Zula Bilgileriniz Kontrol Ediliyor Hatası

Zula bilgileriniz kontrol ediliyor hatası için aşağıda vereceğimiz adımları uygulayabilir ve çözüme ulaşabilirsiniz. Zula Türk yapımı bir FPS oyunu. Oyun ilk çıktığı zamanlarda güzel bir reklam politikası izleyerek kısa zaman içerisinde fazlaca kullanıcıya ulaştı. O zamandan beri iniş çıkışlar yaşıyor olsa da popülerliğini korumakta. Kendi işlemcisi içerisinde zaman zaman farklı hatalar çıkabilmekte. Bu hatalardan bir tanesi de Zula bilgileriniz kontrol ediliyor hatası. Çözümü için aşağıda vereceğimiz adımları uygulayabilirsiniz.

Zula

Zula Bilgileriniz Kontrol Ediliyor Hatası

Zula içerisinde zaman zaman hatalar çıkabiliyor. Bunlardan bazıları sizden kaynaklı olabilmekteyken bazıları ise Zula sunucuları kaynaklı olabiliyor. Ancak Zula bilgileriniz kontrol ediliyor hatası için çözüm son derece basit. Fakat çözümü uygulayabilmeniz için bilgisayarınızda yönetici erişiminiz olmalı, eğer yoksa en azından yönetici olarak çalıştırmanız gereken noktalarda istenen parolayı girmelisiniz. Daha fazla uzatmadan direkt olarak çözüm adımına geçelim;

Genel anlamda oyuna giriş ekranında görülen bu hata zaman zaman “Dosyalar Kontrol Ediliyor” şeklinde de gözükmekte. Her iki durumda da vereceğimiz çözüm adımlarıyla birlikte rahatlıkla çözüme ulaşabilirsiniz.

  • Öncelikle bilgisayarınızda Zula’yı tamamıyla kapatmalısınız. Görev yöneticisinden hali hazırda açık olan tüm Zula işlemlerini kapatmanız gerekiyor (emin olmak adına bilgisayarınızı yeniden başlatabilirsiniz, fakat unutmayın herhangi bir zula servisi başlangıçta otomatik çalıştır olarak seçilmemiş olmalı).
  • Daha sonra Windows+R tuşlarıyla birlikte “Çalıştır” menüsünü açın (dilerseniz windows menüsünde aramaya “çalıştır” yazarak da aynı menüye gidebilirsiniz).
  • Screenshot_1.png
  • Çalıştırın arama menüsüne %temp% yazın. Daha sonra enter’a basarak işleme alın. 
  • Daha sonra bu klasörü temizleyin. 
  • Bilgisayarınızı yeniden başlatarak oyuna giriş yapın. 

Zula Bilgileriniz Kontrol Ediliyor Hatası

Yukarıda yazılan adımları uygulayarak zula bilgileriniz kontrol ediliyor hatasını rahatlıkla ortadan kaldırabilirsiniz. Eğer yukarıda verilen adımlar sizin adınıza bir işe yaramazsa direkt olarak Zula Destek birimiyle iletişime geçebilirsiniz. BURAYA tıklayarak, Zula Destek ekibine ulaşabilir ve bilgisayarınızda yaşadığınız sorumu onlara aktarabilirsiniz. Unutmayın desteğin cevap verme süresi var ve sürecin uzamaması adına olabildiğince açıklayıcı olmalısınız. 

 

 

Vizyu.com sizlere yarar sağlayacak çeşitli bilgileri güncel olarak konu alarak sizlere faydalı olmayı misyon edinmiştir. Ayrıca sorularınızı yorumlar bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Yorum yapın