Oyuncak Mutfak Seti Bim [2022]

Oyuncak mutfak seti bim ne kadar, aktüel oyuncak seti, ne zaman geliyor gibi konuları güncel olarak sitemizde bulabilirsiniz. Bim bir çok ürünü piyasanın altında fiyatlara getirerek satıyor. Ancak normal ürünler dışında gelen bu aktüel ürünleri her zaman bulunmuyor, bundan dolayı stoklar mağazada olduğu zamanlarda hızlıca almak gerekiyor. Bu ürünleri Bim genel olarak mağazalarında broşürlerde ya da internet sitesinde BURADA paylaşmakta. Ayrıca yine aynı bağlantı üzerinden sadece bu hafta değil sonraki haftalarda gelecek olan ürünleri inceleyebilir ve fiyatlarını görebilirsiniz.

Oyuncak Mutfak Seti Bim 2022

Bim zaman zaman çocuklarımız için de oyuncaklar getiriyor ve satışını yapıyor. Oyuncakların zaman zaman markası değişiyor olsa da genellikle Piccolo Mondi marka oyuncak satılmakta. Oyuncak mutfak seti bim’de yine Piccolo Mondi marka.

Bim bu zamana kadar birbirinden farklı oyuncak mutfak setleri sattı ancak bu sefer satışa koyacağı onlardan biraz daha farklı. Elbette fiyatı da eskiden sattıklarına göre biraz daha pahalı gözüküyor. Bunun bir çok sebebi olsa da ana sebebi ülke içerisinde genel anlamda ürün fiyatlarında ki artıştır. Ayrıca geçmişte gelenlerle fiyat kıyaslamasında bulunacaklar için  parça sayısı eskiden gelenlere göre çok daha fazla olduğundan dolayı bu kıyaslama çok adil olmayacaktır.

Ayrıca tek bir set gelmeyecek gibi gözüküyor, bundan dolayı fiyatlandırmaları da yine buna göre ve parça sayısına göre değerlendirmek daha adil olacaktır.

Bim Oyuncak Mutfak Seti Fiyatları 2022

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bim üzerinde bu zamana kadar satılan oyuncak mutfak setlerinden daha çok parçası bulunan birkaç çeşit oyuncak mutfak seti satışı olacak. Fiyatlandırmaları her ne kadar eskiye göre daha pahalı olsa da piyasayla karşılaştırma yapıldığında daha uygun fiyatlara satın alım yapılabilmekte. 1 tanesi kesin olmasa da 3 farklı tip oyuncak mutfak seti gelmesi bekleniyor

Yukarıda resimde gözüken oyuncak mutfak seti normalde 199 TL’yken BİM üzerinden 170 TL’ye satılacak. Satılacak oyuncak mutfak setlerinin en çok parçaya sahip olanı ve en pahalı olanı bu. Biraz özelliklerinden bahsettikten sonra bir sonraki oyuncak mutfak setine geçeceğiz.

  • Ocaklarında Işık ve ses bulunmakta,
  • Gerçek yaşama uygun mutfak figürleri,
  • Buzdolabı,
  • Mikrodalga Fırın
  • Ocak Takımı

Kutunun içerisinde çıkan tüm eşyalar bunlar olmakla birlikte kutu içerisinde bulunan tüm kapaklar açılır kapanır şekildedir. Bu sayede çocuklarınız gerçeğe daha yakın bir şekilde oyun oynayabilir. Ayrıca muadili oyuncaklara bakıldığında da oldukça güzel bir fiyata sahip denilebilir.

Hemen yukarıda bulunan oyuncak mutfak seti tek parça olarak satılmakta. Ocak üstü malzemeler setten bağımsız olarak kullanılabilir. Ayrıca yukarıda pahalı olan setle ortak özellik olarak ocağında ses ve görüntü bulunmakta. Bu da çocukları etkileyecek bir diğer etken. Fiyatına bakıldığında ise hemen yukarıda bulunan daha çok parçalı sete göre biraz daha uygun. Ürünü normalde 80 TL’ye satın alabilirsiniz BİM Aktüel üzerinden de 59.99 TL’ye satın alabilirsiniz.

Son olarak satılacak oyuncak mutfak seti hakkında yeterli bilgi bulunmadığından dolayı sizlere aktaramıyoruz. Güncel bilgilere erişmemiz durumunda yazımızı güncelleyeceğiz. Sormak istediklerinizi yorumlar kısmından bizlere sorabilirsiniz.

 

 

Vizyu.com sizlere yarar sağlayacak çeşitli bilgileri güncel olarak konu alarak sizlere faydalı olmayı misyon edinmiştir. Ayrıca sorularınızı yorumlar bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Yorum yapın