Wanted 2005 ile de çalışmaktadır, sorunsuzca kullanabilirsiniz.

NFS Most Wanted para hilesiyle alakalı sorularınızı ya da düşüncelerinizi yorumlar kısmından sorabilirsiniz.

Vizyu.com sizlere yarar sağlayacak çeşitli bilgileri güncel olarak konu alarak sizlere faydalı olmayı misyon edinmiştir. Ayrıca sorularınızı yorumlar bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Yorum yapın