Yazmayan Erkek Nasıl Yazdırılır? [8 Farklı Yol]

Yazmayan erkek nasıl yazdırılır, mesaj attırmak için neler yapılabilir gibi konularda farklı ve güncel bilgileri yazımızda derledik. Erkekler zaman zaman mesaj atarlarken bazen ise mesaj atmayı tamamıyla bırakarak şaşırtmakta. Bunun pek çok farklı sebebi olabiliyor, bu sebepleri yazımız boyunca sizler için bir araya getirdik. Yazımız boyunca mesaj atmayan, yazmayan erkek için yapabilecekleriniz anlatacağız. Elbette bu yollardan kendinize uygun olanı seçmek ise tamamıyla sizin işiniz.

Yazmayan Erkek Nasıl Yazdırılır?

Yazmayan erkek nasıl yazdırılır sorusunu yanıtlamadan önce birazcık erkeklerden bahsedelim. Aslında erkekler mantık olarak kadınlara göre çok daha basittirler. Erkeklerin çoğunluğu olayların detayları yerine sonuçlarına odaklanarak hareket ederler, ayrıca içgüdüsel olarak hareket etmek konusunda da üstlerine yoktur. İlişkiler konusunda da erkekler çok farklı değillerdir, genel olarak daha basit düşünürler ve sonuç odaklı olarak hareket ederler.

Yazmayan erkek nasıl yazdırılır sorusunun yanıtlarına geçmeden önce, biz yazımızda sevgililik, flört olarak bir ayrım yapmayacağız. Siz karşınızdaki kişiyle ilişki durumunuza göre böyle bir ayrıma giderek yazdıklarımızı değiştirebilirsiniz.

1- Erkek Arkadaşınıza Karşı Olan Beklentilerinizi Değerlendirin

Yazmayan Erkek Nasıl Yazdırılır? [8 Farklı Yol]

Yazmayan erkek nasıl yazdırılır ile alakalı çözüm önerilerine geçmeden önce, karşınızdaki kişi hakkında gerçekçi beklentileriniz olduğundan emin olmalısınız. Bundan önce sık sık konuştuğunuz ve artık yazmayan bir insanın sebepleri olmakla birlikte, daha önce yaşanan olaylar buna sebep olmuş olabilir. Ayrıca insanların hayatlarında belli değişiklikler meydana gelebilir, bu değişiklikler kişinin yoğunluğunu etkileyebileceğinden dolayı mesaj atamaması gibi durumlarda anlayışlı olunması gerekmekte. Kısacası aşağıdaki yöntemleri eğer erkek arkadaşınız ya da flörtünüz için okuyorsanız ve yoğun bir dönemindeyse sabretmeniz gerektiğini unutmamalısınız.

Erkeğe Mesaj Attırmak İçin Uygulanabilecek Yollar

Yazmayan Erkek Nasıl Yazdırılır? [8 Farklı Yol]

İlk olarak erkeğin mesaj atmasını ayrılık sonrasında bekliyorsanız, bu duruma kendinizi bir yandan alıştırmanız gerektiğini unutmayın. Bunu mesaj atması için değil kendi psikolojik sağlığınız için yapmalısınız. Eğer karşı tarafı bu ayrılığın suçlusu olarak görüyorsanız, mesaj beklemeniz normal denebilir fakat karşı taraf ilişkiden vazgeçmiş durumdaysa bunu sindirmeniz daha mantıklı olacaktır. Bu süreç zorlu olabilir fakat kendi hayatınız için devam etmeniz gerektiğinin farkında da olmanız gerekmekte.

Hoşlanılan Kişiye Mesaj Attırmak

Yazmayan Erkek Nasıl Yazdırılır? [8 Farklı Yol]

Yazımızın başında da söylediğimiz gibi erkekler daha basit düşünmektedirler. Bu sebepten dolayı isterseniz başlamasını istediğiniz bir ilişki olsun isterse bitmiş bir ilişki, sizin kadar etraflıca düşünceleri olmadığının farkında olmalısınız. Daha önceden iletişiminiz olan bir erkeğe mesaj attırmak için yapabileceklerinizden bahsederek başlayalım. Öncelikle herhangi bir yerden tanıştığınız, daha önce iletişimde olan insanlar konuşmayı kendileri de istiyorlarsa onlara bahane vermek mesaj atmalarına sebep olabilir. Aşağıda mesaj atmaları için verebileceğiniz bahaneleri sıralayacağız.

