WordPress veritabanı hatası: [Disk full (/tmp/#sql_137067_0.MAI); waiting for someone to free some space... (errno: 28 "No space left on device")]
SHOW FULL COLUMNS FROM `wpdp_options`

The Forest Tamir Baltası Nasıl Yapılır? - Vizyu

The Forest Tamir Baltası Nasıl Yapılır?

The Forest tamir Baltası nasıl yapılır, tamir yapmak gibi konularda güncel bilgileri yazımızdan öğrenebilirsiniz. The Forest çıktığı zamandan beri oyuncular tarafından çok büyük ilgi gören bir oyun. Ayrıca yapımcılar da zaman içerisinde oyunun arkasında durmaya devam ettiler ve güncellemelerine devam ettiler. Beta sürecinden başarıyla çıkarttılar ve başarıyla sonunu getirdiler. Hatta daha sonradan alternatif bir son bile eklediler oyuna. Oyunun tamamlanmasının ardından 2023 yılında Forest’ın 2. oyununu da piyasaya süreceklerini bildirdiler.

The Forest on Steam

The Forest Tamir Baltası Nasıl Yapılır?

The Forest son zamanlarda piyasaya çıkan oyunlar arasında şüphesiz ki en başarılı olanlarından. Oyun içerisinde hem yerlilerden uzak duracak, kendinizi koruyacak hem de bir şeyler inşaa edeceksiniz. Oyun içerisinde yeni eklenen yapılarla birlikte yapılar içerisinde pek çok farklı seçeceğiniz bulunmakta. Bu yapıları yapmak için oyun içerisinde farklı eşyalar vermeniz gerekecek, ancak oyun içerisinde bu eşyaların pek çoğunu yapmak oldukça basittir.

Elbette kurduğunuz yapılar farklı sebeplerle hasar görebiliyor ki bunlar çoğunlukla yerliler sayesinde oluyor. Siz gece yatarken dahi hasar alabildiğinden dolayı sürekli olarak tamir sağlamanız gerekmekte. Tamir yapmak için ise Tamir baltasına ihtiyacınız var. The Forest tamir baltası nasıl yapılıra geçelim o halde;

Repair Tool - Crafting Recipe - The Forest: Map

The Forest tamir baltası yapımı son derece kolay olmakla birlikte oldukça işlevsel bir eşyadır. The Forest tamir baltası yapımı için; 2 adet çubuk, 1 adet taş, 2 adet kumaş, 10 adet ağaç reçinesi.

Yukarıda sıraladığımız eşyaların her birisini rahatlıkla ormanda bulabilirsiniz. Kumaşlar genellikle bavullardan çıkmakta (zaman zaman mağara içlerinde de bulunabiliyor, ayrıca asılı olan cesetlerin de üstlerinde çıkabiliyor). Bavullar en yoğun olarak kumsallarda bulunmakta. Çubukları dilerseniz ufak ağaçları keserek toplayabilir ya da ormanda gezerken yerlere bakarak toplayabilirsiniz. Ağaç reçinesi için ise ağaç kesmeniz gerekmekte.

Yukarıdaki eşyaları tamamladıktan sonra Craft menüsünden rahatlıkla Tamir Baltası yapabilirsiniz. Bu eşya sayesinde binalarınızı, surlarınızı rahatlıkla onarabilirsiniz. Arkadaşlarınızla oynuyorsanız sadece 1 kişinin onarması yeterli olacaktır.

The Forest Tamir Baltası Gerekli Eşyaları Nelerdir?

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi; 2 adet çubuk, 1 adet taş, 2 adet kumaş, 10 adet ağaç reçinesi gerekmektedir.

Sorularınızı yorumları kısmından sorabilirsiniz.

Vizyu.com sizlere yarar sağlayacak çeşitli bilgileri güncel olarak konu alarak sizlere faydalı olmayı misyon edinmiştir. Ayrıca sorularınızı yorumlar bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Yorum yapın