WordPress veritabanı hatası: [Disk full (/tmp/#sql_137067_0.MAI); waiting for someone to free some space... (errno: 28 "No space left on device")]
SHOW FULL COLUMNS FROM `wpdp_options`

Turkcell Superonline Kota Ne Zaman Sıfırlanır? - Vizyu

Turkcell Superonline Kota Ne Zaman Sıfırlanır?

Turkcell Superonline kota ne zaman sıfırlanır, AKK sıfırlanma tarihi ne zaman gibi konularda güncel bilgileri yazımıda bulabilirsiniz. Her ne kadar üzücü de olsa son yıllarda kotalı internet paketleri bitmek yerine daha da artarak hayatımıza dahil oluyorlar. Her ay kotaya göre kendimizi düzenlemek, yavaş internetle baş başa kalmak da son derece can sıkıcı oluyor.

Turkcell Superonline internet neden yok? Turkcell'den açıklama! Superonline  düzeldi mi? - Teknoloji Haberleri

Turkcell SuperOnline Kota Ne Zaman Sıfırlanır?

Turkcell paketlerinin bazılarında adil kullanım kotası bulunmakta, bu limit aşıldıktan sonra internet hızınızda düşüş yaşarsınız. Bu adil kullanım kotası ise her ayın 1 inde sıfırlanmaktadır. Saat 00.00’dan sonra sıfırlanacak ve internetiniz tekrardan hızlanacaktır. Dilerseniz Superonline’ın kendi sitesi üzerinden kullanıcı girişi yaparak adil kullanım kotasını kendiniz de takip edebilirsiniz.

İnternette kota kalktı, fiyatlar uçtu! İşte kotasız fiyatlar - Ekonomi  haberleri

Adil Kullanım Kotası Sonrası Hız Normale Dönmedi

Yukarıda Turkcell superonline kota ne zaman sıfırlanır sorusunun cevabını verdik. Ayın 1’inden sonra adil kullanım kotası sıfırlanması rağmen hız artışı yaşanmaması gibi durumlar da gözlemlenebiliyor. Her ne kadar sinir bozucu olsa da bu sorunun genelde 1 adet basit çözümü bulunmaktadır.

Saat 00.00 geçtikten ve superonline kotanız sıfırlandıktan sonra gidip Superonline sitesinden de kontrol sağlayın. Eğer kotanız sıfırlanmışsa ve hala eski hızınızı alamıyorsanız yapabileceğiniz ilk çözüm modeminizi ve bilgisayarınızı yeniden başlatmak olacaktır. Genel anlamda modemin bazı güncellemeleri yansıtması zaman alabiliyor bundan dolayı modeminizi sıfırlamak en basit ve çözüme götüren yol olacaktır.

Ayrıca bazı kullanıcılar modem önbelleğini temizleyerek de çözüme ulaştıklarını da belirtmişler. Eğer iki türlü de çözüme ulaşamadıysanız Superonline müşteri temsilcisiyle konuşmak en mantıklısı olacaktır. Sorunu anlattığınızda sizlere yukarıda söylediğimiz çözüm adımlarını uygulamanız söylenecektir, zaten uyguladığınızı söyleyerek sonraki adımalara geçebilirsiniz.

Turkcell superonline kota ne zaman sıfırlanır sorusunun yanıtını yukarıda verdik, kendi tecrübelerinizi bizlere yorumlardan aktarabilirsiniz.

Vizyu.com sizlere yarar sağlayacak çeşitli bilgileri güncel olarak konu alarak sizlere faydalı olmayı misyon edinmiştir. Ayrıca sorularınızı yorumlar bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Yorum yapın