  • Sosyal medya platformlarında ekli değilseniz, buralardan ekleşebilirsiniz. Ekleşmelerin ardından genellikle erkekler profillerde gezmeye ve mesaj atmaya daha eğilimli olacaklardır.
  • Sosyal medyalarda ekliyseniz mesaj attırmak için hikayeleri kullanabilirsiniz, elbette bahsettiğimiz hikaye tarzı serumlu kol fotoğrafı atmak değil. Eğer karşınızdaki gerçekten mesaj atmak istiyorsa, attığınız bir hikayede mesaj atmak için bahaneler bulacaktır. Örnek vermek gerekirse bir sinema filmi ya da gittiğiniz bir kafe hakkında sizlere sorular soracaklardır. Kısacası hastalık ve benzeri durumlar olmasına gerek kalmadan mesaj atmak isteyen kişi direkt olarak sizlere mesaj atacaktır.
  • Hoşlandığınız kişi ile günlük hayatta bulunduğunuz muhabbetler ile alakalı story atabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse, sohbet arasında geçen bir eğitimle alakalı story atmak onlara mesaj atmak için geçerli bir sebep verecektir.
  • Sosyal medya üzerinden ekleşecek kadar samimiyete sahip değilseniz yukarıda bahsettiklerimizi Whatsapp hikayeleri üzerinden de yapabilirsiniz.

Yazmayan erkek nasıl yazdırılır sorusuyla alakalı başlangıçta hoşlanılan kişiden başladık, yazımızın devamında eski sevgiliye mesaj attırmak için yapılabileceklerden bahsedeceğiz.

Eski Sevgiliye Mesaj Attırmak

Yazmayan Erkek Nasıl Yazdırılır? [8 Farklı Yol]

Yazmayan erkek nasıl yazdırılır sorusunu eski sevgili için yanıtlayacağız. Diğerlerine nazaran eski sevgilinizin mesaj atması daha güçtür, bunun bir çok sebebi olabileceği için tek tek açıklamayacağız. Aşağıda vereceğimiz tavsiyelerin işe yaraması için eski sevgilinizle aktif olarak bir ortak iletişim kanalınızın olması gerekmektedir. Bu sosyal medya, ortak arkadaşlar vs. olabilir. Eğer saydıklarımızdan hiç birisi yoksa bu anlamda yapılabilecek pek bir şey yok maalesef. Yazmayan erkek nasıl yazdırılır sorusunu şimdi eski sevgili için cevaplandıralım;

  • İlk olarak her ne kadar ilişki sürenize bağlı olsa da geçmişte geçirdiğiniz günlere istinaden erkek de sizin yokluğunuzda eksiklik duyacaktır. Bundan dolayı kötü hisseden ve onun yokluğunu arayan sadece siz değilsiniz. Eğer ayrılığın üzerinden yeterli süre geçtiyse (yeterli süre: kızgınlıkların özlemle yer değiştireceği kadar zaman) karşınızdaki de mesaj atmak istiyor olabilir. Ancak ayrılıklardan sonra taraflar karşıdakinin reddetmesinden korktuğundan dolayı mesaj atmak konusunda çekimser davranırlar. Bu yüzden mesaj atmayan erkeğe mesaj attırmak için basit yollardan bir tanesi geçerli bir bahane vermek olacaktır.
  • Erkeğe mesaj attırmak için yollara geçmeden önce bir uyarıda bulunalım, mesaj attığı taktirde trip atmaya ve soğuk davranmaya başlarsanız tekrar mesaj atmaya çekinecektir. Bundan dolayı normal davranmalı ve mesaj attığına pişman etmemeye gayret göstermelisiniz.
  • Ayrılık sonrasında yaşananlardan sonra mesaj atmak karşınızdakine zor gelecektir bundan dolayı işini kolaylaştırmak adına bahaneler vermek yine yararlı olacaktır. Bunu arkadaş ortamınızda ya da sosyal medya kullanarak yapabilirsiniz. Sosyal medya vasıtasıyla paylaşacağınız bir hikaye ya da arkadaşlarınız arasında yayılacak bir haber vasıtasıyla eski sevgilinize kendiniz hatırlatabilir, mesaj atmasını sağlayabilirsiniz. Ancak burada dikkatli olmalısınız, bir başkasıyla olan ilişki ya da yakınlık gibi şeyler paylaşmak mesaj atmasını sağlamak yerine kişinin sizden soğumasına sebep olabilir.
  • Kendinizi hatırlatmanız gerekiyor, unutmayın eğer barışmak istiyorsa geçen her dakika ilişkinin devam etmesi için olan umudu azaltacaktır. Bundan dolayı ilişkiyi devam ettirmek istiyorsanız kendiniz de yazabilirsiniz. Zaten bitmiş bir ilişkide mesaj atmak size bir şey kaybettirmeyecektir.

Yazmayan erkek nasıl yazdırılır konusunda farklı bilgileri sizler için derledik, sormak istediklerinizi ya da kendi tecrübelerinizi yorumlar kısmından yazabilirsiniz.

Vizyu.com sizlere yarar sağlayacak çeşitli bilgileri güncel olarak konu alarak sizlere faydalı olmayı misyon edinmiştir. Ayrıca sorularınızı yorumlar bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Yorum yapın