WordPress veritabanı hatası: [Disk full (/tmp/#sql_137067_0.MAI); waiting for someone to free some space... (errno: 28 "No space left on device")]
SHOW FULL COLUMNS FROM `wpdp_options`

The Forest Ok ve Yay Yapımı - Vizyu

The Forest Ok ve Yay Yapımı

The Forest ok ve yay yapımı, nasıl yapılır gibi konularda güncel bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. Yazımız boyunca ok ve yay yapımını anlatacağız, resimlerle göstereceğiz. Öncelikle biraz Forest’dan bahsedelim ardından üretim malzemelerine geçeriz. The Forest çıktığı zamandan beri popülaritesini koruyan nadir oyunlardan bir tanesi. Oyun ilk çıktığı zamanlardan itibaren arkadaşlarınızla oynama imkanı sunan nadir Survival oyunlardan bir tanesi. Oyun içerisinde bir çok farklı eşya üretebiliyor ve bu eşyaları kullanabilirsiniz. Özellikle erken aşamada yerlileri uzaktan vurabileceğiniz ok ve yay son derece önemli.

The Forest Ok ve Yay Yapımı

How to Make Arrows in The Forest - NeuralGamer

The Forest ok ve yay nasıl yapılır onu anlatacağız. The Forest ok ve yay sayesinde yerlilerle uzaktan savaşabilir ve oyunun erken aşamaların hasar almaktan kurtulabilirsiniz. Oyunun ilerleyen bölümlerinde her ne kadar okun hasarı gelişmiş yerlilere karşın yetersiz olsa da attığınız okları yakma şansınız oluyor. Gelişmiş yerlilere en büyük hasarı yakarak verebileceğiniz için ok oyunun ilerleyen bölümlerinde de son derece işlevsel bir eşyadır.

Başlangıçta yay yapması son derece kolayken ok yapmak için kendinizin üretemeyeceği bir eşyaya ihtiyacınız olacak. Bundan dolayı diğerlerine nazaran daha zordur. Ok yapmak için;

  • 1 Adet çubuğa,
  • 5 adet kuş tüyüne ihtiyacınız vardır.

Yukarıdaki birleştirme işlemini yaptıktan sonra envanterinize 5 adet ok eklenecektir. Her ihtimale karşı bu ok sayısını maksimumda tutmaya çalışın. Ayrıca fırlattığınız okları daha sonra toplayabildiğiniz için, atışlarınızda yerlileri isabet ettirmeye özen gösterin. Bu sayede tekrar tüy toplamakla uğraşmadan ok sahibi olabilirsiniz.

Steam Community :: Guide :: Crafting Guide (v0.66)

Okları yakarak atabileceğinizi de her zaman göz önünde bulundurun. Bu sayede yerlilere ok hasarının yanı sıra yanma hasarı da verebilirsiniz. Özellikle büyük yerliler, 5 bacaklılar vs. gibi olanlara ok hasarından daha çok yanma hasarı vuracaktır. Bundan dolayı oklarınızı bezlerle craft ederek kullanmayı ihmal etmemelisiniz.

Sormak istediklerinizi yorumlar kısmından bizlere ve diğer kullanıcılara sorabilirsiniz.

Vizyu.com sizlere yarar sağlayacak çeşitli bilgileri güncel olarak konu alarak sizlere faydalı olmayı misyon edinmiştir. Ayrıca sorularınızı yorumlar bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Yorum yapın