Steam Oyunlarda Saat Kasma

Steam oyunlarda saat kasma işlemi nasıl yapılır? Hangi programlar kullanılabilir? En güvenli yollar hangileridir gibi konularda güncel bilgileri sizlere vereceğiz. Bildiğiniz gibi dünyanın en büyük oyun merkezlerinden bir tanesinin adı Steam. Bilgisayar için çıkan oyunların neredeyse hepsinin yayınlandığı, kullanıcıların bilgisayar oyunu dendiğinde ilk akla gelen sitelerden bir tanesi kesinlikle steam. Bu kadar büyük olmasının yanı sıra kullanıcı dostu ve Türkiye özel fiyatlandırma politikasıyla tüm oyuncuların da kalbini feth etmiş bir platform.

Steam'e Hoş Geldiniz

Yazımızla alakalı olan kısma fazla zaman harcamadan geçelim;

Steam Oyunlarda Saat Kasma Nasıl Yapılır?

Bilindiği üzere Steam, kütüphanenizde bulunan oyunları ne kadar oynadığınızla alakalı bir istatistik tutmakta. Bu verileri normal şartlarda arkadaşlarınız ve siz görebiliyorsunuz ancak ayarlardan herkese açabilir veya sadece kendiniz görecek şekilde de değişiklikler yapabilirsiniz.

Steam Hour Boost | Technopat Sosyal

Peki Steam oyunlarda saat kasma işlemi en sağlıklı olarak nasıl yapılır? Yazımızda 2 farklı yoldan bahsedeceğiz, ilk yolda dışarıdan programlar aracılığı ile yapacaksınız bu işlemi. Her ne kadar uygulamalara ya da oyunlara direkt olarak bir kod müdahalesinde bulunulmayacak olsa da kimi kişiler yasaklamalara takıldıklarını belirtmişler, bizim açımızdan bu pek mümkün olmasa da eğer bu sorumluluğu alıyorsanız aşağıda vereceğimiz programları ya da işlemleri uygulayın.

FreeHourBoost İle Steam Oyunlarda Saat Kasmak

FreeHourBoost tamamıyla bu iş için tasarlanmış bir uygulama. Uygulama normal şartlarda ücretsiz ancak belli bir limite kadar ücretsiz sunuluyor eğer aynı oyunda daha fazla saat kasmak isterseniz çok düşük miktarlada paralar ödemeniz gerekiyor. Hemen aşağıya resimler ve fiyat tablosunu da sizler için bırakıyoruz. Elbette bu fiyatlar 2022 Eylül ayında geçerliler, ilerleyen dönemlerde artış ya da azalmalar olabilir.

Steam Oyunlarda Saat Kasma

Daha yüksek saatler kasmak isterseniz yine ayrıca fiyatlandırmaları bulunuyor ancak zaten 1200 saat oldukça yeterli genel anlamda. 2 dolar ise yaklaşık olarak 35-40 TL gibi bir miktara denk gelmekte. Sonuç olarak son derece ufak ücretlere Steam oyunlarda saat kasma işlemini yapabilirsiniz. Ayrıca dilediğiniz oyunlarda 100 saate kadar ücretsiz olarak kasım yapabileceğinizi de unutmayın.

100 Saatlik ücretsiz olan süre belirli zaman dilimlerinde yenilenerek tekrar ücretsiz kullanılabilir hale gelmekte. Ayrıca eğer paralı olan sürümlerden almak isterseniz yukarıda gördüğünüz gibi ekstra açılan pek çok farklı özellik de olacak. Program özellikleri menüsünde de görebileceğiniz üzere Steam tarafından izin verildiği söylenmekte, ayrıca program kod ve dosyalarda oynama yapmadığı için engellenme ile karşılaşacağınızı da düşünmüyoruz.

Programın ücretsiz versiyonunda da bir çok farklı özellik kendisini gösteriyor ancak elbette para verdiğinizde daha fazla özellik oluyor, kendinizi çevrimiçi ya da çevrimdışı olarak ayarlama, arkadaşlık isteklerini otomatik olarak kabul etme, profilde son aktiviteleri gizleme çoklu oyun gibi özellikler sadece paralı üyeliklerle birlikte geliyor.

FreeHourBoost’a BURAYA tıklayarak direkt olarak gidebilirsiniz.

Sunucu İle Steam Oyunlarda Saat Kasmak

Yukarıda saat kasması adına bir program kullanıyordunuz ancak bu yöntemde pek öyle değil, tamamıyla standart yöntemler ile kasabileceksiniz. Öncelikle sunucu mantığından bahsedelim; sunucular bir firmada bulunur ve siz onlardan aylık ya da belirlediğiniz süre periyodunda kiralama yaparsınız. Bu işlemden sonra sizini için işletim sistemi kurulur ve tamamıyla size özel olarak kullanımınıza müsaade edilir.

Sunucu Kiralama Nedir? | Natro

Bu kiralama işlemi esnasında dikkat etmeniz gereken en önemli nokta ise gerekli özellikleri belirlemek ve bu doğrultuda bir sunucu kiralamak. Örnek vermek gerekirse Steam çalıştırmak için belirli şartları sağlaması gerekiyor bilgisayarların ve bu özellikleri en azından o sunucuda bulundurmanız gerektirmekte. Ayrıca oynamak istediğiniz oyunu en azından açabilecek (menüsünde bulunabilecek) kadar özellikler biçmek de son derece mantıklı olacaktır.

Yukarıda bahsettiğim şekilde bir ayarlama yaptığınız taktirde rahatlıkla oyunlarda saat kasma işlemi yapabilirsiniz. Ancak sunucuyu kiraladığınız yere dikkat etmelisiniz, ayrıca özelliklerini artırmanız durumunda fiyatının da doğru orantılı olarak artacağını unutmayın. Ayrıca bilinmedik bir firmadan kiralama yapmak daha sonra başınızı ağrıtacak sorunlar yaşamanıza sebep olabilir. Sunucularda kesilme, donma, kapanma gibi sorunlar Steam oyunlarda saat kasmak işlemini durduracak ya da yavaşlatacaktır.

Sürekli olarak uğraşmamak açtıktan sonra çalıştığını bilmek ve tereddüt etmemek adına iyi bir sunucu kiralamanız gerektiğini unutmayın, internette gerekli araştırmaları yaparak buna karar verebilirsiniz. Bu işlemleri doğru olarak yaptıktan sonra kiraladığınız süre boyunca saat kasım işlemini yapabilirsiniz. Genel anlamda azami kiralama süresi 30 gün, bu da aşağı yukarı 720 saat civarında Steam oyunlarda saat kasma işlemi yapmanızı sağlar.

Sunucu ile Steam oyunlarda saat kasma işlemi için sizlere bir site önermiyoruz, sunucularda sorunlar çıkabiliyor ve bu anlamda sorumluluk almamak adına, Google üzerinden gerekli araştırmayı kendiniz yapabilirsiniz.

Sormak istediklerinizi yorumlar kısmından bizlere sorabilirsiniz.

Vizyu.com sizlere yarar sağlayacak çeşitli bilgileri güncel olarak konu alarak sizlere faydalı olmayı misyon edinmiştir. Ayrıca sorularınızı yorumlar bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Yorum yapın