Sınırsız Hotmail Hesabı Açma – Nasıl Yapılır?

Sınırsız Hotmail hesabı açma işlemi nasıl yapılır? Aşağıda vereceğimiz adımlar sayesinde sınırsıza yakın bir sayıda mail adresi açabileceksiniz. Öncelikle neden sınırsız mail adresi açılamadığından biraz bahis edelim ki mantık olarak daha anlaşılır olsun. Öncelikle mail servislerinin normal şartlarda sizin mail açmanızla alakalı bir sorunu yok aslında. Ancak açtığınız tüm mail adresleri ve açma işlemleri esnasında sunucuları yoruyorsunuz. Ayrıca diğer güvenlik önlemleri de bu gibi sürekli mail adresi almaya çalışmak gibi işlemlerde devreye girerek sizi engelliyorlar.

Hotmail Giriş Oturum Açma Linki 2022 - Hotmail Outlook Kaydolma Sign İn  Girişi, MSN Açma Ve Gelen Kutusu Ekranı - Son Dakika Haberler - FotoHaber -  Yaşam

Doğal olarak belli bir sayıdan sonra sistem sizi engelliyor ve mail açma işlemi gerçekleştiremiyorsunuz. Elbette bu engelleme işlemi belirli bir süre için geçerli oluyor. Ancak bu durum bazı firmalarda biraz daha farklı oluyor, sizin yeni mail adresi açmanıza izin verse de çok kısa süre içerisinde o mail adresini kapatıyor ve siz kullanamıyorsunuz. Sonuç olarak mail adresi sağlayıcıları her şekilde sizin sürekli adres oluşturmanızı engellemeye çalışıyorlar.

Sınırsız Hotmail Hesabı Açma İşlemi Nasıl Yapılır?

Öncelikle bu işlemi yapabileceğiniz ve süreklilik haline getirebileceğiniz birden fazla yol bulunmakta. Anlatacağımız taktikler tam anlamıyla sınırsız mail açmanızı sağlamıyor olsa da sınırsıza yakın bir şekilde hesap oluşturabileceksiniz. Ancak henüz başlamadan belirtmek lazım ki bazı noktalarda teknik terimler olacaktır, bu gibi durumlarda yorumlardan sorabilir ya da internet üzerinden araştırmalar yapabilirsiniz.

Yukarıda da dediğimiz gibi sınırsız Hotmail hesabı açma işlemini yapmak için kullanabileceğiniz pek çok farklı yol bulunmaktadır. İlk başta dışarıdan IP alma işleminden bahsedelim. Genel anlamda mail servisleri sizlerin bağlandığınız IP adresini engelleyerek daha fazla mail adresi açmanızı engellerler. Bu yüzden internet üzerinden farklı IP’ler almak ve bunlar arasında geçiş sağlamak sizin sorununuzu çözecektir. Ancak bu işlem esnasında unutmamanız gereken birkaç nokta bulunmakta. Öncelikle aldığınız adreslerin çalışır durumda olduğundan emin olmalısınız, diğer önemli olan husus ise sizinle aynı işi yapan kişilerin de aynı IP adreslerini kullanması olacaktır. Bu gibi çakışma durumlarında bir diğer kişi de hesap oluşturursa hesaplarınız çok çabuk engellenecektir. Bundan dolayı satın almadan önce mutlaka IP satıcısıyla bu gibi sorunları konuşun.

Hotmail İmza Ekleme (Değiştirme) - Resimli Anlatım 2019 | KolayDATA

Sınırsız Hotmail hesabı açma işlemini yapabileceğiniz bir diğer yol ise telefonunuzu kullanmak olacaktır. Telefonunuzu kullanmak için elbette Wi-Fi bağlantısı dışında (Hücresel Veri) bir internet bağlantısına ihtiyacınız bulunmakta. Bildiğiniz üzere mobil cihazlara sağlanan internet dolayısıyla IP adresleriniz sık sık değişmekte. Bu şekilde bir değişim sınırsız mail adresi açmakta son derece fayda sağlayacaktır.

Her ne kadar bu yöntemle bir noktada tıkanma ihtimaliniz olsa da fazlaca mail açmanızı sağlayacaktır. Bundan dolayı mobil verinizi direkt olarak bilgisayarla paylaşabilir ya da direkt olarak telefondan hesap açma işlemi yapabilirsiniz.

Burada fazladan sim karta ve internet bağlantısına sahip olmak sizin açacağınız hesap miktarını artıracaktır. Ayrıca iPhone cihazlar bu anlamda androidlere göre çok daha fazla imkan sunmaktadır. Bu yüzden eğer mümkünse mobil veri kullanacağınızda ilk turu telefonunuzda yapın ve IP adresinizin süresini uzatabilin.

Ayrıca internet üzerinde R10 gibi sitelerde de bulabileceğiniz üzere bu işi otomatik yapan pek çok bot bulunmakta, ayrıca eğer bu botla alakalı özel istekleriniz var

Hotmail Hesabı Satmak

Bu kadar hesap açtıktan sonra elbette bu hesapları satmak gibi bir seçeceğiniz de ortaya çıkıyor. Hesapları satabileceğiniz farklı platformlar da bulunmakta. Her ne kadar hesap satışlarında çok bir fiyat olmasa da toplu satışlarda bir miktar para elinize geçecektir. Hesaplarınızı satmak için öncelikle forum sitelerini kullanabilirsiniz. Bu siteler R10, WmAracı gibi forum siteleridir. Buralar üzerinden sınırsız hotmail hesabı açma yöntemleriyle açtığınız hesapları rahatlıkla satabilirsiniz.

31 Best Selling Apps: Sell Your Stuff Faster!!! (Online & Locally) | Wealth  of Geeks

Diğer satış yapabileceğiniz noktalar ise freelancer platformlarıdır. Forumlara oranla daha düzensiz ve fiyat politikası belirsiz olan bu noktalarda ilan oluşturup sipariş gelmesini beklemelisiniz. Bionluk gibi platformlar sayesinde yine hesaplarınızı satabilir ve bir miktar gelir elde edebilirsiniz.

Sınırsız Hotmail hesabı açma ile alakalı sorularınızı aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizlere sorabilirsiniz.

Vizyu.com sizlere yarar sağlayacak çeşitli bilgileri güncel olarak konu alarak sizlere faydalı olmayı misyon edinmiştir. Ayrıca sorularınızı yorumlar bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Yorum yapın