Soğuyan Erkek Tekrar Sever Mi?

Soğuyan erkek tekrar sever mi, sevmesi için neler yapmak gerekir, eşinden soğuması durumunda neler yapılabilir gibi konularda farklı bilgileri yazımızda vereceğiz. İlişkilerde yaşananlardan kaynaklı taraflar birbirinden soğuyabiliyorlar. Soğumak her ne kadar dilimizde olsa da gerçekten kişinin karşıdakinden uzaklaşması son derece üzücü bir durum. Kısacası erkeğin soğuması durumu can sıkıcı olabiliyor. Yazımızın devamında soğuyan erkek tekrar sever mi sorusuna cevap vermeye çalışacağız.

Break up translator: What people say and what they really mean | The  Independent | The Independent

Soğuyan Erkek Tekrar Sever Mi?

Erkekler de kadınlar gibi ilişkiden belli beklentiler içerisinde yaşamaktadırlar. Eğer ki beklentilerine uygun olmayan şeyler yaşanırsa erkekler partnerlerinden soğuyabiliyorlar. Ayrıca bu gibi durumlar dışında da erkekler karşılarındaki insanla alakalı geleceklerine sekte vuracak, istemedikleri şeyler yaşadıklarında soğuyabiliyorlar. Bu gibi durumlar hala seven partnerleri için çok can sıkıcı olabiliyor.

Soğuyan erkek tekrar sever mi, bu soru aslında ilişki ve kişi özelinde olarak cevaplanması gereken bir soru ancak genel hatlarıyla sizlere aktaracağız. İlişkilerde karşılıklı sevgi olsa da, ilişkinin devam etmesi için sadece sevgi yeterli olmuyor. Yapılan hatalar eğer kişilerde iz bıraktıysa unutmak da zor oluyor haliyle. Burada en önemli faktör partnerinizin sizden neden uzaklaştığı, soğuduğudur. Eğer sıradanlaşan ilişkiden, ufak tefek tartışmalardan ya da hep yaptığınız bir huyunuzdan dolayı ise durum farklı olacaktır ancak aldatma, başkasıyla görüşme, konuşma gibi olaylar kaynaklı soğuma ve uzaklaşma varsa işiniz çok daha zor olacaktır.

How to Know When to Break Up

Soğuyan kadının sevme olasılığı olduğu gibi soğuyan erkek tekrar sever mi sorusunun cevabı da evet olabilir. Fakat dikkat edilmesi gereken önemli noktalar bulunmakta. Öncelikle partnerinizin sizden neden soğuduğunu bilmeniz gerekmekte. Eğer partnerinizin soğuma sebebini bilmiyorsanız, gidip direkt olarak onunla konuşup, iletişime geçebilirsiniz. Bu aşamada karşınızdaki insanın soğuma sebebi eğer gerçekten haklı olduğu bir konuysa adım atması ve bir şeyleri toparlaması gereken sizsiniz.

Partnerinizin sizden soğuduğu durumda onun üzerine sürekli olarak gidip, ağlamak ve eskiye dönme isteğinizi belirtmek çok faydalı olmayacaktır. Bunun yerine partnerinizin sizden uzaklaşma sebebinin gelecekte tekrar karşısına çıkmayacağını göstermeniz gerekiyor. Bunu bir örnekle açıklayalım, varsayalım ki erkek arkadaşınız ya da eşiniz sizden kendisiyle yeterince zaman geçirmemeniz, ihmal etmenizden dolayı önce sitem etti ve zaman içerisinde de soğudu. Gelecekte aynı sorunu yaşamayacağını, yeterli ilgiyi siz tarafından göreceğini bilmeli.

Yukarıdaki şartların her birisini sağlamış bile olsanız ilişkinin eskisi gibi rayına oturması zaman alacaktır. Bu süreçte karşınızdakine yalvarmak ve ağlamak yerine, sevdiği şeyleri yapmaya özen gösterebilir, birlikte vakit geçirdiğinizde eğlendiğinizi ve aslında birbirinizi çok sevdiğinizi tekrar hatırlatabilirsiniz. Ayrıca bu süreçte eskiye göre daha anlayışlı ve daha az trip atan bir tavır sergilemeniz işinizi kolaylaştıracaktır. Fakat unutmayın bu söylediklerimiz kendinizden taviz verin anlamına gelmiyor, elbette sınırınızı korumalısınız. Söylediklerimiz eskiye nazaran bir şeyleri hatırlatmak için yapabileceğiniz şeylerdir.

12 Ways to Know It's Time to Break Up

Soğuyan erkek tekrar sever mi sorusuyla alakalı olarak yukarıda farklı yanıtlar ve örnekler verdik, elbette her ilişkini dinamiği birbirinden farklıdır. Yukarıda söylediklerimiz genel anlamda partnerinizin yumuşamasına ve geçmişinizi hatırlamasına olanak sağlayacaktır. Sizler de yorumlar kısmından, sormak istediklerinizi sorabilirsiniz.

Erkeğin Soğuduğu Nasıl Anlaşılır

How to Break up With Someone

Bir erkeğin ciddi düşündüğü nasıl anlaşılır sorusunu yanıtlamıştık. Seven bir erkek orada sıraladığımız maddeleri sergileyecektir. Herhangi bir erkek ilişkiden uzaklaştı ya da sizden soğuduysa artık eskiye göre daha alakasız olacaktır. Bunun başlıca sebeplerinden bir tanesi gelecek anlamında artık sizinle eskisi gibi düşünmüyor oluşudur. Sizinle eskisi gibi iletişime geçmeyecek, mesajlar atmayacak hatta o kadar sık vakit geçirmeyecektir. Eğer ilişkinizde bu gibi durumlar yaşıyorsanız yüksek ihtimalle partneriniz sizden soğumuş, uzaklaşmıştır.

Yukarıda söylediğimiz adımları izleyerek partnerinizin sizinle tekrar sağlıklı bir ilişkiye başlamasını sağlayabilirsiniz. Elbette karşınızdaki insanın hayatına bir başkasını almamış olması son derece önemli.

Vizyu.com sizlere yarar sağlayacak çeşitli bilgileri güncel olarak konu alarak sizlere faydalı olmayı misyon edinmiştir. Ayrıca sorularınızı yorumlar bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Yorum yapın